Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 4 - D35 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Anna Lundgren Sundsvalls OK 00:29:50 23,81
4 Marie Andersson NAIS Orienteringsklubb 00:30:37 25,99
5 Anna Karin Olm IF Thor 00:31:10 27,52
6 Kajsa Niemi Emmaboda Verda OK 00:31:14 27,71
7 Ulrika Bylander Karlsbyhedens IK 00:32:19 30,73
9 Karin Johnsson OK Kåre 00:34:10 35,88
10 Kristina Nordlander Sundsvalls OK 00:34:11 35,93
10 Lena Westerlund OK Djerf 00:34:11 35,93
12 Gabriella Östlund OK Tisaren 00:34:47 37,60
13 Bodil Wilén Leksands OK 00:34:48 37,65
14 Gabriella Melin OK Rodhen 00:35:05 38,44
16 Anna Löwegren Katrineholms OK 00:35:19 39,09
17 Erica Bengtsson Sala OK 00:36:42 42,95
18 Malin Wiklund Almby IK 00:36:47 43,18
19 Karin Wallin Järbo OK 00:36:56 43,60
20 Marit Söderqvist Leksands OK 00:36:59 43,74
21 Marie Lindblad OK Djerf 00:37:03 43,92
23 Jenny Unander Sundsvalls OK 00:38:09 46,99
24 Sylvia Karlsson OK Lindena 00:38:30 47,96
25 Åsa Granström NAIS Orienteringsklubb 00:38:39 48,38
26 Ann Hyvönen Skattkärrs IF 00:38:41 48,47
27 Sofia Carlsson Lindebygdens OK 00:38:42 48,52
28 Erika Jedar OK Tor 00:38:43 48,57
29 Pernilla Svedin OK Rodhen 00:38:45 48,66
30 Monica Sjöberg OK Branten 00:39:38 51,12
31 Helena Kruskopf Korsnäs IF OK 00:40:06 52,42
32 Anna Börjes IK Jarl Rättvik 00:40:17 52,93
33 Karin Johansson OK Hammaren 00:40:34 53,72
34 Lisa Brinkemo HJS-Vansbro OK 00:40:54 54,65
35 Anna Bengtsson FK Herkules 00:41:07 55,26
36 Åsa Larsson Hylte OK 00:41:14 55,58
37 Julia Johnsson OK Tisaren 00:42:22 58,74
38 Annelie Ingesson Stora Tuna OK 00:42:33 59,25
39 Liselott Nordgren OK Landehof 00:44:13 63,90
40 Kerstin Frænell Sundsvalls OK 00:44:54 65,80
41 Karin Möllerberg Valbo AIF 00:45:11 66,59
42 Maria Blomberg Upsala IF 00:46:35 70,49
43 Lotta Classon NAIS Orienteringsklubb 00:46:51 71,24
44 Petronella Ivarsson OK Hammaren 00:47:46 73,79
46 Fia Wärn NAIS Orienteringsklubb 00:51:40 84,66
47 Petra Lindell OK Södertörn 00:52:02 85,68
48 Anneli Juthe Vimmerby OK 00:52:29 86,94
50 Maria Norin Gävle OK 00:53:49 90,65
51 Cecilia Flakberg IFK Göteborg 00:56:35 98,37
53 Helen Bolin Tullinge SK 00:58:04 102,50
56 Josefin Barck Sundsvalls OK 01:18:53 160,52
Eva Holmqvist OK Tor

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr