Svenska Orienteringsförbundet

Elitserien medel / För EM - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Annika Billstam IFK Lidingös Skid o OK 00:34:13 1,45
2 Lena Eliasson Domnarvets GOIF 00:34:51 2,55
3 Linnea Gustafsson OK Hällen 00:36:39 5,67
4 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:36:57 6,19
5 Sara Eskilsson Haninge SOK 00:38:43 9,26
6 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 00:38:49 9,44
7 Emma Johansson Domnarvets GOIF 00:38:56 9,64
8 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:39:14 10,16
9 Emma Andersson Sävedalens AIK 00:39:16 10,22
10 Sofie Johansson OK Linné 00:39:17 10,25
11 Anna (Humlaröd) Persson FK Göingarna 00:39:30 10,62
12 Lilian Forsgren OK Tisaren 00:39:55 11,35
13 Kristin Löfgren OK Kolmården 00:40:02 11,55
14 Helena Karlsson Bromma-Vällingby SOK 00:40:06 11,67
15 Sofia Adolfsson OK Kåre 00:40:40 12,65
16 Therese Klintberg Eksjö SOK 00:40:42 12,71
17 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 00:40:50 12,94
18 Karolina A.Höjsgaard Domnarvets GOIF 00:41:10 13,52
19 Malin Leijon-Lind OK Kolmården 00:41:25 13,95
20 Annica Gustafsson IFK Lidingös Skid o OK 00:41:26 13,98
22 Elin Dahlstedt-Tysk Leksands OK 00:42:09 15,23
23 Martina Karlsson Stora Tuna OK 00:42:10 15,25
24 Linnea Lidström OK Kolmården 00:42:18 15,49
25 Johanna Svensson OK Hällen 00:42:26 15,72
26 Emma Claesson Stora Tuna OK 00:42:33 15,92
27 Anna Bachman Täby OK 00:42:45 16,27
28 Inga Kazlauskaite OK Linné 00:42:52 16,47
29 Camilla Engstrand Sävedalens AIK 00:43:00 16,70
30 Elin Dahlin Domnarvets GOIF 00:43:32 17,63
31 Linnea Martinsson OK Tyr 00:43:34 17,69
32 Anna Mårsell Stora Tuna OK 00:44:22 19,08
33 Helena Andersson Dalaportens OL 00:44:25 19,16
34 Rasa Ptasekaite OK Linné 00:44:32 19,37
35 Elin Sjölander OK Rodhen 00:44:39 19,57
36 Louise Göthfors Göteborg-Majorna OK 00:44:56 20,06
37 Sofia Holmgård Kils OK 00:45:01 20,20
38 Jenny Lönnkvist Tullinge SK 00:45:09 20,44
39 Johanna Öberg OK Hällen 00:45:22 20,81
40 Frida Bakkman SOK Viljan 00:45:50 21,62
41 Emeli Pettersson Tullinge SK 00:45:56 21,80
42 Lina Bäckström Domnarvets GOIF 00:45:57 21,83
43 Johanna Lindberg Domnarvets GOIF 00:46:21 22,52
45 Catherine Taylor OK Linné 00:46:41 23,10
46 Anna Forsberg OK Kolmården 00:46:43 23,16
47 Johanna Olsson Täby OK 00:47:24 24,34
48 Johanna Jonsson IK Hakarpspojkarna 00:48:11 25,70
49 Malin Sand IK Hakarpspojkarna 00:48:31 26,28
50 Ida Lindkvist Leksands OK 00:48:48 26,77
51 Linda Larsson Järfälla OK 00:49:10 27,41
Nadiya Volynska OK Orion

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF