Svenska Orienteringsförbundet

Skärmenträffen - D15

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:37:28 21,49
2 Anna Kindlundh Södertälje-Nykvarn OF 00:39:22 25,52
3 Josefine Kristiansson Trollhättans SOK 00:42:02 31,18
4 Sara Wadman IFK Moras OK 00:42:54 33,02
5 Isabel Salén OK Renen 00:43:49 34,96
6 Amanda Scherlin Nyköpings OK 00:44:38 36,69
7 Pim Hedberg Lunds OK 00:44:49 37,08
8 Amanda Johansson OK Dacke 00:46:11 39,98
9 Tilda Johansson OK Orion 00:46:15 40,12
10 Moa Pettersson OK Dacke 00:48:29 44,86
11 Sophie Nilsson IS Kullen 00:49:33 47,12
12 Josefine Höög Hagaby GOIF 00:51:08 50,48
13 Patricia Edgarsson Andrarums IF 00:52:49 54,05
14 Elin Fjellström KFUM Örebro OK 00:53:11 54,83
15 Sofia Johansson OK Nackhe 00:53:13 54,90
16 Jenny Edgren Trollhättans SOK 00:53:15 54,97
17 Åse Dannbring Skåneslättens OL 00:54:12 56,98
18 Ylva Sahl Paavo OK Klemmingen 00:54:36 57,83
19 Ellen Sarenmark Leksands OK 00:54:51 58,36
20 Rebecca Mårtensson Köping-Kolsva OK 00:57:03 63,03
21 Nelly Carlsson Tormestorps IF 00:57:26 63,84
22 Malin Heyden Lunds OK 00:58:02 65,11
23 Sigrid Holmgren OK Renen 00:59:22 67,94
24 Hanna Georgsson Vännäs OK 01:00:24 70,13
25 Elin Carlsson Tormestorps IF 01:00:29 70,31
26 Klara Andrén Tibro OK 01:00:59 71,37
27 Amanda Delvèn Nyköpings OK 01:01:25 72,29
28 Linnea Wejås Nyköpings OK 01:02:18 74,16
29 Sofia Ehn Södertälje-Nykvarn OF 01:04:52 79,61
30 Clara Berlin Trollhättans SOK 01:05:21 80,63
31 Emelie Andersson Vänersborgs SK 01:07:28 85,12
32 Sofie Andersson Ryda SK 01:08:46 87,88
33 Linn Eriksson Ryda SK 01:09:34 89,58
34 Klara Andén Södertälje-Nykvarn OF 01:13:02 96,93
35 Susanne Nilsson OK Renen 01:14:49 100,71
36 Julia Ladefoged Falkenbergs OK 01:16:02 103,29
37 Sara Josarp FK Friskus-Varberg 01:17:16 105,91
38 Karin Håll HJS-Vansbro OK 01:18:51 109,27
39 Ebba Lindmark OK Hällen 01:20:46 113,33
Lina Åhlund OK Nolaskogsarna
Johanna Öberg Ryda SK

Annonser

OOCup 2022