Swedish Orienteering Federation

O-event 2011 - Sprint by Night - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Name Club Time Poäng
1 Sara Wadman IFK Moras OK 00:13:00 15.18
2 Sanna Skoog Kils OK 00:13:22 17.29
3 Johanna Öberg Ryda SK 00:13:44 19.40
4 Hanna Östenberg Hultsfreds OK 00:13:57 20.64
5 Tilda Johansson OK Orion 00:13:59 20.84
6 Moa Pettersson OK Dacke 00:14:22 23.04
7 Moa Svensson Nässjö OK 00:14:23 23.14
8 Amanda Blennow Falköpings AIK OK 00:14:50 25.73
9 Kajsa Hedin Hjärnarps GH OL 00:14:52 25.92
10 Hanna Sahlin OK Kåre 00:14:55 26.20
11 Ellen Sarenmark Leksands OK 00:15:06 27.26
12 Patricia Edgarsson Andrarums IF 00:15:21 28.70
13 Hanna Berglund OK Kåre 00:15:50 31.48
14 Ulrika Toftered IF Rigor 00:16:08 33.20
14 Hanna Djerf Lerums SOK 00:16:08 33.20
14 Klara Pålsson Kungälvs OK 00:16:08 33.20
17 Linnéa Andersson Bredaryds SOK 00:16:14 33.78
18 Sofia Sjögren OK Kullingshof 00:16:15 33.87
19 Hanna Barkegren Stora Tuna OK 00:16:18 34.16
20 Julia Adolfsson OK Kåre 00:16:22 34.54
21 Ida Johansson Hjärnarps GH OL 00:16:30 35.31
22 Caroline Lindelöw Härlövs IF 00:16:34 35.69
23 Stina Larsson IF Hagen 00:16:39 36.17
23 Elin Classon OK Orinto 00:16:39 36.17
25 Felicia Feurstein Tormestorps IF 00:16:51 37.32
26 Hanna Aspfors Stora Tuna OK 00:16:52 37.42
27 Elin Lindberg OK Djerf 00:17:03 38.47
28 Sofia Johansson OK Nackhe 00:17:08 38.95
29 Amanda Johansson OK Dacke 00:17:10 39.15
30 Petra Olejnik SOK Viljan 00:17:19 40.01
31 Jessica Nilsson OK Torfinn 00:17:23 40.39
32 Clara Mannfolk Ulricehamns OK 00:17:39 41.93
33 Emelie Andersson Hultsfreds OK 00:17:52 43.17
34 Ebba Ekman Lustens OK 00:17:56 43.56
35 Karin Håll HJS-Vansbro OK 00:18:09 44.80
36 Anna Skoglund Kils OK 00:18:15 45.38
37 Sara Josarp FK Friskus-Varberg 00:18:26 46.43
38 Sofia Liljeqvist Stenungsunds OK 00:18:54 49.12
39 Sophie Nilsson IS Kullen 00:19:21 51.70
40 Linn Eriksson Ryda SK 00:19:22 51.80
41 Emelie Andersson Vänersborgs SK 00:19:24 51.99
42 Lovisa Nilsson Tormestorps IF 00:19:26 52.18
43 Stina Nero Mullsjö SOK 00:19:36 53.14
44 Ida Nordberg OK Tranan 00:19:54 54.87
45 Johanna Andersson Lidköpings VSK 00:20:44 59.66
46 Maria Lund Stenungsunds OK 00:20:45 59.76
47 Linnea Herngren IF Hagen 00:21:25 63.59
48 Kristin Höög OK Kullingshof 00:22:36 70.40
49 Elina Arvidsson Säterbygdens OK 00:22:41 70.88
50 Lisa Johansson FK Friskus-Varberg 00:22:45 71.26
51 Anna Björklund Bjursås OK 00:23:15 74.14
52 Malin Svensson Markbygdens OK 00:23:51 77.59
53 Hanna Larsson Hjobygdens OK 00:26:19 91.77
Sanna Stenholm Kils OK
Lisa Wassén Vänersborgs SK
Maja Enges Leksands OK
Elin Kjellsson Falkenbergs OK

Advertisements

Bagheera