Svenska Orienteringsförbundet

Götalandsmästerskap, Individuellt - D16 GM

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Sara Hagström Falköpings AIK OK 00:38:02 8,80
2 Elin Håkansson OK Kolmården 00:41:03 14,20
3 Lisa Malmström GOIF Tjalve 00:45:02 21,34
4 Felicia Stuhlhofer OK Landehof 00:45:28 22,11
5 Elin Classon OK Orinto 00:45:43 22,56
6 Jessica Nilsson OK Torfinn 00:46:25 23,82
7 Miranda Reimer Tormestorps IF 00:47:07 25,07
8 Filippa Johansson Jönköpings OK 00:48:10 26,95
9 Aina Edgren Trollhättans SOK 00:49:01 28,47
10 Matilda Martinsson Falkenbergs OK 00:50:38 31,37
11 Ellen Johnsson OK Nackhe 00:50:59 32,00
12 Moa Svensson IK Hakarpspojkarna 00:51:51 33,55
13 Klara Pålsson Kungälvs OK 00:52:30 34,71
14 Mikaela Rönnbäck Visborgs OK 00:52:44 35,13
15 Amanda Blennow Falköpings AIK OK 00:53:28 36,45
16 Ulrika Toftered IF Rigor 00:53:49 37,07
17 Sofia Sjögren OK Kullingshof 00:54:38 38,54
18 Johanna Andersson SOK Aneby 00:55:02 39,25
19 Sofia Johansson OK Alehof 00:55:47 40,60
20 Lovisa Leman Göteborgs SK 00:56:14 41,40
21 Emelie Bäck OK Kullingshof 00:57:08 43,02
22 Hanna Östenberg Eksjö SOK 00:57:19 43,34
23 Johanna Lindgren IF Hallby SOK 00:57:54 44,39
24 Malin Reichenberg Idefjordens SK 00:59:21 46,99
25 Erica Pettersson Sjövalla FK 00:59:51 47,88
26 Tilda Karlsson OK Alehof 01:01:00 49,94
27 Lisa Elmblad Bredaryds SOK 01:04:07 55,53
28 Sanna Pettersson OK Dacke 01:05:20 57,71
29 Emilia Eckerlid Falköpings AIK OK 01:07:13 61,08
30 Hanna Djerf Lerums SOK 01:11:07 68,07
31 Linnea Herngren IF Hagen 01:11:39 69,03
32 Annika Jönsson Skåneslättens OL 01:12:06 69,83
33 Maria Lund Stenungsunds OK 01:15:22 75,68
34 Erika Strömbäck Ankarsrums OK 01:16:07 77,03
35 Anna Andersson IK Dran 01:17:26 79,39
36 Ida Önsten IK Vista 01:18:27 81,21
37 Hanna Larsson Hjobygdens OK 01:21:55 87,42
38 Linn Möller Visborgs OK 01:22:47 88,97
39 Minda Langmoen Kungälvs OK 01:22:55 89,21
40 Caroline Lindelöw Härlövs IF 01:23:17 89,87
41 Elin Winberg Stenungsunds OK 01:23:22 90,02
42 Elin Kjellsson Falkenbergs OK 01:34:05 109,22
43 Sofia Helmertz Frölunda OL 01:52:44 142,63
Johanna Tovesson OK Orion
Kajsa Wetterström Tormestorps IF

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr