Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten - Öppen motion 3

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Sune Hallsten OK Skärmen 00:25:53 73,64
3 Henrik Svensson OK Löftan 00:26:31 76,90
7 Helena Ihrstedt Centrum OK 00:31:01 100,07
9 Ylva Torbiörnsson Järla Orientering 00:32:15 106,41
10 Maria Calleberg Söderhamns OK 00:32:34 108,04
12 Camilla Jakobsson Centrum OK 00:33:49 114,48
13 Jonas Hultin OK Löftan 00:35:08 121,26
14 Isak Larborn Fjärås AIK 00:35:25 122,72
15 Sidonie Winther Västerbergslagens OL 00:36:02 125,89
16 Göran Banck IF Hagen 00:36:09 126,49
17 Emelie Jonasson Forsa OK 00:36:16 127,09
19 Christer Nelsén Falkenbergs OK 00:36:42 129,32
20 Elin Johansson Forsa OK 00:36:47 129,75
21 Anna-Lena Furuström Ljusdals OK 00:37:17 132,32
22 Per Arnesson Skarpnäcks OL 00:38:02 136,18
24 Torsten Claesson OK Älme 00:39:04 141,50
25 Gudrun Elisson Domnarvets GOIF 00:39:15 142,45
26 Anita Lovén-Andersson OK Skogshjortarna 00:39:18 142,70
28 Joakim Handin OK Löftan 00:39:32 143,91
31 Hans Carlheim Turebergs IF 00:40:09 147,08
32 Lena Lindström Bredaryds SOK 00:41:18 153,00
34 Eva Andersson Ljusdals OK 00:41:41 154,97
35 Carina Stenberg OK Skogshjortarna 00:41:58 156,43
36 Jan Vesterlund Trollhättans SOK 00:42:25 158,75
37 Ulla Fredriksson Falköpings AIK OK 00:42:38 159,86
40 Charlotte Enges Attunda OK 00:43:56 166,56
41 Luise Heermann Njurunda OK 00:44:30 169,47
42 Cecilia Roos OK Landehof 00:44:53 171,45
44 Maria Wejås Nyköpings OK 00:47:10 183,20
47 Camilla Pettersson Södertälje-Nykvarn OF 00:47:31 185,00
49 Arne Persson OK Gynge 00:48:50 191,78
50 Eva-Lena Svanström Täby OK 00:48:57 192,38
51 Torbjörn Larsson Falköpings AIK OK 00:49:46 196,58
53 Ulf Ahlqvist IF Hansa-Hoburg 00:50:14 198,98
54 Siv Berg OK Klemmingen 00:51:14 204,13
55 Göran R Wallén IFK Lidingös Skid o OK 00:51:26 205,16
59 Ann Karlsten Solna OK 00:59:15 245,40
61 Karin Westphal Herrestads AIF 01:00:12 250,29
62 Eva Hagrot Täby OK 01:01:05 254,84
63 Ann-Britt Larsson Falköpings AIK OK 01:01:24 256,47
64 Ros-Marie Dahlberg Falköpings AIK OK 01:01:42 258,01
66 Ann-Christine Lampinen Selånger SOK 01:03:32 267,45
68 Magdalena Hoffsten-Arkäng Tullinge SK 01:04:02 270,02
69 Lina Karle OK Skogshjortarna 01:05:20 276,71
70 Birgitta Sunesson OK Skogsstjärnan 01:11:40 300,00
71 Tomas Sjöberg Solna OK 01:13:03 300,00
72 Kerstin Larsson OK Skogshjortarna 01:19:48 300,00
Karin Reibring Nyköpings OK
Birgitta Odby Jansson Främmestads IK
Karin Flordal Snättringe SK
Lucia Turcanu Attunda OK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr