Svenska Orienteringsförbundet

Götalandsmästerskap, Individuellt - D15 GM

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Andrea Svensson OK Tisaren 00:45:03 18,57
2 Johanna Öberg Ryda SK 00:45:27 19,26
3 Tilda Johansson OK Orion 00:46:59 21,91
4 Moa Pettersson OK Dacke 00:47:34 22,92
5 Pim Hedberg OK Skogsfalken 00:50:43 28,37
6 Petra Gunnarsdotter Tenhults SOK 00:51:12 29,21
7 Amanda Johansson OK Dacke 00:51:59 30,56
8 Kajsa Hedin Hjärnarps GH OL 00:52:11 30,91
9 Karin Björnlinger IK Hakarpspojkarna 00:52:15 31,02
10 Louise Lundgren Växjö OK 00:52:46 31,91
11 Fanny Asketun OK Roxen 00:55:04 35,89
12 Sofie Andersson Ryda SK 00:55:18 36,30
13 Linnéa Andersson Bredaryds SOK 00:55:29 36,61
14 Sara Josarp FK Friskus-Varberg 00:58:02 41,02
15 Sofia Löseth Falköpings AIK OK 00:58:24 41,66
16 Elin Carlsson Tormestorps IF 00:58:39 42,09
17 Lisa Wassén Vänersborgs SK 01:02:38 48,98
18 Clara Mannfolk Ulricehamns OK 01:02:48 49,27
19 Emelie Andersson Hultsfreds OK 01:03:17 50,10
20 Hedwig Almqvist-Haas Nybro OK 01:03:38 50,71
21 Patricia Edgarsson OK Skogsfalken 01:03:39 50,74
22 Eirin Andersson Vimmerby OK 01:07:21 57,14
23 Gerda Rankka OK Roxen 01:07:30 57,40
24 Nelly Carlsson Tormestorps IF 01:08:20 58,84
25 Linda Hansson OK Skärmen 01:09:36 61,03
26 Elsa Wilhelmsson Falköpings AIK OK 01:10:41 62,90
27 Klara Andrén OK Skogsfalken 01:11:06 63,62
28 Stina Svedevall OK Roxen 01:11:45 64,75
29 Lovisa Härold Sol Tranås 01:12:13 65,55
30 Julia Svensson Bredaryds SOK 01:14:26 69,39
31 Emelie Andersson Vänersborgs SK 01:14:32 69,56
32 Åse Dannbring Skåneslättens OL 01:15:03 70,46
33 Kristin Höög OK Kullingshof 01:15:13 70,74
34 Jenny Edgren Trollhättans SOK 01:15:19 70,92
35 Clara Wallin Sjövalla FK 01:15:22 71,00
36 Sophie Nilsson Hjärnarps GH OL 01:16:12 72,44
37 Jenny Karlsson GOIF Tjalve 01:17:48 75,21
38 Malin Heyden Lunds OK 01:18:40 76,71
39 Malin Milton Boxholm-Mjölby OL 01:18:43 76,80
40 Amanda Nilsson Frosta OK 01:19:29 78,12
41 Kajsa Adolfsson Vimmerby OK 01:22:33 83,43
42 Julia Ladefoged Falkenbergs OK 01:24:28 86,74
43 Lydia Norin Frölunda OL 01:26:24 90,09
44 Agnes Granberg Göteborg-Majorna OK 01:27:46 92,45
45 Petra Olejnik SOK Viljan 01:28:16 93,31
46 Ida Johansson Hjärnarps GH OL 01:37:44 109,69
47 Caroline Lindström OK Skärmen 01:52:41 135,54
48 My Magnusson Stenungsunds OK 02:15:10 174,43
Ellinor Vejlens Visborgs OK
Moa Wåhlin OK Skogsfalken
Linn Eriksson Ryda SK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF