Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Hälsingland 2011, Etapp 4 - D60

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Margareta Ahlqvist Sundbybergs IK 00:19:00 19,91
2 Inger Lindholm Fjärås AIK 00:20:27 25,96
3 Louise-Marie Nilsson OK Klemmingen 00:20:46 27,28
4 Lena Granefelt OK Tyr 00:20:53 27,77
5 Birgitta Billstam Järfälla OK 00:21:15 29,30
6 Britt-Marie Larsson SOK 68 00:21:25 30,00
7 Mona Forsberg Hagaby GOIF 00:21:42 31,18
8 Karin Axelsson IK Uven 00:22:04 32,71
9 Solvej Carlson IFK Hedemora OK 00:22:40 35,21
10 Anna Blomgren Tullinge SK 00:23:03 36,81
11 Eva Halvarson OK Kåre 00:23:12 37,43
12 Lena Söderberg OK Skogsfalken 00:23:32 38,83
13 Helen Törnros Tumba-Mälarhöjden OK 00:24:02 40,91
14 Maud Sundén OK Järnbärarna 00:24:11 41,54
15 Ann-Marie Holmström Lidköpings VSK 00:24:18 42,02
16 Agneta Granström SOK Aneby 00:24:24 42,44
18 Ingrid Graneli Haninge SOK 00:24:49 44,18
19 Lisbeth Karlsson Vaggeryds SOK 00:24:57 44,74
19 Kerstin Eriksson Björkfors GOIF 00:24:57 44,74
21 Margareta Hagstedt Väsby OK 00:25:15 45,99
22 Margareta Elmefjäll Långhundra IF 00:25:47 48,21
23 Lena Stenberg IFK Umeå 00:26:28 51,06
25 Irene Danielsson Piteå IF 00:27:50 56,76
26 Elisabet Lundgren Sundsvalls OK 00:27:58 57,32
28 Eva Thörnblom Sjövalla FK 00:29:46 64,83
29 Maj-Britt Byström Rävetofta OK 00:29:48 64,97
30 Bigge Bengtsson Stigmännen Karlshamns OK 00:30:10 66,50
31 Anita Ljungberg Umeå OK 00:30:14 66,78
32 Christina Karlsson Öberg OK Hällen 00:30:47 69,07
33 Eva Karlsson Västerås SOK 00:31:03 70,18
34 Elisabeth Rosén Göteborg-Majorna OK 00:31:32 72,20
35 Monica Holm IFK Moras OK 00:31:49 73,38
36 Siv Rödström OK Skogsstjärnan 00:32:14 75,12
37 Ingrid Wiklander-Nylander Sundsvalls OK 00:32:26 75,95
38 Inga-Lisa Axenborg Göteborg-Majorna OK 00:32:33 76,44
39 Ulla Gummeson Väsby OK 00:33:17 79,50
40 Barbro Martinsson OK Tyringe 00:33:55 82,14
41 Ingrid Lundström Västerås SOK 00:34:42 85,41
42 Gerd Lindholm Sol Tranås 00:34:56 86,38
43 Karin Walltin Östersunds OK 00:35:37 89,23
44 Ros-Mari Karlsson Nybro OK 00:36:01 90,90
45 Inger Lorentzson Sundsvalls OK 00:36:20 92,22
46 Gullan Andersson Strängnäs-Malmby OL 00:36:27 92,71
47 Anette Bergkvist Härnösands OK 00:38:16 100,29
49 Ingrid Salomonsson Skåneslättens OL 00:40:06 107,94
50 Lena Abel Härnösands OK 00:40:36 110,02
51 Marianne Sellgren Sigtuna OK 00:42:34 118,23
52 Daina Julia Dagis OK Renen 00:43:03 120,24
53 Lisa Kumlin Växjö OK 00:43:42 122,95
54 Ingrid Tengeland IK Gandvik 00:45:02 128,52
56 Ingegerd Olsson OK Alehof 00:46:45 135,68
57 Helene Wikner OK Storsjön 00:47:59 140,82
58 Gitte Jutvik Trosabygdens OK 00:52:23 159,18
59 Rosa Johansson IK Uven 00:54:54 169,68
60 Kerstin Blom OK Kolmården 00:55:11 170,86
61 Elsy Viola Erika Söderberg Gamleby OK 00:56:23 175,87
62 Vanja Gummesson Nybro OK 01:07:10 220,85
63 Karin Elfman IF Marin Väst 01:15:37 256,10
Birgitta Wiklund OK Skogsvargarna

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr