Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Halland Etapp 4 - D18 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Frida Sandberg Säterbygdens OK 00:42:54 5,37
2 Sandrine Müller Gävle OK 00:42:58 5,47
4 Agnes Leo Bredaryds SOK 00:43:43 6,59
5 Josefine Klintberg Eksjö SOK 00:45:47 9,68
6 Annika Carlberg Vallentuna-Össeby OL 00:46:44 11,10
7 Frida Brogren Kungälvs OK 00:46:58 11,45
8 Moa Leijon-Lind Haninge SOK 00:47:45 12,62
11 Olivia Kollberg Eksjö SOK 00:48:27 13,67
12 Frida Hedin Hjärnarps GH OL 00:48:32 13,79
13 Aina Edgren Trollhättans SOK 00:48:44 14,09
14 Linnea Wahlgren Sjövalla FK 00:49:22 15,04
15 Kristin Olovsson Rehns BK 00:49:25 15,11
17 Malin Leandersson OK Tyr 00:50:16 16,38
19 Frida Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:50:40 16,98
20 Alice Hugosson Sundsvalls OK 00:50:42 17,03
22 Lisa Holer Eksjö SOK 00:51:10 17,73
23 Hanna Östenberg Eksjö SOK 00:51:33 18,30
25 Felicia Stuhlhofer OK Landehof 00:52:04 19,07
26 Julia Ohlsson Uddevalla OK 00:52:10 19,22
28 Elin Håkansson OK Kolmården 00:52:16 19,37
29 Tove Forshällen Attunda OK 00:52:24 19,57
30 Sanna Skoog Kils OK 00:52:37 19,89
31 Linnea Adolfsson Tullinge SK 00:52:45 20,09
32 Moa Svensson Nässjö OK 00:52:52 20,27
33 Laura DAngelo Attunda OK 00:53:07 20,64
34 Malin Widén Uddevalla OK 00:53:15 20,84
37 Sina Tommer Tullinge SK 00:54:17 22,38
38 Emma Bjessmo Bromma-Vällingby SOK 00:54:28 22,66
40 Erica Pettersson Sjövalla FK 00:54:52 23,25
40 Lovisa Leman Göteborgs SK 00:54:52 23,25
43 Elina Von Krusenstierna OK Kåre 00:55:15 23,83
45 Filippa Johansson Jönköpings OK 00:55:49 24,67
47 Elin Classon OK Orinto 00:55:55 24,82
50 Ellinor Eriksson KFUM Örebro OK 00:56:09 25,17
52 Jessica Nilsson OK Torfinn 00:56:37 25,87
53 Josefin Wallenhammar Hagaby GOIF 00:56:46 26,09
54 Sandra Grosberga Ärla IF 00:56:49 26,17
55 Anna Wehlin Skogspojkarnas OK 00:57:02 26,49
56 Stina Nilsson Umeå OK 00:57:12 26,74
57 Stina Magnusson OK Nolaskogsarna 00:57:13 26,76
58 Johanna Lindgren IF Hallby SOK 00:57:15 26,81
59 Sara Hagström Falköpings AIK OK 00:57:41 27,46
60 Moa Enmark Gävle OK 00:58:01 27,96
60 Lisa Malmström GOIF Tjalve 00:58:01 27,96
62 Elin Högstrand Markbygdens OK 00:58:19 28,41
63 Siri Jeppsson Katrineholms OK 00:58:24 28,53
64 Filippa Spånér Sävedalens AIK 00:58:25 28,56
65 Ellen Reimer Tormestorps IF 00:58:41 28,96
66 Johanna Larsson Köping-Kolsva OK 00:58:47 29,11
67 Tove Lagerberg OK Södertörn 00:58:56 29,33
68 Hanna Eriksson IFK Moras OK 00:59:12 29,73
69 Emma Backlund Säterbygdens OK 00:59:18 29,88
70 Rebecka Hylander Nyköpings OK 00:59:30 30,18
73 Julia Adolfsson OK Kåre 00:59:52 30,72
75 Evelina Wickbom Vittjärvs IK 01:00:39 31,89
77 Amelie Ekström OK Kåre 01:03:00 35,41
78 Nicole Ljungdahl Hjärnarps GH OL 01:03:13 35,73
88 Nathalie Rygh OK Tisaren 01:04:58 38,34
90 Katarina Hammas Väsby OK 01:05:39 39,37
94 Matilda Martinsson Falkenbergs OK 01:09:15 44,74
97 Ellinor Fryxell Tullinge SK 01:12:23 49,43
98 Lisa Andersson Vännäs OK 01:14:17 52,26
102 Hanna Sahlin OK Kåre 01:35:25 83,84
Julia Dahl Helsingborgs SOK
Maria Andersson Västerbergslagens OL

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF