Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Halland Etapp 4 - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Annika Billstam OK Linné 00:56:39 0,11
2 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:56:42 0,16
3 Helena Jansson Leksands OK 00:57:47 1,28
4 Tanja Ryabkina Hellas Orientering 00:58:02 1,54
5 Ida Bobach OK Pan Århus 00:58:36 2,13
6 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 01:00:17 3,88
7 Maja Alm OK Pan Århus 01:01:32 5,18
8 Sara Eskilsson Haninge SOK 01:01:53 5,54
9 Maria Magnusson Sävedalens AIK 01:02:03 5,71
11 Eva Jurenikova Domnarvets GOIF 01:02:52 6,56
13 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 01:03:30 7,22
14 Nadiya Volynska OK Orion 01:03:57 7,69
15 Malin Leijon-Lind OK Kolmården 01:04:07 7,86
16 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 01:04:33 8,31
17 Lilian Forsgren OK Tisaren 01:04:40 8,43
18 Anna (Humlaröd) Persson FK Göingarna 01:04:48 8,57
20 Kristin Löfgren OK Kolmården 01:06:01 9,83
21 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 01:06:46 10,61
22 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 01:06:58 10,82
23 Emma Andersson Sävedalens AIK 01:07:08 10,99
24 Camilla Engstrand Sävedalens AIK 01:07:27 11,32
25 Signe Klinting OK Pan Århus 01:08:35 12,50
26 Rasa Ptasekaite OK Linné 01:09:10 13,11
27 Martina Karlsson Stora Tuna OK 01:10:34 14,56
28 Sofia Törnqvist IFK Lidingös Skid o OK 01:10:38 14,63
30 Eva Svensson IFK Moras OK 01:11:07 15,13
31 Frida Bakkman IFK Lidingös Skid o OK 01:11:09 15,17
33 Magdalena Olsson IFK Moras OK 01:11:25 15,44
34 Johanna Sanderi IFK Lidingös Skid o OK 01:11:41 15,72
35 Sanna Linsefors Göteborg-Majorna OK 01:12:09 16,20
36 Johanna Öberg OK Hällen 01:12:43 16,79
37 Rebecka Olsson OK Skogsfalken 01:12:45 16,83
39 Linda Take OK Tyr 01:13:55 18,04
40 Sofia Salomonsson Linköpings OK 01:14:00 18,13
41 Elisabeth Hansson IFK Lidingös Skid o OK 01:14:07 18,25
42 Helena Andersson OK Tisaren 01:14:24 18,54
42 Kristin Hylander Nyköpings OK 01:14:24 18,54
44 Elin Ström IFK Lidingös Skid o OK 01:15:12 19,37
45 Fredrika Vångell Linköpings OK 01:15:13 19,39
46 Beatrice Gustavsson Eksjö SOK 01:15:50 20,03
47 Ida Lindkvist Leksands OK 01:16:16 20,48
49 Petra Baljeu Leksands OK 01:17:50 22,11
51 Anna Bachman IFK Lidingös Skid o OK 01:19:08 23,46
52 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 01:20:28 24,84
53 Maria Nordström Gävle OK 01:21:47 26,21
54 Therese Klintberg Eksjö SOK 01:22:18 26,74
55 Frida Andersson Falkenbergs OK 01:22:44 27,19
56 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 01:22:55 27,39
57 Johanna Lindberg Domnarvets GOIF 01:23:11 27,66
58 Malin Andersson OK Nolaskogsarna 01:24:50 29,38
59 Josefine Carlsson IFK Göteborg 01:25:59 30,57
61 My Westlund OK Tyr 01:32:17 37,11
62 Amy Rankka Linköpings OK 01:33:36 38,48
64 Elsa Jansson Järla Orientering 01:40:20 45,47
Emma Claesson Stora Tuna OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF