Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 4 - D21 Lång

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Elin Vedin Sundsvalls OK 00:27:05 8,18
2 Maria Sjölander OK Rodhen 00:27:58 10,38
3 Helena Forsberg Skogslöparna 00:29:08 13,29
4 Jenny Eriksson OK Rodhen 00:29:17 13,67
5 Rebecka Lindberg OK Linné 00:29:33 14,33
6 Barbora Margoldova Järla Orientering 00:29:42 14,70
7 Lotta Saetre OK Landehof 00:29:44 14,79
8 Petra Halvarsson Göteborg-Majorna OK 00:29:58 15,37
9 Sara Bengtsson OK Linné 00:30:17 16,16
10 Charlotta Bergqvist Gävle OK 00:30:31 16,74
11 Linda Larsson Järfälla OK 00:30:32 16,78
12 Karin Skogholm Tumba-Mälarhöjden OK 00:31:05 18,15
13 Josefin Aronsson OK Tisaren 00:31:06 18,20
14 Sofia Salomonsson Vänersborgs SK 00:31:50 20,02
15 Sarah Tibell Linköpings OK 00:32:20 21,27
16 Rebecca Bjärrenholt Vallentuna-Össeby OL 00:32:25 21,48
17 Lina Sundqvist OK Kåre 00:32:33 21,81
18 Linda Byström Stora Tuna OK 00:32:42 22,18
19 Marie Arnesson OK Löftan 00:32:47 22,39
20 Linnéa Hedlund Köping-Kolsva OK 00:33:01 22,97
22 Maria Jonsson Sundsvalls OK 00:33:18 23,68
23 Carolin Svensson Haninge SOK 00:33:21 23,81
24 Louise Carlsson Boxholm-Mjölby OL 00:33:22 23,85
25 Kristin Skaar Ryda SK 00:33:47 24,89
26 Karin Lundberg Järfälla OK 00:33:51 25,05
27 Kristin Karlsson SOK Aneby 00:35:17 28,63
28 Sara Johansson Göteborg-Majorna OK 00:35:39 29,54
29 Marie Rönnestrand Frösö IF 00:35:44 29,75
30 Emma Arlebo KFUM Örebro OK 00:35:45 29,79
31 Lena Öhman Centrum OK 00:35:51 30,04
32 Annika Ridell IF Thor 00:36:44 32,24
33 Sofie Sihver IFK Lidingös Skid o OK 00:36:59 32,86
34 Elin Hamrefors OK Landehof 00:37:06 33,16
35 Lin Normark Tullinge SK 00:37:41 34,61
36 Therese Larsson OK Kroppefjäll 00:37:42 34,65
37 Johanna Karlsson OK Pan-Kristianstad 00:38:08 35,73
38 Charlotte Lindkvist Leksands OK 00:38:23 36,36
39 Eva-Lotta Bengtsson Lunds OK 00:38:33 36,77
40 Susanna Mårtensson Stora Tuna OK 00:38:52 37,56
41 Hanna Johansson Skattkärrs IF 00:39:50 39,97
42 Sofie Strömberg Matteus SI 00:42:30 46,62
44 Laura Fenyvesi IFK Moras OK 00:43:20 48,70
45 Linda Martinsson IF Marin Väst 00:43:29 49,07
46 Pernilla Olsson Skåneslättens OL 00:44:02 50,44
47 Felicity Brown Malungs OK Skogsmårdarna 00:45:54 55,10
48 Johanna Ragvald OK Linné 00:45:55 55,14
49 Charlotte Ihrfors OK Linné 00:47:04 58,01
50 Ingela Smedenmark Ronneby OK 00:48:55 62,62
51 Mari Troeng OK Linné 00:52:38 71,89
52 Therese Persson Snättringe SK 00:55:12 78,29
53 Karna Thorsson OK Linné 00:55:38 79,37

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr