Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 4 - D15

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Andrea Svensson Finspångs SOK 00:21:45 15,26
2 Josefine Kristiansson Trollhättans SOK 00:22:29 17,77
3 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:23:22 20,80
4 Isabel Salén OK Renen 00:25:05 26,69
5 Tyra Kleijn Södertälje-Nykvarn OF 00:25:07 26,80
6 Tilda Johansson OK Orion 00:25:10 26,98
7 Marina Trubkina Hellas Orientering 00:25:43 28,86
8 Ellen Sarenmark Leksands OK 00:25:52 29,38
9 Amanda Johansson OK Dacke 00:26:04 30,06
10 Kajsa Hedin Hjärnarps GH OL 00:26:10 30,41
11 Fanny Asketun OK Roxen 00:26:11 30,46
12 Moa Gustafsson Uddevalla OK 00:26:18 30,86
18 Sigrid Holmgren OK Renen 00:27:16 34,18
20 Anna Kindlundh Södertälje-Nykvarn OF 00:27:33 35,15
22 Magdalena van de Voorde Tullinge SK 00:27:38 35,44
23 Karin Björnlinger IK Vista 00:27:39 35,49
25 Sanna Stenholm Kils OK 00:28:05 36,98
26 Petra Gunnarsdotter Tenhults SOK 00:28:09 37,21
29 Elina Rönnlund Stöcksjö IS 00:28:30 38,41
30 Moa Pettersson OK Dacke 00:28:44 39,21
31 Matilda Dammvik Stora Tuna OK 00:28:56 39,90
32 Sara Wadman IFK Moras OK 00:29:17 41,10
33 Malin Helgman OK Tyr 00:29:23 41,44
34 Louise Lundgren Värend GN OL 00:30:09 44,07
34 Sara Tynong Tullinge SK 00:30:09 44,07
36 Petra Olejnik SOK Viljan 00:30:29 45,21
37 Kristin Boman Gävle OK 00:30:48 46,30
38 Elsa Wilhelmsson Falköpings AIK OK 00:30:49 46,36
39 Melina Carlsson Stora Tuna OK 00:31:03 47,16
43 Clara Berlin Trollhättans SOK 00:31:38 49,16
44 Linnea Wejås Nyköpings OK 00:31:39 49,21
45 Eirin Andersson Vimmerby OK 00:31:40 49,27
46 Hanna Gustavsson OK Tyr 00:31:44 49,50
47 Sara Hamrefors Västerås SOK 00:32:33 52,30
48 Alva Karlsson Snättringe SK 00:32:58 53,73
50 Nelly Carlsson Tormestorps IF 00:33:29 55,50
51 Johanna Öberg Ryda SK 00:33:31 55,62
52 Sofia Johansson OK Nackhe 00:33:36 55,90
53 Kristin Höög OK Kullingshof 00:33:38 56,02
54 Hanna Korhonen Haninge SOK 00:33:40 56,13
54 Mathilda Björn Norbergs OK 00:33:40 56,13
57 Kajsa Adolfsson Vimmerby OK 00:33:53 56,88
57 Maja Enges Leksands OK 00:33:53 56,88
59 Elin Fjellström KFUM Örebro OK 00:33:55 56,99
60 Rebecca Mårtensson Köping-Kolsva OK 00:33:56 57,05
60 Johanna Sjölund Sundsvalls OK 00:33:56 57,05
62 Rebecka Hoppe IF Thor 00:34:01 57,33
63 Klara Andén Södertälje-Nykvarn OF 00:34:12 57,96
64 Jenny Edgren Trollhättans SOK 00:34:30 58,99
65 Hedwig Almqvist-Haas Nybro OK 00:34:39 59,51
66 Clara Mannfolk Ulricehamns OK 00:34:42 59,68
67 Elin Peterson Älvdalens IF OK 00:34:56 60,48
67 Ebba Ekman Lustens OK 00:34:56 60,48
69 Märta Berggren OK Kolmården 00:35:17 61,68
70 Clara Wallin Sjövalla FK 00:35:20 61,85
71 Alice Törnlund OK Södertörn 00:35:30 62,42
72 Jennifer Andersson Haninge SOK 00:35:35 62,71
74 Lina Åhlund OK Nolaskogsarna 00:36:00 64,14
75 Hanna Barkegren Stora Tuna OK 00:36:06 64,48
76 Hanna Georgsson Vännäs OK 00:36:08 64,59
77 Emelie Andersson Hultsfreds OK 00:36:25 65,57
78 Karin Håll HJS-Vansbro OK 00:36:26 65,62
79 Anna Skoglund Kils OK 00:36:39 66,37
80 Sofia Ehn Södertälje-Nykvarn OF 00:36:41 66,48
81 Cajsa Martinsson Västerbergslagens OL 00:36:57 67,39
82 Lina Fredriksson Korsnäs IF OK 00:37:19 68,65
85 Liselott Nyman Uddevalla IS 00:38:09 71,51
86 Ebba Pegestam OK Ravinen 00:38:13 71,74
87 Amanda Delvèn Nyköpings OK 00:38:44 73,51
88 Amanda Nilsson Skåneslättens OL 00:38:51 73,91
89 Ellen Forsgren Forsa OK 00:39:03 74,60
90 Lovisa Härold Sol Tranås 00:39:05 74,71
91 Isabel Redtzer Attunda OK 00:39:22 75,68
93 Sofie Andersson Ryda SK 00:39:32 76,26
94 Linnéa Andersson Bredaryds SOK 00:39:45 77,00
97 Sofia Löseth Falköpings AIK OK 00:40:18 78,89
98 Stina Åström Sundsvalls OK 00:41:01 81,34
100 Anna Björklund Bjursås OK 00:41:17 82,26
102 Elin Kindlundh Alfta-Ösa OK 00:41:18 82,32
103 Josefine Höög Hagaby GOIF 00:41:35 83,29
104 Sara Josarp FK Friskus-Varberg 00:41:53 84,32
105 Linn Eriksson Ryda SK 00:41:56 84,49
106 Nathalie Lybert OK Ravinen 00:42:20 85,86
107 Patricia Edgarsson Andrarums IF 00:42:46 87,35
108 Klara Andrén Tibro OK 00:43:01 88,20
111 Linnéa Emlén Vittjärvs IK 00:44:04 91,81
111 Vaiva Salkauskaite Alfta-Ösa OK 00:44:04 91,81
113 Sanna Wassbrink VK Uvarna 00:44:08 92,03
114 Fanny Rostö Rånäs OK 00:44:09 92,09
115 Ida Johansson Hjärnarps GH OL 00:45:00 95,01
116 Ellinor Vejlens Visborgs OK 00:45:14 95,81
117 Carolina Nealis Länna IF 00:45:26 96,49
118 Klara Alvelid Kalmar OK 00:45:28 96,61
120 Béatrice Falga OK Denseln 00:47:27 103,41
121 Klara Holmgård Kils OK 00:47:37 103,98
123 Elsa Rajala Tullinge SK 00:48:54 108,38
125 Jasmine Olsson Söderhamns OK 00:49:29 110,39
126 Anna Lång Stora Tuna OK 00:49:56 111,93
127 Jenny Karlsson GOIF Tjalve 00:50:21 113,36
128 Julia Ladefoged Falkenbergs OK 00:51:48 118,33
130 Julia Angelsiöö OK Linné 00:57:18 137,20
131 Linda Carlberg OK Tisaren 00:57:36 138,23
132 Ida Rydberg Gamleby OK 00:58:20 140,74
133 Caroline Fredriksson OK Dacke 00:59:09 143,54
134 Amy Lundberg Ulricehamns OK 00:59:36 145,09
135 Linnéa Granlund Täby OK 00:59:39 145,26
136 Anna Berntsson Snättringe SK 01:11:30 185,91
137 Rebecka Hofström Västerbergslagens OL 01:13:05 191,34
138 Elin Forslund Söderhamns OK 01:22:13 222,66
Milla Hjort OK Ravinen
Ellen Sjögren Sundsvalls OK
Elin Carlsson Tormestorps IF
Ida Nordlund Piteå IF
Pim Hedberg Lunds OK
Matilda Renlund OK Södertörn

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr