Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 4 - D21 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Johanna Öberg OK Hällen 00:26:08 10,21
3 Malin Jonsson OK Tyr 00:26:48 11,98
4 Stina Andreasson Gustavsbergs OK 00:27:26 13,67
5 Ida Johansson Sjövalla FK 00:27:31 13,89
6 Johanna Maxén Stora Tuna OK 00:27:35 14,07
7 Linnéa Johnsson OK Nackhe 00:28:34 16,69
9 Julia Edström Sundsvalls OK 00:29:12 18,37
10 Malin Rylander Stora Tuna OK 00:29:50 20,06
11 Malin Eriksson Umeå OK 00:30:39 22,23
12 Sara Garpenlund KFUM Örebro OK 00:31:07 23,47
13 Josefine Lindberg OK Denseln 00:31:10 23,61
14 Elisabeth Halvarsson KFUM Örebro OK 00:31:13 23,74
15 Elin Åkesson Gudhems IF 00:31:39 24,89
16 Charlotte Gustafsson Sävedalens AIK 00:31:50 25,38
18 Annie Westlin OK Måsen 00:33:01 28,53
19 Martina Arkåsen OK Kåre 00:33:05 28,71
20 Caroline Westbom OK Österåker 00:33:22 29,46
21 Camilla Öhman Vallentuna-Össeby OL 00:33:50 30,70
22 Linnea Pauler Skogslöparna 00:34:08 31,50
23 Elin Wegebro Vännäs OK 00:34:25 32,26
24 Amanda Jonasson Väsby OK 00:34:38 32,83
25 Anna T Persson OK Kåre 00:34:54 33,54
26 Anna-Karin Claesson OK Skogshjortarna 00:34:57 33,68
27 Jessica Bäckström Sundsvalls OK 00:35:17 34,56
28 Karin Persson Skogslöparna 00:35:34 35,32
29 Julia Göransson Haninge SOK 00:35:47 35,89
30 Sofie Redtzer Attunda OK 00:35:54 36,21
32 Camilla Moris Katrineholms OK 00:36:27 37,67
33 Stina Åberg Tjällmo-Godegårds OK 00:36:35 38,02
34 Lina Ehn Tullinge SK 00:36:46 38,51
35 Sofie Karlsson Rånäs OK 00:36:48 38,60
36 Kristina Rosén IF Thor 00:36:53 38,82
39 Camilla Nygren IF Thor 00:38:20 42,68
40 Lisa Wester Skogslöparna 00:38:21 42,73
41 Linda Karlsson Lessebo OK 00:38:30 43,13
43 Sara Svensson Tibro OK 00:39:22 45,43
44 Emma Svensson Tibro OK 00:39:32 45,88
46 Lena Bengtsson OK Vilse 87 00:39:55 46,90
47 Anna Torstensson Hylte OK 00:40:04 47,30
48 Lisa Dömstedt-Dahlén OK Letstigen 00:40:29 48,40
49 Emma Andersson Ulricehamns OK 00:41:46 51,82
51 Linn Rönnols Täby OK 00:43:30 56,43
53 Lisa Johannesson Trollhättans SOK 00:44:32 59,18
54 Lina Persson Hagaby GOIF 00:45:29 61,71
55 Hanna Jonsson Selånger SOK 00:46:41 64,91
56 Jessica Kvalvik OK Gynge 00:46:57 65,62
57 Emilia Johansson OK Gisle 00:47:15 66,42
59 Ellinor Ivarsson Hässleby SOK 00:48:05 68,63
60 Emilie Larsson OK Kroppefjäll 00:49:18 71,87
63 Evi Jüni OLG Hondrich 00:50:31 75,11
64 Veronica Nuija GOIF Tjalve 00:51:01 76,44
65 Katarina Holmgren Skogsluffarnas OK 00:51:03 76,53
67 Anna Nilsson Västerbergslagens OL 00:51:35 77,95
68 Malin Ivermark Frölunda OL 00:51:48 78,53
68 Emma Sundling Njurunda OK 00:51:48 78,53
70 Louise Rolander OK Pan-Kristianstad 00:51:49 78,57
71 Emelie Danielsson Vimmerby OK 00:54:11 84,87
73 Angelica Engström OK Silva 00:58:23 96,05
74 Fanny Linderborg Skellefteå OK 01:00:45 102,35
75 Cecilia Andersson Rasbo IK 01:03:50 110,55
76 Christine Rolander OK Pan-Kristianstad 01:09:28 125,55
77 Anna-Maria Israelsson OK Tylöskog 01:11:01 129,67
79 Anna Benderius Jönköpings OK 01:17:44 147,55
Anna Henriksson Torsås OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF