Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 4 - D11

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Alva Ringi OK Kåre 00:16:34 161,35
3 Ellen Kallerbäck Emmaboda Verda OK 00:17:07 168,68
4 Johanna Källvik-Leufvén Åmåls OK 00:17:13 170,01
5 Frida Vikström Sundsvalls OK 00:17:25 172,68
6 Sara Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:18:41 189,55
7 Amanda Kleijn Södertälje-Nykvarn OF 00:19:21 198,43
8 Trine Karlberg Tullinge SK 00:19:37 201,99
9 Anna Andersson Piteå IF 00:19:40 202,65
10 Sara Junevik Leksands OK 00:19:42 203,10
11 Moa Göransson Karlsbyhedens IK 00:19:57 206,43
12 Frida Svedberg Sundsvalls OK 00:20:07 208,65
13 Erika Källvik-Leufvén Åmåls OK 00:20:22 211,98
14 Selma Gumaelius Waxholms OK 00:21:20 224,86
15 Beata Henriksson Svaide Roma SOK 00:21:22 225,30
16 Amanda Mellerdahl Kils OK 00:21:25 225,97
17 Emma Eriksson OK Kolmården 00:21:42 229,74
18 Elsa Lindeblom IK Omega 00:21:46 230,63
20 Hanna Lagerberg OK Södertörn 00:21:53 232,18
21 Ella Palm IK Hakarpspojkarna 00:22:00 233,74
22 Sofie Ohlsson Ärla IF 00:22:02 234,18
23 Katrin Sjödén Älvdalens IF OK 00:22:10 235,96
24 Tindra Jernström Avesta OK 00:22:28 239,95
25 Ida Dahlgren Östersunds OK 00:22:31 240,62
25 Kajsa Andersson OK Orion 00:22:31 240,62
25 Frida Johansson OK Djerf 00:22:31 240,62
28 Erica Olsson OK Djerf 00:23:09 249,06
29 Frida Hector Snättringe SK 00:23:14 250,17
30 Maja Kindlund OK Tranan 00:23:19 251,28
31 Julia Arvidsson Vimmerby OK 00:23:24 252,39
32 Åsa Friberg Östersunds OK 00:23:37 255,27
34 Olivia Fröberg OK Roxen 00:23:45 257,05
36 Alva Lindell IF Thor 00:24:01 260,60
38 Linnea Bodin Almby IK 00:24:08 262,16
39 Elin Svensson OK Älme 00:24:15 263,71
40 Lina Svärd IF Thor 00:24:22 265,27
42 Emma Johnsson OK Tor 00:24:24 265,71
43 Moa Sågby Jönköpings OK 00:24:40 269,26
45 Heidi Fors OK Grip 00:26:13 289,91
110 Shanti Söderström Sala OK 00:54:36 300,00
57 Betty Ottosson OK Torfinn 00:28:42 300,00
97 Sofia Giding Vallentuna-Össeby OL 00:39:26 300,00
84 Alma Liderud Lidköpings VSK 00:33:49 300,00
65 Adelina Funke Leksands OK 00:29:26 300,00
87 Emelie Ottersten SOK Träff 00:34:53 300,00
104 Malin Nilsson OK Tranan 00:44:03 300,00
102 Elin Gustafsson OK Gynge 00:43:28 300,00
71 Elin Norlin IFK Moras OK 00:30:13 300,00
107 Sara Edenhamn Länna IF 00:48:15 300,00
64 Sara Nilsson VK Uvarna 00:29:21 300,00
85 Hanna Daniels Avesta OK 00:34:23 300,00
68 Ella Sjöberg Tullinge SK 00:30:10 300,00
83 Ida Eriksson OK Landehof 00:33:03 300,00
50 Klara Åberg OK Landehof 00:27:43 300,00
68 Frida Andersson Göteborg-Majorna OK 00:30:10 300,00
49 Lovisa Längheim Tullinge SK 00:27:25 300,00
80 Stina Johnsson OK Tor 00:32:17 300,00
59 Kristin Elvelind Strängnäs-Malmby OL 00:28:52 300,00
106 Ida Sander OK Milan 00:44:50 300,00
48 Ofelia Almqvist-Haas Nybro OK 00:27:06 300,00
51 Linnea Hansson OK Roxen 00:27:52 300,00
86 Katja Dalén Sala OK 00:34:28 300,00
77 Ellen Nilsson NAIS Orienteringsklubb 00:32:07 300,00
92 Tova Ericsson Ronneby OK 00:37:06 300,00
100 Johanna Wilhelmsson OK Dacke 00:41:39 300,00
98 Ellen Norman VK Uvarna 00:40:31 300,00
74 Maja Willén Östersunds OK 00:30:53 300,00
53 Selma Moqvist Lerums SOK 00:28:03 300,00
89 Elvira Johansson FK Friskus-Varberg 00:35:12 300,00
111 Ronja Juhlin Gagnefs OK 01:04:02 300,00
94 Gilda Bjersander Svaide Roma SOK 00:39:00 300,00
95 Lina Erdelius IF Rigor 00:39:11 300,00
96 Klara Möller OK Linné 00:39:22 300,00
93 Elin Södersten Järfälla OK 00:37:11 300,00
58 Veronica Redtzer Attunda OK 00:28:43 300,00
62 Elin Lindroth IFK Moras OK 00:29:13 300,00
91 Tindra Hjort Falköpings AIK OK 00:36:19 300,00
67 Emma Bernerson OK Enen 00:30:08 300,00
108 Sofia Borne Frölunda OL 00:49:03 300,00
70 Lovisa Nord Sol Tranås 00:30:12 300,00
61 Sara Drugge Korsnäs IF OK 00:29:03 300,00
59 Frida Zeijlon OK Hällen 00:28:52 300,00
55 Irmalinn Nilsson Härlövs IF 00:28:20 300,00
63 Elsa Christoffersson OK Renen 00:29:17 300,00
47 Thea Bad Lustens OK 00:27:05 300,00
103 Ida Georgsson Vännäs OK 00:43:40 300,00
72 Lisa Samuelsson IK Ymer 00:30:20 300,00
88 Alva Sellgren Göteborg-Majorna OK 00:35:11 300,00
79 Ebba Hjertberg IK Ymer 00:32:16 300,00
54 Else Holmgren Bergnäsets AIK 00:28:10 300,00
75 Malin Strandberg Gustavsbergs OK 00:31:47 300,00
109 Klara Persson KFUM Örebro OK 00:49:36 300,00
46 Lotten Kindlundh FK Finn 00:27:02 300,00
56 Sara Gustavsson Eskilstuna OL 00:28:40 300,00
101 Emelie Brudin IFK Moras OK 00:42:28 300,00
Alicia Redtzer Attunda OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF