Svenska Orienteringsförbundet

Götalandsmästerskap, Individuellt - H15 GM

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Markus Larsson Hestra IF 00:43:46 28,71
2 Filip Wadsten OK Landehof 00:44:07 29,53
2 Mattias Johansson Stångenäs AIS 00:44:07 29,53
4 Per Lindman Finspångs SOK 00:44:43 30,94
5 Filip Grahn Hestra IF 00:45:34 32,94
6 Heino Ollin Sävedalens AIK 00:46:43 35,65
7 Oskar Leinonen OK Kolmården 00:46:50 35,92
8 Andreas Petersson Burseryds IF 00:46:59 36,28
10 Edvin Smedberg OK Skogsfalken 00:48:32 39,92
11 Noak Sanderberg Åmåls OK 00:49:22 41,88
11 John Gabrielsson Sävedalens AIK 00:49:22 41,88
13 Linus Landergren Hestra IF 00:49:35 42,39
14 Martin Olsson Tibro OK 00:49:44 42,74
15 Oskar Lindqvist Sävedalens AIK 00:50:10 43,76
16 Elias Rankka OK Roxen 00:50:42 45,02
17 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:52:33 49,37
18 Emil Thellsén OK Roxen 00:52:43 49,76
19 David Axelsson Finspångs SOK 00:53:13 50,94
20 Tobias Pentonen Hestra IF 00:54:02 52,86
21 David Svensson Skåneslättens OL 00:54:09 53,13
22 Oscar Renberg Sävedalens AIK 00:55:03 55,25
23 Klas Udd Markbygdens OK 00:55:24 56,07
24 Oskar Johansson OK Klyftamo 00:55:48 57,01
25 Robin Karlsson Tormestorps IF 00:55:52 57,17
26 Adam Erickson Bodafors OK 00:56:22 58,35
27 Sven Engström Linköpings OK 00:57:03 59,95
28 Moltas Viebke Malmö OK 00:57:52 61,88
29 Theodor Wahlbom OK Orion 00:58:11 62,62
30 Marcus Bengtsson Mariestads FK 00:58:25 63,17
31 Carl Rämmal Lunds OK 00:58:32 63,44
32 Anton Erickson Bodafors OK 00:58:40 63,76
33 August Kollberg Eksjö SOK 00:59:30 65,72
34 Emanuel Urdal Boxholm-Mjölby OL 00:59:53 66,62
35 Anton Larsson FK Göingarna 01:00:03 67,01
36 Erik Fors Hestra IF 01:00:08 67,21
37 Sebastian Svensson Finspångs SOK 01:01:24 70,19
38 Anton Hansson IK Hakarpspojkarna 01:01:45 71,01
39 Felix Garmer Göteborg/Majorna OK 01:02:02 71,68
40 Fredrik Levin Svaide Roma SOK 01:05:08 78,97
41 Johan Eklund Växjö OK 01:05:42 80,30
42 Erik Hagman Göteborg-Majorna OK 01:08:05 85,91
43 Albin Evertsson Växjö OK 01:08:25 86,69
44 Erik Widmark IF Hagen 01:09:18 88,77
45 Filip Södervall IK Gandvik 01:12:47 96,96
46 Sebastian Åsedal Ulricehamns OK 01:13:56 99,67
47 Jonatan Bernhed Sävedalens AIK 01:16:01 104,57
48 Johan Gustafsson OK Nackhe 01:32:38 143,65
49 Fredrik Lind Frölunda OL 01:46:00 175,09
50 Zakarias Hanson Falkenbergs OK 01:50:15 185,09
51 Alfred Steindahl Stenungsunds OK 02:02:39 214,26

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF