Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten - D45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Yvonne Andersson Tullinge SK 00:22:54 4,74
3 Christina Smedberg OK Skogsfalken 00:26:09 13,87
4 Anna Johansson Jönköpings OK 00:28:18 19,91
6 Karin Svensk Stora Tuna OK 00:28:41 20,99
7 Helena Sellgren Göteborg-Majorna OK 00:28:49 21,36
9 Monica Boman Gävle OK 00:29:45 23,99
10 Cecilia Edström Sundsvalls OK 00:29:49 24,17
11 Åsa Wadensjö-Leo Bredaryds SOK 00:29:58 24,59
12 Agneta Berlin Trollhättans SOK 00:30:10 25,16
13 Mia Lindberg Boxholm-Mjölby OL 00:30:19 25,58
14 Christina Halvarsson OK Kroppefjäll 00:30:20 25,62
15 Marita Karlsson OK Skogsstjärnan 00:30:32 26,19
16 Agneta Eriksson Uddevalla OK 00:30:36 26,37
16 Anna Dolk Jönköpings OK 00:30:36 26,37
18 Maria Skogsberg Mariestads FK 00:30:56 27,31
19 Gunilla Boman Västerås SOK 00:30:58 27,40
20 Hillevi Eriksson IF Hallby SOK 00:31:14 28,15
21 Heléne Svensson IK Vista 00:31:15 28,20
23 Lotta Jungåker Korsnäs IF OK 00:31:47 29,70
24 Annica Tholén OK Skogshjortarna 00:31:48 29,75
25 Gunnel Jernstig Vänersborgs SK 00:31:49 29,79
27 Agneta Nordholm Sävedalens AIK 00:32:04 30,49
28 Anna-Karin Adolfsson OK Kåre 00:32:06 30,59
29 Helena Lindman Nässjö OK 00:32:16 31,06
30 Carina Sandberg Säterbygdens OK 00:32:31 31,76
32 Gunilla Edgren Trollhättans SOK 00:32:35 31,95
33 Maria Bergstrand Motala AIF OL 00:32:37 32,04
34 Pia Käck-Fritzell Mullsjö SOK 00:32:46 32,46
35 Anna Asplund Kungälvs OK 00:32:58 33,02
37 Lena Blom Göteborg-Majorna OK 00:33:15 33,82
38 Carina Kalered Skogspojkarnas OK 00:33:23 34,19
39 Åsa Rydell Leksands OK 00:33:27 34,38
40 Maria Widmark IF Hagen 00:34:01 35,97
41 Petra Johansson Trollhättans SOK 00:34:03 36,07
42 Mia Gustafsson OK Kåre 00:34:08 36,30
43 Helena Pepa Hagaby GOIF 00:34:23 37,00
44 Caroline Hagström Falköpings AIK OK 00:34:59 38,69
45 Annika Engel Hässleholms OK 00:35:13 39,34
46 Suzy Larsson OK Skogshjortarna 00:35:22 39,77
47 Charlotte Johansson Skattkärrs IF 00:35:57 41,40
48 Pia Lundberg OK Bävern 00:36:03 41,68
49 Annika Svensson Solna OK 00:36:05 41,78
50 Annie Edvardsen Göteborg-Majorna OK 00:36:11 42,06
51 Åsa Alsiö Falköpings AIK OK 00:36:12 42,11
53 Annlouise Gustafsson IFK Moras OK 00:37:05 44,59
54 Anki Gustafsson Säterbygdens OK 00:37:44 46,41
55 Heli Marjomaa Stigsökarna 00:37:58 47,07
56 Christina Olsson OK Denseln 00:39:39 51,80
58 Helén Svensson Kristinehamns OK 00:39:51 52,36
59 Anita Carlsson Visborgs OK 00:41:49 57,89
60 Gunnel Svensson OK Tranan 00:42:25 59,57
61 Jenny Homann Frölunda OL 00:42:29 59,76
62 Kristina Spångberg Lunds OK 00:42:42 60,37
64 Nina Schmidt Trollhättans SOK 00:43:02 61,30
65 Ylva Nilsson OK Renen 00:43:52 63,64
66 Katarina Almehed Frölunda OL 00:44:26 65,24
67 Ann Lyrberg Valbo AIF 00:44:42 65,99
68 Christina Jonsson OK Klyftamo 00:46:54 72,17
69 Doris Danielsson Istrums SK 00:47:28 73,76
70 Ewa Holmberg IF Hagen 00:47:29 73,81
71 Katarina Jakobsson Garda IK 00:47:57 75,12
72 Lotta Berndtsson Skåneslättens OL 00:48:54 77,79
73 Margareta Almqvist Mandinger Trollhättans SOK 00:49:28 79,38
74 Kati Németh Stigmännen Karlshamns OK 00:51:00 83,68
75 Marie Hermansson OK Kullingshof 00:53:35 90,94
76 Marianne Daniels Attunda OK 00:54:08 92,49
77 Eva Karlsson OK Gynge 00:54:34 93,70
78 Pernilla Hannus VK Uvarna 00:56:02 97,83
79 Marie Svalbring Målilla OK 00:56:56 100,35
80 Monika Jonsson Svaide Roma SOK 01:05:54 125,54
Anita Seger-Wehlin Skogspojkarnas OK
Irené Andersson OK Kullingshof
Ingrid Alexandersson Stora Tuna OK
Monica Fröjd Snättringe SK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr