*** Instance-specific ***

O-Ringen Halland Etapp 2 - H20 Lång

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Victor Bergstrand Motala AIF OL 00:32:39 12,90
2 Linus Ericson Södertälje-Nykvarn OF 00:33:30 15,16
3 Joakim Wigertz Långhundra IF 00:33:44 15,79
4 Ludvig Eriksson Södertälje-Nykvarn OF 00:34:06 16,76
5 Erik Magnusson OK Nolaskogsarna 00:35:02 19,25
6 Igor Majewski WKS Gwardia Warszawa 00:35:11 19,65
7 Mårten Lundquist Sundbybergs IK 00:35:15 19,83
8 Tobias Mattsson Trollhättans SOK 00:35:23 20,19
9 Jesper Sjögren OK Kullingshof 00:35:32 20,59
10 Fredrik Nilsson Helsingborgs SOK 00:35:42 21,03
11 Viktor Tovesson OK Orion 00:35:52 21,48
12 Gunnar Holmgren Bergnäsets AIK 00:36:01 21,88
13 Martin Jansson OK Rodhen 00:36:10 22,28
14 Fredrik Bjernulf Sundbybergs IK 00:36:29 23,12
15 Erik Jansson KFUM Örebro OK 00:36:42 23,70
16 Johan Hinder Tolered-Utby Ol-klubb 00:36:43 23,75
17 Jonathan Andersson Stora Tuna OK 00:36:59 24,46
18 Albin Sjöhed Gävle OK 00:37:04 24,68
19 Johan Forsgren OK Kåre 00:37:12 25,04
20 Ola Svahn IFK Moras OK 00:37:32 25,93
22 Charlie Stolt Rehns BK 00:38:03 27,30
23 David Arborelius Helsingborgs SOK 00:38:06 27,44
25 Rasmus Elmertoft Norbergs OK 00:38:12 27,70
26 Linus Wahl IK Vista 00:38:22 28,15
27 Krister Kölzow OK Ravinen 00:38:36 28,77
27 Anton Oddmo OK Pan-Kristianstad 00:38:36 28,77
27 Viktor Runnby Göteborg-Majorna OK 00:38:36 28,77
32 Anton Sundgren Vallentuna-Össeby OL 00:38:53 29,53
34 Anders Johansson Rehns BK 00:39:14 30,46
35 Fredrik Forsberg Tullinge SK 00:39:29 31,13
36 Simon Skogman Markbygdens OK 00:39:32 31,26
37 David Lafer Eksjö SOK 00:39:38 31,53
38 Anton Philipsson OK Skogsfalken 00:39:40 31,62
39 Andreas Nilsson Markaryds FK 00:40:09 32,91
40 Harald Henriksson Järla Orientering 00:40:14 33,13
41 Oscar Vagman OK Klemmingen 00:41:02 35,26
42 Måns Bränneby OK Kolmården 00:41:06 35,44
44 Fredrik Carlsson OK Hällen 00:41:27 36,38
46 Gustav Lindeborg Täby OK 00:41:45 37,18
48 Johan Gunnars IFK Moras OK 00:42:41 39,67
50 Jon Åkesson Forsa OK 00:42:53 40,20
51 Mårten Winkler Strängnäs-Malmby OL 00:43:12 41,04
52 Tobias Edström OK Gisle 00:43:50 42,73
54 Markus Wallin Stora Tuna OK 00:43:59 43,13
56 Martin Blomgren Stora Tuna OK 00:44:44 45,14
57 Love Ottosson Haninge SOK 00:44:55 45,62
58 André Sahlsten OK Ravinen 00:44:56 45,67
59 Martin Løvald Hellberg Täby OK 00:45:00 45,85
60 Jonathan Anderson Kexholms SK 00:45:19 46,69
61 Gabriel Andersson Ulricehamns OK 00:45:31 47,23
62 Fredrik Berndtsson Skåneslättens OL 00:45:35 47,40
63 Joakim Berg Bromma-Vällingby SOK 00:45:41 47,67
64 Robert Pettersson IF Thor 00:45:45 47,85
65 Mattias Engström Skåneslättens OL 00:46:40 50,29
66 Conrad Tingström OK Klemmingen 00:47:24 52,25
67 Niklas Olsson IFK Moras OK 00:47:57 53,72
70 Jonathan Winther Västerbergslagens OL 00:49:29 57,81
71 Tintin Karlberg Tullinge SK 00:49:39 58,25
73 Joakim Eriksson Tierps SOK 00:49:53 58,88
74 Martin Bengtsson Helsingborgs SOK 00:54:19 70,71
77 Markus Hjort OK Ravinen 00:55:19 73,37
78 Emil Vejlens Visborgs OK 00:56:41 77,02
79 Albin Thunberg OK Alehof 00:56:45 77,20
83 Andreas Calleberg Rehns BK 01:00:14 86,49
85 Björn Markfjärd Avesta OK 01:03:30 95,21
88 Joakim Karlsson Hestra IF 01:21:38 143,59
Tobias Forsén Tullinge SK
Oskar Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF
Max Molitor Katrineholms OK

Annonser