Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 4 - D21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Zuzana Macuchova Domnarvets GOIF 00:27:40 8,92
3 Frida Forsberg OK Ravinen 00:27:41 8,96
3 Lovisa Westbom Södertälje-Nykvarn OF 00:27:41 8,96
6 Stina Abramsson IFK Umeå 00:28:34 11,14
7 Linda Nilsson Skåneslättens OL 00:28:54 11,96
11 Anna Hammarberg Sundsvalls OK 00:29:21 13,07
12 Anna Thomasdotter Västerås SOK 00:29:33 13,56
13 Sara Helander Domnarvets GOIF 00:29:34 13,60
15 Petra Baljeu Leksands OK 00:30:01 14,71
16 Jill Johansson Sundsvalls OK 00:30:04 14,84
17 Emma Jonsson OK Rodhen 00:30:12 15,17
20 Elin A Skantze Järla Orientering 00:30:22 15,58
22 Maria Gustafsson Sävedalens AIK 00:30:52 16,81
23 Malin Jacobson OK Milan 00:31:02 17,22
25 Lisa Palm Sävedalens AIK 00:31:59 19,57
26 Sara Öberg OK Hällen 00:32:09 19,98
27 Eva-Maj Johansson Surahammars SOK 00:32:15 20,22
28 Lina Hulander Ulricehamns OK 00:32:26 20,68
29 Susanne Eriksson KFUM Örebro OK 00:32:28 20,76
30 Lisa Westerberg OK Milan 00:32:34 21,01
31 Anna Bredfelt Lunds OK 00:33:25 23,10
32 Elina Johnsson Centrum OK 00:33:53 24,25
33 Kristin Jacobson KFUM Örebro OK 00:34:08 24,87
34 Kristin Schyberg Fjärås AIK 00:34:18 25,28
35 Julia Davidsson OK Klemmingen 00:34:24 25,53
36 Lisa Pettersson OK Dacke 00:34:28 25,69
37 Christine Sisell Gävle OK 00:34:42 26,27
38 Elin Eriksson Västvärmlands OK 00:34:43 26,31
39 Matilda Jonsson Linköpings OK 00:34:50 26,60
40 Maria Ivermark Västerås SOK 00:35:24 28,00
41 Mia Kaisajuntti OK Skogsfalken 00:35:25 28,04
42 Maria Gunnarsson OK Hällen 00:35:46 28,90
43 Anna Månsson OK Löftan 00:36:00 29,48
43 Karin Holm Dalaportens OL 00:36:00 29,48
47 Josefin A. Hanning OK Löftan 00:36:48 31,45
47 Elin Carlsson IFK Lidingös Skid o OK 00:36:48 31,45
49 Malin Annegård SOK Viljan 00:36:50 31,53
50 Desiré Rex OK Landehof 00:36:58 31,86
51 Sarah-Jane Gaffney OK Ravinen 00:37:05 32,15
52 Elin Stenström Sala OK 00:37:30 33,18
53 Emelie Bertling Eskilstuna OL 00:37:42 33,67
54 Anna Frantz Stigmännen Karlshamns OK 00:37:56 34,25
55 Karin Åhlén OK Österåker 00:38:04 34,58
56 Sofia Hägglund OK Hammaren 00:38:06 34,66
57 Elin Törnroth Hjobygdens OK 00:38:42 36,14
58 Jenny Winblad Hagaby GOIF 00:39:07 37,17
59 Caroline Seger Eskilstuna OL 00:39:12 37,37
60 Kajsa Jonsson Sundbybergs IK 00:39:14 37,45
61 Malin Hultqvist IF Hagen 00:39:16 37,54
62 Anna Algotson OK Tylöskog 00:39:19 37,66
63 Sofia Stenberg Karlsbyhedens IK 00:39:42 38,61
64 Malin Sörstrand OK Klyftamo 00:39:52 39,02
65 Åsa Söderblom Falkenbergs OK 00:39:55 39,14
66 Ronja Hill Tumba-Mälarhöjden OK 00:40:05 39,55
68 Lina Samuelson OK Eken 00:40:16 40,00
69 Frida Prästings Domnarvets GOIF 00:40:35 40,79
70 Frida Andersson OK Dacke 00:40:49 41,36
72 Jannie Hagård Rävetofta OK 00:41:35 43,25
73 Karin Dernegård Ålems OK 00:41:36 43,29
74 Lisa Borssén OK Kroppefjäll 00:41:38 43,38
75 Pia-Maria Bondesson Frosta OK 00:41:41 43,50
76 Elin Lind Tierps SOK 00:41:48 43,79
77 Maria Eriksson Västvärmlands OK 00:42:02 44,36
78 Mette Petersson Centrum OK 00:42:20 45,10
79 Christina Magnusson Centrum OK 00:42:21 45,14
81 Johanna Samuelson Centrum OK 00:42:33 45,64
82 Josefine Larsson Sol Tranås 00:42:34 45,68
83 Anna Johannesson Göteborg-Majorna OK 00:42:44 46,09
84 Susanne De Bourg Ronneby OK 00:43:03 46,87
85 Stina Eldeklint Lugnviks IF 00:43:08 47,08
88 Karin Löfgren Järfälla OK 00:43:52 48,89
90 Maria Lundh Skåneslättens OL 00:45:51 53,78
91 Emma Larsson Sol Tranås 00:46:09 54,52
92 Johanna Selling Umeå OK 00:47:07 56,91
93 Emma Faxén Växjö OK 00:48:01 59,13
94 Sandra Westerström OK Älvsjö-Örby 00:48:21 59,95
95 Therese Alfredsson Uddevalla OK 00:48:22 59,99
97 Anna-Karin Bondesson Frosta OK 00:49:24 62,54
98 Emma Fransson KFUM Örebro OK 00:49:43 63,32
99 Anna Lundgren OK Hammaren 00:50:09 64,39
100 Lisa Gabrielsson Falköpings AIK OK 00:52:17 69,65
101 Monica Olsson Uddevalla OK 00:52:34 70,35
103 Christina Nilsson Västerbergslagens OL 00:53:55 73,68
105 Marina Simion IFK Lidingös Skid o OK 00:55:09 76,73
106 Linda Lännenmäki KFUM Örebro OK 00:58:48 85,73
107 Tove Fransson Ärla IF 01:06:13 104,03

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr