Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 4 - D40

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Lina Karlberg Tullinge SK 00:24:23 6,71
2 Anna Envall IK Hakarpspojkarna 00:24:54 8,11
3 Tina Junegard Tullinge SK 00:25:01 8,42
4 Anette Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:25:31 9,78
5 Maria Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:25:47 10,50
7 Sofia Holmgård Kils OK 00:26:25 12,21
8 Thérès Ericsson OK Ravinen 00:26:26 12,26
9 Weronica Zederin OK Nackhe 00:26:32 12,53
9 Maria Kleijn Södertälje-Nykvarn OF 00:26:32 12,53
11 Anna Eriksson OK Landehof 00:27:03 13,93
11 Josefine Nordström OK Triangeln 00:27:03 13,93
13 Annika Asketun OK Roxen 00:27:22 14,79
14 Carina Gustafsson OK Gynge 00:28:08 16,87
16 Camilla Pettersson OK Ravinen 00:28:45 18,54
17 Kristina Ljunggren Linköpings OK 00:29:16 19,94
18 Anna Gustafsson Arvidsjaurs OK 00:29:22 20,21
19 Stina Nordahl Domnarvets GOIF 00:29:35 20,79
20 Annika Ivarsson Linköpings OK 00:29:40 21,02
21 Helena Gunnarsson IK Hakarpspojkarna 00:29:42 21,11
23 Camilla Öhgren Sävedalens AIK 00:30:01 21,97
24 Sara Åberg Hestra IF 00:30:13 22,51
25 Camilla Engel OK Ravinen 00:30:22 22,92
26 Anna-Lena Längheim Tullinge SK 00:30:29 23,23
27 Anna-Karin Schmutz Leksands OK 00:30:32 23,37
28 Susanne Curman IFK Lidingös Skid o OK 00:30:37 23,59
29 Annika Ericsson Växjö OK 00:30:44 23,91
30 Maria Junevik Leksands OK 00:30:46 24,00
31 Annika Sundström Västerås SOK 00:30:48 24,09
32 Inger Gunnarsson Västerås SOK 00:30:57 24,50
33 Kristina Nilsson OK Tranan 00:31:03 24,77
34 Anna Svensson SOK Viljan 00:31:06 24,90
35 Lena Regnell Växjö OK 00:31:14 25,26
37 Lena Karlsson Markbygdens OK 00:31:35 26,21
39 Maria Kleist Tullinge SK 00:31:49 26,84
40 Barbara Svensson Finspångs SOK 00:31:54 27,07
41 Lena Lindman Finspångs SOK 00:32:23 28,38
42 Katarina Lövgren IFK Moras OK 00:32:24 28,42
43 Eva Albinsson OK Tyr 00:32:35 28,92
45 Monica Gustavsson Eskilstuna OL 00:32:57 29,91
46 Åsa Gahne Spik Leksands OK 00:33:00 30,05
48 Sofia Heldt Södertälje-Nykvarn OF 00:33:22 31,04
49 Agneta Gustavsson OK Tyr 00:33:36 31,67
50 Sara Lorén OK Landehof 00:33:44 32,04
51 Ann-Sofie Johansson Umeå OK 00:34:22 33,75
52 Anna Ekbring Kexholms SK 00:34:26 33,93
53 Helen Skoog Kils OK 00:34:34 34,29
54 Anna Nordin Sundsvalls OK 00:34:36 34,38
55 Anna Karin Nilsson Umeå OK 00:34:43 34,70
57 Ewa Edström-Forsberg Långhundra IF 00:35:37 37,14
57 Gunilla Karlsson Växjö OK 00:35:37 37,14
61 Kerstin Imark Tullinge SK 00:36:44 40,16
62 Helena Karlsson Nässjö OK 00:37:20 41,79
63 Eva Martinsson OK Tyr 00:37:33 42,38
64 Marika Nylund Ek Nyköpings OK 00:37:44 42,87
65 Nina Bjersander Svaide Roma SOK 00:37:52 43,23
66 Anette Larsson Eskilstuna OL 00:37:53 43,28
67 Weronica Morell OK Kåre 00:38:12 44,14
68 Anne-Marie Wigle Södertälje-Nykvarn OF 00:38:38 45,31
69 Åsa Hedin Hjärnarps GH OL 00:38:39 45,36
75 Anna Ljungqvist Lunds OK 00:41:29 53,03
76 Berit Gummus IFK Moras OK 00:42:17 55,20
77 Monica Roos Attunda OK 00:42:24 55,51
78 Karin Andersson OK Klyftamo 00:43:04 57,32
79 Johanna Almlund Haninge SOK 00:44:01 59,89
80 Malin Malmberg Malmö OK 00:44:15 60,53
81 Tina Helgman OK Tyr 00:44:32 61,29
82 Catarina Bengtsson OK Nackhe 00:44:36 61,47
83 Erika Fältman Leksands OK 00:45:10 63,01
84 Kristina Nilsson IFK Umeå 00:46:13 65,85
85 Åsa Detterfelt Linköpings OK 00:47:56 70,50
86 Carola Billing Hultsfreds OK 00:48:38 72,40
87 Camilla Widman Lesjöfors SK 00:49:47 75,52
91 Lisa Leickt Tullinge SK 00:51:59 81,48
93 Carin Rosjö Jönköpings OK 00:54:39 88,70
94 Carolina Landin Malmö OK 00:55:23 90,69
96 Gunilla Persson Malmö OK 01:00:28 104,46
Louise Axelsson FK Göingarna

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr