Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Halland Etapp 4 - D20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
3 Amilia Björklund Sävedalens AIK 00:52:14 7,10
3 Hanna Axelsson-Meyerson OK Linné 00:52:14 7,10
6 Lisa Risby OK Kåre 00:52:47 7,80
8 Ellinor Tjernlund OK Vilse 87 00:53:21 8,51
9 Hilda Forsgren OK Linné 00:53:48 9,08
13 Lovisa Adolfsson Tullinge SK 00:54:08 9,50
14 Michaela Hallqvist Malungs OK Skogsmårdarna 00:54:37 10,11
16 Linda Lindkvist Leksands OK 00:55:25 11,12
18 Ingjerd Myhre Järla Orientering 00:55:51 11,66
19 Alexandra Bjärrenholt Vallentuna-Össeby OL 00:56:03 11,91
21 Helena Karlsson IFK Lidingös Skid o OK 00:56:28 12,44
23 Erika Lindqvist Sävedalens AIK 00:56:33 12,54
27 Sofie Svensson Vimmerby OK 00:57:22 13,57
28 Elin Svensson Nässjö OK 00:57:39 13,93
29 Kajsa Hammarström OK Hällen 00:58:26 14,92
30 Rebecka Heinrup Tullinge SK 00:58:40 15,21
31 Susen Lösch USV Jena 00:59:19 16,03
32 Charlotte Watson OK Ravinen 00:59:41 16,49
33 Amanda Leo Bredaryds SOK 01:00:07 17,04
34 Anette Önerud OK Ravinen 01:00:15 17,21
35 Amanda Holmgren Vittjärvs IK 01:00:56 18,07
36 Amanda Thellsén OK Roxen 01:01:05 18,26
37 Linnea Holmqvist Hagaby GOIF 01:01:11 18,38
39 Lisa Andersson Ärla IF 01:01:42 19,04
40 Jenny Eriksson OK Kåre 01:02:40 20,25
41 Agnes Adolfsson Vimmerby OK 01:02:57 20,61
44 Linnea Sundström OK Renen 01:03:03 20,74
45 Marie Spångmyr Leksands OK 01:03:25 21,20
47 Johanna Holmén Helsingborgs SOK 01:04:18 22,31
50 Anna Nilsson-Simkovics Ulricehamns OK 01:04:40 22,77
50 Maria Björklund Bjursås OK 01:04:40 22,77
54 Helena Markstedt OK Södertörn 01:05:36 23,95
55 Maja Andersson OK Orion 01:06:05 24,56
57 Lovisa Hansson Bredareds IF 01:06:27 25,02
58 Maja Pettersson OK Vilse 87 01:06:30 25,08
59 Lina Lång Stora Tuna OK 01:06:33 25,15
61 Frida Danielsson Vimmerby OK 01:06:53 25,57
62 Karin E. Gustafsson Hagaby GOIF 01:07:13 25,99
63 Julia Lauri OK Tisaren 01:07:16 26,05
65 Johanna Erlandsson OK Skogsfalken 01:07:56 26,89
66 Sofia Grawé Ärla IF 01:08:22 27,44
68 Linnea Daniels Attunda OK 01:08:37 27,75
69 Frida Forshällen Attunda OK 01:08:46 27,94
70 Sára Nožková Söders-Tyresö 01:09:23 28,72
72 Annie Forsberg OK Ravinen 01:10:42 30,38
73 Klara Alm OK Linné 01:10:51 30,57
74 Hedvig Markgren Täby OK 01:10:54 30,63
75 Kristin Schyberg Fjärås AIK 01:11:19 31,15
76 Joline Ingelsson OK Hammaren 01:13:19 33,68
76 Karin Elofsson Fjärås AIK 01:13:19 33,68
80 Emma Rosén OK Njudung 01:13:52 34,37
81 Julia Modig Tjärnström Linköpings OK 01:14:18 34,91
84 Josefin Tjernlund OK Vilse 87 01:14:55 35,69
85 Viktoria Helmersson Ockelbo OK 01:15:02 35,84
87 Stefanie Andersson Hagaby GOIF 01:15:50 36,85
89 Lovisa Mannfolk Ulricehamns OK 01:17:01 38,34
91 Hanna Modig Tjärnström Linköpings OK 01:19:47 41,83
92 Maria Johansson Torsås OK 01:20:06 42,22
95 Anna Linde OK Linné 01:23:44 46,80
Therese Enenge Bredareds IF
Matilda Stensson Helsingborgs SOK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF