Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 4 - D13

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Sanna Fasth Boxholm-Mjölby OL 00:17:22 166,75
2 Hanna Hugosson Sundsvalls OK 00:19:18 191,92
3 Stina Nordin Sundsvalls OK 00:19:47 198,22
4 Vilma Blennow Falköpings AIK OK 00:20:04 201,90
5 Kerstin Wadman Göteborg-Majorna OK 00:20:09 202,99
6 Emma Hagrot Täby OK 00:20:50 211,89
7 Jonna Jungåker Korsnäs IF OK 00:21:53 225,56
8 Amelia Skalberg Bredaryds SOK 00:22:21 231,63
9 Moa Hansson Bredaryds SOK 00:22:54 238,79
10 Sophia Björnlinger IK Vista 00:23:11 242,48
11 Elsa Andersson Bredaryds SOK 00:23:27 245,95
12 Lisa Eriksson Strängnäs-Malmby OL 00:23:31 246,82
13 Jennie Börjesson Storviks IF 00:24:00 253,11
14 Gabriella Bergander Eksjö SOK 00:24:07 254,63
15 Sofia Grahn Hestra IF 00:24:17 256,80
17 Kajsa Jungbjer Göteborg-Majorna OK 00:24:25 258,54
19 Johanna Strandberg Falköpings AIK OK 00:24:28 259,19
20 Johanna Hagström Falköpings AIK OK 00:24:34 260,49
21 Alice Axelsson Mullsjö SOK 00:24:35 260,71
22 Amanda Rangert IK Hakarpspojkarna 00:24:37 261,14
23 Lovisa Martinsson OK Tyr 00:24:40 261,79
24 Elin Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:24:48 263,53
25 Ebba Söderlund Tormestorps IF 00:25:17 269,82
26 Jenny Bredfelt Lunds OK 00:25:54 277,85
28 Signe Steindahl Stenungsunds OK 00:26:17 282,84
29 Ebba Envall IK Hakarpspojkarna 00:26:28 285,23
30 Mirjam Dalén Sala OK 00:26:35 286,75
31 Sarah Persson OK Denseln 00:26:52 290,43
32 Malin Nyman OK Tyr 00:26:53 290,65
33 Hanna Hänström Täby OK 00:26:57 291,52
34 Emelie Udd Markbygdens OK 00:26:58 291,74
36 Elin Nordlund Piteå IF 00:27:14 295,21
37 Jonna Fors OK Grip 00:27:30 298,68
89 Lisa Lindkvist IK Hakarpspojkarna 00:39:46 300,00
95 Emma Åkesson IK Hakarpspojkarna 00:40:54 300,00
84 Rebecka Brorsson Tockarps IK 00:37:20 300,00
110 Maja Hult Attunda OK 00:56:22 300,00
43 Elin Nilsson VK Uvarna 00:28:38 300,00
81 Carolina Olsson Älvdalens IF OK 00:37:04 300,00
51 Ebba Leickt Tullinge SK 00:30:50 300,00
83 Josefin Bernhed Sävedalens AIK 00:37:12 300,00
79 Hanna Tynong Tullinge SK 00:36:44 300,00
77 Emmy Fredriksson Korsnäs IF OK 00:36:28 300,00
105 Frida Fredriksson Korsnäs IF OK 00:47:23 300,00
76 Frida Peterson Älvdalens IF OK 00:36:24 300,00
117 Felicia Carlsson IK Trenne Ullared 01:02:08 300,00
56 Ida Gustafsson Arvidsjaurs OK 00:32:19 300,00
109 Astrid Einarsson Tormestorps IF 00:55:46 300,00
103 Astrid Simonsson Sundbybergs IK 00:44:44 300,00
92 Amanda Blomdahl Tullinge SK 00:40:38 300,00
118 Ida Holtbring OK Amne 01:04:34 300,00
39 Ida Johnsson OK Tor 00:27:54 300,00
108 Maria Helmius OK Reftele 00:53:12 300,00
87 Alva Rasmussen Nyköpings OK 00:39:21 300,00
96 Linn Sander Göteborg-Majorna OK 00:41:35 300,00
73 Frida Krohn Fältjägarnas IF 00:36:01 300,00
67 Emma Renberg Sävedalens AIK 00:34:51 300,00
88 Hilda Svensson Nässjö OK 00:39:38 300,00
58 Klara Ljunggren Linköpings OK 00:32:48 300,00
57 Malin Fritzell Mullsjö SOK 00:32:44 300,00
41 Elvira Sellgren Göteborg-Majorna OK 00:28:21 300,00
78 Rebecka Stafström Köping-Kolsva OK 00:36:43 300,00
64 Emma Bergman OK Tyr 00:34:17 300,00
90 Cecilia Rämmal Lunds OK 00:40:04 300,00
53 Tilda Fransson OK Milan 00:30:59 300,00
69 Ellen Broman OK Roslagen 00:34:55 300,00
85 Elin Posch Sol Tranås 00:37:38 300,00
94 Fanny Andersson Göteborg-Majorna OK 00:40:51 300,00
59 Erika Duhlbo IFK Moras OK 00:33:04 300,00
49 Sanna Sjödén Älvdalens IF OK 00:30:28 300,00
66 Hanna Näslund OK Nolaskogsarna 00:34:29 300,00
72 Lovisa Torstensson Emmaboda Verda OK 00:35:56 300,00
40 Tua Dahlgren Östersunds OK 00:28:11 300,00
101 Frida Östman Avesta OK 00:42:39 300,00
91 Ebba Bengtsson OK Lindena 00:40:19 300,00
71 Maja Bergman OK Ravinen 00:35:32 300,00
100 Olivia Björklund OK Ravinen 00:42:22 300,00
75 Anna Henriksson Sävedalens AIK 00:36:23 300,00
46 Nellie Henriksson Tormestorps IF 00:29:19 300,00
55 Matilda Melén OK Kåre 00:31:42 300,00
45 Tora Westerberg OK Kolmården 00:28:53 300,00
112 Agnes Jonsson OK Linné 00:56:33 300,00
70 Emelie Jakobsson Garda IK 00:35:31 300,00
115 Tove Lind OK Lindena 00:58:56 300,00
63 Moa Kuhlin Göteborg-Majorna OK 00:34:00 300,00
48 Emelie Roos OK Landehof 00:29:56 300,00
54 Klara Elmblad Bredaryds SOK 00:31:17 300,00
80 Hanna Johansson FK Friskus-Varberg 00:36:58 300,00
114 Matilda Augustsson OK Bävern 00:58:30 300,00
82 Amanda Halvarsson Leksands OK 00:37:07 300,00
42 Isabella Tapper IFK Lidingös Skid o OK 00:28:37 300,00
62 Evelyn Wendelius IFK Lidingös Skid o OK 00:33:59 300,00
119 Julia Bad Lustens OK 01:05:49 300,00
86 Agnes Berglund Ulricehamns OK 00:38:05 300,00
98 Hedda Kastensson V S A O 0615AZ 00:42:01 300,00
113 Ida Vikman OK Milan 00:57:27 300,00
50 Johanna Börjesson Storviks IF 00:30:43 300,00
93 Ida Hallgren Bjursås OK 00:40:46 300,00
74 Wilma Lagerhäll Rehns BK 00:36:10 300,00
102 Ingrid Svedhem Ulricehamns OK 00:43:26 300,00
111 Vestina Kaliasaite Alfta-Ösa OK 00:56:23 300,00
60 Gerda Trybyte Alfta-Ösa OK 00:33:13 300,00
Matilda Forsberg OK Ravinen
Kristin Willamo Södertälje-Nykvarn OF
Astrid Henriksson Helsingborgs SOK
Elin Karlsson GOIF Tjalve

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF