Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten - D55

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Kerstin Andersson Ryda SK 00:30:58 11,28
2 Ing-Marie Brander-Strand Göteborg-Majorna OK 00:31:14 11,89
3 Inger Onsbring Eskilstuna OL 00:32:46 15,40
4 Lena Jansson Järla Orientering 00:32:53 15,67
5 Christina Hjertson OK Linné 00:33:21 16,73
7 Kerstin Burman Kvillebyns SK 00:35:54 22,57
8 Ina Lindeberg Skåneslättens OL 00:36:19 23,52
9 Pia Svensson Falköpings AIK OK 00:36:26 23,79
10 Marita Samuelsson Sundbybergs IK 00:36:43 24,44
11 Titti Bergendahl OK Måsen 00:36:47 24,59
12 Anneli Lindkvist Gustavsbergs OK 00:37:19 25,81
13 Britt Gunnarsson Kristinehamns OK 00:38:08 27,68
14 Anita Eklöf IK Ymer 00:38:12 27,83
15 Ingela Nelsén Falkenbergs OK 00:38:25 28,33
16 Karin Ivarsson Haninge SOK 00:39:02 29,74
17 Ing-Marie Back IFK Hedemora OK 00:39:06 29,89
18 Monica Svärd OK Klemmingen 00:39:47 31,46
19 Ingrid E Ström Täby OK 00:40:44 33,63
20 Margareta Johansson Halmstad OK 00:40:51 33,90
21 Margareta Wadin OK Älvsjö-Örby 00:41:11 34,66
22 Elise Johansson Falköpings AIK OK 00:42:12 36,99
23 Ing-Marie Hjert Falköpings AIK OK 00:43:09 39,16
24 Christina Berggren Ljungskile FK 00:44:41 42,67
25 Karin Memmi Halmstad OK 00:47:27 49,00
26 Gunilla Hogedal Vänersborgs SK 00:47:45 49,69
27 Lena Persson Gamleby OK 00:48:01 50,30
28 Stella Käll OK Älme 00:48:20 51,02
29 Margareta Andersson Hellas Orientering 00:48:36 51,64
30 Åsa Svensson OK Pan-Kristianstad 00:49:13 53,05
31 Annika Blückert Selånger SOK 00:49:30 53,69
32 Lisa Annersand OK Tyr 00:50:16 55,45
33 Mona-Lisa Jansson Kungälvs OK 00:50:54 56,90
34 Monica Ivarsson OK Skogshjortarna 00:50:58 57,05
35 Monica Abrahamsson Gudhems IF 00:52:05 59,61
36 Kristina Wåhlin OK Enen 00:53:50 63,61
37 Arja Ingvarsson OK Vilse 87 00:55:12 66,74
38 Lena Nyström Visborgs OK 00:55:18 66,97
40 Margareta Hallmén Attunda OK 01:00:52 79,71
41 Britt Karlsson Stenungsunds OK 01:01:54 82,07
42 Agneta Thorsell Forsa OK 01:02:54 84,36
43 Gunnel Gillenäs Kristinehamns OK 01:09:47 100,12
46 Christel Nilsson OK Älme 01:15:48 113,89
Helena Bachman Täby OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF