Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Halland Etapp 4 - D21 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Lisa Pettersson OK Kolmården 00:33:50 11,03
3 Anna Runesson OK Vivill 00:35:43 14,91
4 Kristina Andersson Jönköpings OK 00:35:46 15,01
5 Ida Wikström Holmgren IFK Lidingös Skid o OK 00:35:52 15,22
6 Rebecca Bjärrenholt Vallentuna-Össeby OL 00:36:05 15,67
7 Åsa Martinsson OK Tranan 00:37:09 17,86
8 Jessica Söllvander OK Rodhen 00:37:28 18,52
9 Ida Dalhammer OK Roxen 00:37:55 19,45
10 Frida Andersson OK Orion 00:38:17 20,20
11 Mathilda Carlsson OK Stigen 00:38:59 21,64
12 Lisa Lindström Bredaryds SOK 00:39:17 22,26
13 Cecilia Bergander Eksjö SOK 00:39:27 22,61
14 Jenny Gullqvist Västvärmlands OK 00:39:41 23,09
15 Sara Johansson Bredaryds SOK 00:40:20 24,43
16 Julia Edström Sundsvalls OK 00:40:30 24,77
17 Stina Andreasson Gustavsbergs OK 00:40:52 25,53
18 Josefina Berntsson Linköpings OK 00:41:16 26,35
19 Rocío Balagué Falköpings AIK OK 00:41:18 26,42
20 Jenny Martinsson OK Tranan 00:41:28 26,76
21 Åsa Lindström Bredaryds SOK 00:41:40 27,18
22 Anna T Persson OK Kåre 00:42:03 27,97
23 Elin Wegebro Umeå OK 00:42:04 28,00
24 Åsa Jernberg Gävle OK 00:42:06 28,07
26 Lina Palmér Ulricehamns OK 00:42:21 28,59
27 Åsa Järvholm FK Vittus 00:42:37 29,14
28 Johanna Berntsson Malmö OK 00:42:47 29,48
30 Jannie Hagård Rävetofta OK 00:43:10 30,27
31 Michelle Johansson OK Tyr 00:43:30 30,96
32 Marie Säfström Hästveda OK 00:43:41 31,33
35 Christina Alneberg Strängnäs-Malmby OL 00:43:56 31,85
36 Maria Klamfelt Tibro OK 00:44:07 32,23
37 Sara Rensgard OK Renen 00:44:08 32,26
38 Carin Rosander Finspångs SOK 00:44:15 32,50
39 Karin Klamfelt Tibro OK 00:44:29 32,98
40 Sofia Lauri IFK Lidingös Skid o OK 00:44:37 33,26
41 Elin Åkesson Gudhems IF 00:44:47 33,60
42 Elina Johnsson Centrum OK 00:44:48 33,64
43 Frida Emanuelsson Göteborg-Majorna OK 00:44:55 33,88
44 Cajsa Nilsson Stigmännen Karlshamns OK 00:45:16 34,60
45 Caroline Lövhammer IFK Göteborg 00:45:37 35,32
46 Amanda Hallén Trollhättans SOK 00:45:46 35,63
47 Sara Garpenlund KFUM Örebro OK 00:45:50 35,77
48 Hanna Berggren OK Denseln 00:45:53 35,87
49 Camilla Öhman Vallentuna-Össeby OL 00:45:59 36,08
50 Malin Rylander Stora Tuna OK 00:46:10 36,45
51 Amanda Eklund Rånäs OK 00:46:18 36,73
52 Emelie Andersson Hässleholms OK 00:46:26 37,00
54 Maria Keränen Laxå OK 00:46:50 37,83
56 Marie Johansson OK Tranan 00:47:02 38,24
57 Erika Hedberg OK Linné 00:47:11 38,55
58 Frida Arnesson Nybro OK 00:47:18 38,79
59 Maria Espling Avesta OK 00:47:42 39,62
61 Ida Åkesson Forsa OK 00:47:49 39,86
62 Lisa Åberg Tjällmo-Godegårds OK 00:47:54 40,03
63 Lena Bengtsson Jönköpings OK 00:47:56 40,10
64 Josefin Eriksson Köping-Kolsva OK 00:48:03 40,34
65 Sofie Redtzer Attunda OK 00:48:15 40,75
66 Lisa Andersson Ryda SK 00:48:24 41,06
67 Linda Löwegren IFK Göteborg 00:48:26 41,13
68 Evi Jüni OLG Hondrich 00:48:45 41,78
70 Cecilia Widén FK Boken 00:48:49 41,92
71 Annie Westlin OK Måsen 00:48:51 41,99
72 Jessica Bäckström Sundsvalls OK 00:48:54 42,09
73 Stina Backlund Gudhems IF 00:49:12 42,71
74 Sara Larsson OK 64 Torpa 00:49:14 42,78
75 Bodil Kindlundh Alfta-Ösa OK 00:49:18 42,91
76 Linda Skog OK Reftele 00:49:28 43,26
77 Linnea Nord Trosabygdens OK 00:49:30 43,33
79 Liina Haldna Järla Orientering 00:49:36 43,53
80 Martina Arkåsen OK Kåre 00:49:37 43,57
81 Sofia Larsson Hestra IF 00:49:38 43,60
82 Caroline Westbom OK Österåker 00:49:52 44,08
83 Linda Karlsson Lessebo OK 00:50:04 44,49
84 Lina Persson Hagaby GOIF 00:50:07 44,60
85 Sara Helander Domnarvets GOIF 00:50:08 44,63
86 Susanne De Bourg Ronneby OK 00:50:12 44,77
89 Rebecca Djurbäck Markbygdens OK 00:50:56 46,28
90 Frida Palm Avesta OK 00:51:04 46,56
91 Tove Udd Markbygdens OK 00:51:14 46,90
93 Monica Olsson Uddevalla OK 00:51:24 47,24
94 Kristin Jansson Västvärmlands OK 00:51:30 47,45
95 Jane Forrest OK Tyr 00:51:31 47,48
96 Astri Magnussen Skattkärrs IF 00:51:58 48,41
97 Ellen Albinsson Bredaryds SOK 00:52:08 48,75
98 Erika Andersson Ulricehamns OK 00:52:11 48,86
99 Caroline Lagesson FK Finn 00:52:30 49,51
100 Anna Nilsson FK Snapphanarna 00:53:08 50,82
101 Sofia Gustavsson Alvesta SOK 00:53:11 50,92
102 Frida Hildingsson Lunds OK 00:53:20 51,23
103 Ingela Hagfalk Stora Tuna OK 00:53:43 52,02
105 Johanna Einarsson Tullinge SK 00:54:07 52,84
106 Malin Andrén Tibro OK 00:54:40 53,98
107 Jenny Green OK Vivill 00:54:43 54,08
108 Jessica Karlsson OK Torfinn 00:54:45 54,15
109 Aldina Eriksson Växjö OK 00:54:56 54,53
113 Anna Wingren Södertälje-Nykvarn OF 00:55:26 55,56
114 Eleonore Bjerstedt Hässleholms OK 00:55:54 56,52
116 Maria Ivermark Västerås SOK 00:56:44 58,24
117 Sofie Karlsson KFUM Örebro OK 00:57:01 58,82
118 Maria Wingren FK Boken 00:57:05 58,96
119 Ulrika Aspnäs Sidensjö IK 00:57:14 59,27
120 Frida Öhlund OK Linné 00:57:27 59,72
121 Joanna Eklund Domnarvets GOIF 00:57:35 59,99
121 Josefin Bengtsson OK Tyr 00:57:35 59,99
123 Marie Jinnemo Hjärnarps GH OL 00:58:00 60,85
124 Hanna Adolfsson OK Bävern 00:58:08 61,12
125 Emelie Danielsson Vimmerby OK 00:58:17 61,43
126 Gunilla Bohman FK Boken 00:58:20 61,54
130 Johanna Sjons IFK Hedemora OK 00:59:10 63,25
131 Sofia Johansson OK Tranan 00:59:28 63,87
132 Malin Nygren FK Boken 00:59:49 64,60
133 Karin Löfgren Järfälla OK 01:00:37 66,24
134 Lisa Korall Motala AIF OL 01:00:57 66,93
135 Isabelle Johansson OK Tyr 01:01:13 67,48
136 Kristin Källströmer Nyköpings OK 01:01:14 67,52
138 Ingrid Söderberg OK Skogsfalken 01:01:28 68,00
139 Angelica Engström OK Silva 01:01:44 68,55
141 My Ottosson Västerbergslagens OL 01:04:09 73,53
143 Matilda Hektor Järla Orientering 01:04:44 74,73
144 Martina Löfving Tibro OK 01:05:33 76,42
145 Sara Hektor Järla Orientering 01:05:58 77,27
146 Linda Jinnemo Hjärnarps GH OL 01:06:17 77,93
147 Katarina Holmgren Skogsluffarnas OK 01:06:53 79,16
148 Emma Brenander SOK Viljan 01:07:50 81,12
149 Karna Thorsson OK Linné 01:07:54 81,26
150 Emilie Larsson OK Kroppefjäll 01:07:58 81,40
151 Lisa Dömstedt Dalén OK Letstigen 01:08:13 81,91
152 Frida Eriksson Lustens OK 01:08:49 83,15
155 Evelina Bengtsson OK Tyringe 01:09:25 84,39
156 Amanda Jonasson Väsby OK 01:10:26 86,48
158 Cristina Hedlund Vandrarringen 01:11:13 88,10
160 Emilia Johansson OK Gisle 01:13:59 93,80
161 Linda Payerl Arboga OK 01:18:14 102,56
162 Karin Ohlsson-Öhman OK Grip 01:19:15 104,66
163 Rebecca Linder Nyköpings OK 01:20:51 107,96
164 Maria Trulsson Härlövs IF 01:21:11 108,65
166 Veronica Nuija GOIF Tjalve 01:25:42 117,96
169 Lina Ekbergh OK Roslagen 01:28:04 122,84
170 Sofia Nydahl OK Motala 01:37:29 142,25
Martina Morell OK Kåre
Annika Bengtsson Rävetofta OK
Johanna Lilja OK Denseln
Anna Olsson FK Boken

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr