Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Halland Etapp 2 - D10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tea Markholm Skåneslättens OL 00:13:21 194,51
2 Nora Holmgård Kils OK 00:14:34 217,58
3 Hilda Holmqvist Johansson IK Hakarpspojkarna 00:14:57 224,86
4 Linda Jonsson OK Orion 00:15:08 228,33
6 Klara Andersson OK Orion 00:16:17 250,15
8 Hanna Gabrielsson Kungälvs OK 00:16:23 252,04
9 Emma Ling Jönköpings OK 00:16:34 255,52
12 Klara Andersson Domnarvets GOIF 00:17:15 268,48
13 Johanna Fransson IF Hallby SOK 00:17:23 271,01
16 Thea Fagerström IFK Göteborg 00:17:37 275,44
17 Linnea Söderqvist OK Ravinen 00:17:38 275,75
18 Olivia Asketun OK Roxen 00:17:41 276,70
20 Agnes Djurstedt Eksjö SOK 00:17:56 281,44
21 Sofia Edvardsson Järfälla OK 00:18:27 291,25
22 Tove Ringi OK Kåre 00:18:30 292,19
23 Ida Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:18:42 295,99
24 Emma Lilje Gävle OK 00:18:43 296,30
33 Evelina Svensson Finndahl IK Hakarpspojkarna 00:19:16 300,00
47 Tilda Palm IK Hakarpspojkarna 00:20:28 300,00
29 Tova Danielsson OK Skogsfalken 00:19:07 300,00
69 Lisa Falk Göteborg-Majorna OK 00:22:17 300,00
70 Vendela Söderqvist OK Kåre 00:22:24 300,00
119 Linn Karlsson OK Vilse 87 00:26:14 300,00
90 Elvira Karnehed OK Roxen 00:24:03 300,00
167 Jonna Lindblad OK Djerf 00:33:05 300,00
34 Märta Ljungberg Sjövalla FK 00:19:23 300,00
43 Lilian Palm HJS-Vansbro OK 00:20:19 300,00
59 Tilda Wiklund Falköpings AIK OK 00:21:31 300,00
28 Kajsa Bogren Sundbybergs IK 00:19:04 300,00
76 Maja Eriksson Strängnäs-Malmby OL 00:22:42 300,00
149 Lina Eriksson OK Grip 00:29:36 300,00
31 Maja Bergqvist Korsnäs IF OK 00:19:13 300,00
54 Ella Forsberg OK Ravinen 00:21:04 300,00
26 Therese Nilsson OK Österåker 00:18:55 300,00
140 Sofia Djerf Västerbergslagens OL 00:28:28 300,00
49 Ebba Ottoson Gävle OK 00:20:48 300,00
185 Sigrid Carlsson Sundbybergs IK 00:38:11 300,00
67 Lovisa Moqvist Lerums SOK 00:22:12 300,00
62 Ylva Johansson OK Djerf 00:21:50 300,00
35 Emely Weihart OK Orinto 00:19:32 300,00
146 Emma Hedin Kils OK 00:29:10 300,00
78 Elin Rindstig SOK Viljan 00:22:52 300,00
30 Alma Hjertberg IK Ymer 00:19:09 300,00
60 Nike Pruth IK Hakarpspojkarna 00:21:35 300,00
46 Josefine Johnsson OK Tor 00:20:24 300,00
65 Emilia Brangefält Västerås SOK 00:22:02 300,00
132 Ylva Prellner Skåneslättens OL 00:27:30 300,00
168 Marie Asplund Kungälvs OK 00:33:22 300,00
170 Sara Wänström Trosabygdens OK 00:34:01 300,00
38 Linnea Danielsson Västerbergslagens OL 00:19:46 300,00
102 Ella Karlsson Snättringe SK 00:24:48 300,00
117 Ella Söderberg OK Skogsfalken 00:25:58 300,00
137 Amanda Granqvist OK Ravinen 00:27:50 300,00
55 Ida Ström OK Skogsvargarna 00:21:10 300,00
41 Ida Larsson Västerås SOK 00:20:03 300,00
79 Amanda Karmetun OK Njudung 00:22:55 300,00
73 Julia Funke Leksands OK 00:22:29 300,00
165 Sanna Hedberg OK Södertörn 00:32:42 300,00
94 Alice Hallmén Järfälla OK 00:24:22 300,00
104 Selma Niemi Emmaboda Verda OK 00:24:50 300,00
158 Lisa Olsson Torsås OK 00:31:24 300,00
142 Tove Sjöberg Tullinge SK 00:28:46 300,00
128 Cecilia Hector Snättringe SK 00:27:16 300,00
53 Alice Thornell Västerås SOK 00:21:01 300,00
77 Elin Emilsson OK Skogsfalken 00:22:50 300,00
64 Elsa Albinsson OK Tyr 00:21:58 300,00
102 Milla Lundberg Sundsvalls OK 00:24:48 300,00
87 Ida Hänström Täby OK 00:23:48 300,00
173 Sanna Sander OK Milan 00:34:25 300,00
106 Ella Björck IK Uven 00:24:55 300,00
75 Elin Johansson Gudhems IF 00:22:35 300,00
141 Filippa Fagerström IFK Göteborg 00:28:29 300,00
190 Karin Lindgren KFUM Örebro OK 00:39:45 300,00
187 Malin Hansson Täby OK 00:38:40 300,00
98 Sofia Ivers Attunda OK 00:24:37 300,00
101 Julia Berg KFUM Örebro OK 00:24:45 300,00
93 Emilia Karlsson Långhundra IF 00:24:11 300,00
105 Elsa Karlsson OK Landehof 00:24:53 300,00
61 Alice Ek Nyköpings OK 00:21:46 300,00
88 Ellen Ekinge OK Motala 00:23:49 300,00
121 Lisa Homann OK Orinto 00:26:36 300,00
72 Tintin Yngström OK Tisaren 00:22:26 300,00
27 Olivia Asp IFK Göteborg 00:19:03 300,00
193 Ea Wessén Frösö IF 00:43:20 300,00
58 Maja Ottosson Mölndal Outdoor IF 00:21:27 300,00
151 Emilia Johnsson OK Kåre 00:29:44 300,00
51 Nicolina Moberg OK Tyr 00:20:53 300,00
153 Moa Hjort OK Roxen 00:30:23 300,00
66 Lova Perman Kils OK 00:22:05 300,00
37 Lisa Olm Kils OK 00:19:45 300,00
49 Elsa Plumppu Bredareds IF 00:20:48 300,00
135 Nellie Nilsson OK Orion 00:27:46 300,00
55 Julia Lundmark Kvarnsvedens GOIF OK 00:21:10 300,00
118 Vilmalee Suwan Kuusela OK Vilse 87 00:25:59 300,00
191 Fanny Östlund OK Kolmården 00:40:27 300,00
136 Klara Johansson Västvärmlands OK 00:27:48 300,00
166 Vilde Jonsson-Wold Sundbybergs IK 00:32:52 300,00
36 Clara Samuelsson OK Vivill 00:19:34 300,00
148 Jensine Svensson Finspångs SOK 00:29:33 300,00
123 Malin Stomberg IF Hagen 00:26:45 300,00
143 Malin Kindbom IF Hagen 00:29:00 300,00
179 Ida Edvardsson Eksjö SOK 00:36:12 300,00
129 Lovisa Lago Göteborg-Majorna OK 00:27:20 300,00
133 Tuva Falk Sundbybergs IK 00:27:41 300,00
139 Olivia Grönqvist Jönköpings OK 00:28:22 300,00
79 Tilda Berg Leksands OK 00:22:55 300,00
108 Elin Hugosson Lunds OK 00:25:04 300,00
74 Amanda Hall Västerås SOK 00:22:31 300,00
172 Linnea Leijon Härlövs IF 00:34:23 300,00
68 Kristin Herberthson Linköpings OK 00:22:15 300,00
178 Alice Helmersson Vandrarringen 00:36:02 300,00
158 Sofia Wigle Södertälje-Nykvarn OF 00:31:24 300,00
112 Embla Bergström Täby OK 00:25:43 300,00
97 Hilma Brandshage IK Jarl Rättvik 00:24:36 300,00
114 Ebba Konradsson IK Omega 00:25:48 300,00
171 Emmy Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:34:07 300,00
126 Rebecca Take OK Tyr 00:27:13 300,00
116 Elsa Hermansson IFK Moras OK 00:25:49 300,00
114 Johanna Lundblad OK Linné 00:25:48 300,00
195 Elina Liljedahl OK Skogsfalken 00:45:20 300,00
63 Matilda Ahlström Istrums SK 00:21:54 300,00
181 Emma Palm IK Ymer 00:36:45 300,00
198 Ella Söderbergh IFK Göteborg 00:53:29 300,00
150 Ida Spennare Attunda OK 00:29:42 300,00
174 Edit Karlsson Älvsby IF OK 00:34:43 300,00
158 Alva Viker OK Kåre 00:31:24 300,00
125 Emma Ivarsson OK Kullingshof 00:27:07 300,00
120 Klara Strand OK Linné 00:26:30 300,00
163 Wilma Thornell Surahammars SOK 00:32:01 300,00
175 Märtha Stake Västvärmlands OK 00:35:01 300,00
106 Tilda Lagerhäll Rehns BK 00:24:55 300,00
156 Elsa Zetterljung Arboga OK 00:30:51 300,00
164 Elsa Ek Markbygdens OK 00:32:31 300,00
95 Rebecca Harden FK Boken 00:24:25 300,00
32 Eira Hertin Västerviks OK 00:19:14 300,00
176 Matilda Honeth Växjö OK 00:35:43 300,00
92 Elin Lindberg Vandrarringen 00:24:10 300,00
122 Saga Stålhandske Skåneslättens OL 00:26:41 300,00
182 Linnea Williamsson Tolered-Utby Ol-klubb 00:36:53 300,00
144 Ina Åman OK Vilse 87 00:29:07 300,00
186 Malin Norlander OK Nackhe 00:38:17 300,00
161 Evelina Nilsson Högåkers OK 00:31:31 300,00
124 Sofia Tolonen OK Amne 00:26:52 300,00
152 Maja Engberg VK Uvarna 00:30:22 300,00
169 Sofia Rämmal Lunds OK 00:33:47 300,00
162 Stina Lind SOK Viljan 00:31:37 300,00
83 Nina Persson Haninge SOK 00:23:29 300,00
86 Elin Flakberg IFK Göteborg 00:23:47 300,00
147 Matilda Borglund IK Omega 00:29:24 300,00
188 Elsa Ericsson Lunds OK 00:39:14 300,00
111 Elin Westerlund Herrljunga SK Skid o OL 00:25:36 300,00
192 Sofie Ehnberg Sala OK 00:42:35 300,00
154 Katja Leickt Tullinge SK 00:30:24 300,00
196 Ellen Eklöw OK Motala 00:50:59 300,00
155 Malva Möller OK Linné 00:30:33 300,00
40 Kerstin Ljungemyr OK Kolmården 00:20:01 300,00
82 Hilma Gustafsson Arvidsjaurs OK 00:23:12 300,00
113 Rebecka Pihlström OK Landehof 00:25:44 300,00
39 Lovisa Gustafsson KFUM Örebro OK 00:19:55 300,00
109 Emma Eliasson FK Friskus-Varberg 00:25:17 300,00
134 Fredrika Kindlundh FK Finn 00:27:45 300,00
Maria Logren Sjövalla FK
Alva Pleiner Täby OK
Klara Göransson Karlsbyhedens IK
Hanna Roth Linköpings OK
Alma Birklin OK Kåre
Sofia Rask Kungälvs OK
Elsa Göras Leksands OK

Annonser

OOCup 2022