Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 4 - D50

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Anne Cecilie Løvald Täby OK 00:20:25 5,25
2 Monica Kollberg Eksjö SOK 00:23:43 15,69
3 Anneli Berggren OK Denseln 00:24:20 17,64
4 Kane Andersson IFK Moras OK 00:24:23 17,80
7 Maria Jonsson Tullinge SK 00:26:22 24,07
8 Anna-Lena Tynong Gävle OK 00:26:47 25,39
9 Åsa Sundberg OK Södertörn 00:26:48 25,45
10 Ann-Christin Nero Ronneby OK 00:27:00 26,08
11 Mona Bierfeldt Ärla IF 00:27:01 26,13
12 Gudrun Wegeland OK Nolaskogsarna 00:27:28 27,55
13 Jannike Wåhlberg OK Kåre 00:27:40 28,19
14 Christina Birath Stenungsunds OK 00:27:44 28,40
15 Lena Larsson Sala OK 00:27:55 28,98
16 Britt-Marie Hellgren OK Älvsjö-Örby 00:27:57 29,08
17 Marianne Hansson Bredareds IF 00:28:45 31,61
18 Eva Oskarsson Hagaby GOIF 00:28:49 31,83
19 Christina Söderblom Ätrans IF 00:29:00 32,41
20 Eva Walheim Robertsfors IK 00:29:25 33,72
21 Kerstin Tjernlund OK Vilse 87 00:29:31 34,04
22 Christina Segerslätt Skåneslättens OL 00:29:36 34,30
23 Lena Olsson Skåneslättens OL 00:29:39 34,46
24 Britta Sahlin Vänersborgs SK 00:29:51 35,10
25 Mona Ordqvist Kils OK 00:30:03 35,73
26 Kerstin Persson FK Göingarna 00:30:09 36,04
27 Yvonne Jonsson Växjö OK 00:30:16 36,41
28 Maria Halvarsson Fjärås AIK 00:30:39 37,63
28 Helen Glännefors Söders SOL Tyresö 00:30:39 37,63
31 Lena Runesson OK Vivill 00:32:33 43,64
32 Anne-Marie Ericsson Kristinehamns OK 00:32:34 43,69
33 Lena Rosander Finspångs SOK 00:32:48 44,43
34 Tina Hagård Rävetofta OK 00:32:49 44,48
34 Monica Knutsson Sävedalens AIK 00:32:49 44,48
36 Tina Peterson IFK Umeå 00:32:56 44,85
37 Anne-Marie Karlsson Svaide Roma SOK 00:33:00 45,06
38 Eva Eklund Växjö OK 00:33:13 45,75
40 Susanne Luescher Stora Tuna OK 00:35:11 51,97
41 Karin Mood OK Tyr 00:35:38 53,39
43 Kerstin Ohlsson Haninge SOK 00:36:53 57,35
44 Ingrid Kensby OK Tyr 00:37:14 58,46
45 Nina Bejbom Uddevalla OK 00:37:37 59,67
46 Kerstin Blomgren Stora Tuna OK 00:38:31 62,52
47 Ann-Christin Vedin Selånger SOK 00:38:45 63,25
48 Agneta Olivestam Vimmerby OK 00:38:57 63,89
49 Ingalill Olsson OK Orion 00:39:25 65,36
50 Karin Wedin Almby IK 00:40:09 67,68
51 Christina Nordström Bodens BK 00:40:19 68,21
52 Helena Ekbrink IF Thor 00:40:20 68,26
53 Kajsa Hedin Umeå OK 00:40:31 68,84
54 Anna Weckner Westlund OK Tyr 00:40:41 69,37
55 Karin Jansson OK Rodhen 00:41:22 71,53
57 Annika Davidsson Västerås SOK 00:43:19 77,70
58 Wiveka Ernstsson FK Göingarna 00:44:24 81,13
61 Carina Erlandsson OK Skogsfalken 00:45:36 84,93
63 Carina Sandström Skutskärs OK 00:46:37 88,14
65 Anne Bössfall Linköpings OK 00:47:41 91,52
67 Karin Bysell Brunflo IF 00:49:10 96,21
68 Anne-Marie Röllike OK Lindena 00:49:14 96,42
69 Annika Zetterqvist Sigtuna OK 00:49:22 96,84
70 Karina Svensson Vimmerby OK 00:50:25 100,17
71 Britt Claesson IFK Moras OK 00:51:26 103,38
72 Annika Leandersson OK Tyr 00:51:31 103,65
74 Ingvor Johansson Falkenbergs OK 00:53:01 108,39
75 Christel Nilsson Haninge SOK 00:53:53 111,14
76 Anita Gahlin Härnösands OK 00:54:14 112,24
78 Lisa Larsson Sjövalla FK 00:57:45 123,37
79 Clary Fredriksson Gudhems IF 00:59:45 129,70

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr