Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 4 - D20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Linnea Martinsson Järla Orientering 00:24:48 6,15
4 Helena Karlsson Bromma-Vällingby SOK 00:25:46 8,71
6 My Westlund OK Tyr 00:26:05 9,54
7 Viktoria Ernstsson FK Göingarna 00:26:35 10,86
8 Beatrice Gustavsson Eksjö SOK 00:26:36 10,91
9 Ellinor Tjernlund OK Vilse 87 00:27:15 12,62
10 Anna Segersson OK Kolmården 00:27:24 13,02
13 Josefin Tjernlund OK Vilse 87 00:28:19 15,44
14 Rebecka Heinrup Tullinge SK 00:28:49 16,76
16 Hanna Axelsson-Meyerson OK Linné 00:29:03 17,38
17 Karolin Ohlsson Järla Orientering 00:29:10 17,69
18 Kristin Hylander Nyköpings OK 00:29:11 17,73
19 Christina Løvald Hellberg Täby OK 00:29:20 18,13
21 Lovisa Onsbring Gustafson Eskilstuna OL 00:29:49 19,40
22 Elin Månsson OK Löftan 00:29:50 19,45
23 Amy Rankka Linköpings OK 00:29:52 19,54
25 Lovisa Adolfsson Tullinge SK 00:30:03 20,02
27 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 00:30:17 20,64
32 Kajsa Hammarström OK Hällen 00:31:39 24,25
33 Sofia Levin OK Tyr 00:31:41 24,33
34 Frida Forshällen Attunda OK 00:31:56 24,99
37 Sanna Linsefors Lunds OK 00:32:17 25,92
38 Emma Edejern Alfta-Ösa OK 00:32:31 26,53
39 Lovisa Persson OK Tisaren 00:32:34 26,67
40 Frida Gustafsson IFK Göteborg 00:33:04 27,99
41 Louise Markstedt OK Södertörn 00:33:10 28,25
42 Ann-Sofie Karlsson Umeå OK 00:33:25 28,91
43 Malin Andersson OK Nolaskogsarna 00:33:26 28,96
44 Malin Eriksson IFK Moras OK 00:33:48 29,92
46 Hanna Modig Tjärnström Linköpings OK 00:33:51 30,06
47 Sofie Landqvist Köping-Kolsva OK 00:34:13 31,02
48 Lisa Andersson Ärla IF 00:34:15 31,11
49 Joline Ingelsson OK Hammaren 00:34:30 31,77
50 Julia Modig Tjärnström Linköpings OK 00:34:32 31,86
52 Amanda Eklund Rånäs OK 00:34:55 32,87
53 Marika Lindahl OK Milan 00:34:58 33,01
54 Karin E. Gustafsson Hagaby GOIF 00:34:59 33,05
56 Marie Spångmyr Leksands OK 00:35:06 33,36
57 Ida Hylander Nyköpings OK 00:35:17 33,84
58 Anette Önerud OK Ravinen 00:35:37 34,72
59 Ida Forsén Tullinge SK 00:35:48 35,21
62 Emma Rosén OK Njudung 00:36:43 37,63
63 Lovisa Larsson Hagaby GOIF 00:36:47 37,80
64 Stefanie Andersson Vimmerby OK 00:37:12 38,90
65 Meret Gürtler OL NWK NWS 00:37:13 38,95
69 Anna Brodin OK Tyr 00:37:36 39,96
70 Maria Nordström IFK Moras OK 00:37:53 40,71
71 Emilie Cedervärn Ulricehamns OK 00:38:34 42,51
72 Ida Willén Östersunds OK 00:38:42 42,87
73 Julia Lauri OK Tisaren 00:38:50 43,22
75 Ellinor Sterner OK Kåre 00:39:01 43,70
76 Lovisa Falk Hagaby GOIF 00:39:17 44,41
77 Sofia Grawé Ärla IF 00:40:28 47,53
78 Anna Birkestål Köping-Kolsva OK 00:40:32 47,71
79 Erika Hugoson Nässjö OK 00:40:41 48,10
80 Sara Lundsten Vittjärvs IK 00:40:49 48,46
81 Maria Nordström Gävle OK 00:40:57 48,81
85 Maja Pettersson OK Vilse 87 00:42:21 52,51
87 Elisabeth Ahlgren Täby OK 00:47:03 64,92
88 Klara Alm OK Linné 00:47:29 66,06
90 Anna Håkansson OK Kolmården 00:48:35 68,97
Viktoria Helmersson Ockelbo OK
Linn Grälls OK Kåre

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF