Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Halland Etapp 4 - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Isac Ericsson Växjö OK 00:15:35 160,92
1 Filip Rosjö Jönköpings OK 00:15:35 160,92
3 Erik Hannrup IF Thor 00:16:12 170,22
4 Lukas Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:16:36 176,26
5 Malthe Poulsen FIF Hillerød 00:16:39 177,01
6 Lukas Olm Kils OK 00:16:46 178,77
11 Josef Wennblom Hagaby GOIF 00:17:22 187,82
12 Algot Najvik FK Göingarna 00:17:26 188,83
15 Simon Harden FK Boken 00:17:41 192,60
17 Oskar Nyman OK Tyr 00:17:42 192,85
17 Gustav Runefors Växjö OK 00:17:42 192,85
21 Anton Johansson Glivesson Ronneby OK 00:18:04 198,38
22 Elias Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 00:18:08 199,38
23 Axel Olsson OK Skogsstjärnan 00:18:09 199,64
25 Simon Eriksson Emmaboda Verda OK 00:18:13 200,64
27 Filip Johansson Trollhättans SOK 00:18:19 202,15
29 Fredrik Hamrefors Västerås SOK 00:18:23 203,15
29 Elias Olsson OK Kroppefjäll 00:18:23 203,15
32 Thorsten Svensson Finspångs SOK 00:18:34 205,92
33 Elias Axelsson Finspångs SOK 00:18:35 206,17
34 Rasmus Täck OK Hammaren 00:18:39 207,18
35 Noel Waldenfjord Järfälla OK 00:18:43 208,18
39 Erik Wigle Södertälje-Nykvarn OF 00:18:53 210,70
42 Johannes Öhgren Karlsbyhedens IK 00:19:02 212,96
45 Rasmus Kihl Sundbybergs IK 00:19:09 214,72
46 Gabriel Aspelin Domnarvets GOIF 00:19:10 214,97
47 William Lundstedt Mullsjö SOK 00:19:12 215,47
50 Victor Hansson Jönköpings OK 00:19:22 217,99
51 Eric Berlin Trollhättans SOK 00:19:25 218,74
52 Axel Junegard Tullinge SK 00:19:27 219,24
53 Marcus Carlsson IF Hagen 00:19:30 220,00
55 Alexander Käll Tumba-Mälarhöjden OK 00:19:46 224,02
56 Tim Johansson FK Friskus-Varberg 00:19:50 225,03
57 Anders Björklund Trollhättans SOK 00:19:56 226,53
58 Gabriel Sturesson Lerums SOK 00:19:57 226,78
59 Arvid Önsten IK Vista 00:19:59 227,29
61 Viktor Berg Leksands OK 00:20:06 229,05
62 Axel Blom Frölunda OL 00:20:16 231,56
63 Jonathan Uller Kils OK 00:20:17 231,81
64 Erik Lindström OK Tranan 00:20:19 232,32
65 Viktor Carlsson IK Trenne Ullared 00:20:30 235,08
66 Joel Plumppu Bredareds IF 00:20:34 236,09
68 Mateus Rudling IFK Lidingös Skid o OK 00:20:47 239,35
69 Gustav Olsson Torsås OK 00:20:48 239,61
70 Martin Lamm Frölunda OL 00:20:50 240,11
72 Elias Håland Tullinge SK 00:21:11 245,39
73 Johan B Nordahl Domnarvets GOIF 00:21:19 247,40
74 Axel Åkesson Markbygdens OK 00:21:25 248,91
76 Ludvig Lindén Attunda OK 00:21:41 252,93
77 Isak Ericsson Nyköpings OK 00:21:49 254,94
78 Nikita Alekseyonok Sävedalens AIK 00:21:50 255,19
79 Ivar Lidström Lauri Snättringe SK 00:21:53 255,95
81 Mattias Ivarez OK Södertörn 00:21:59 257,45
83 Arvid Eriksson Hagaby GOIF 00:22:05 258,96
84 Vincent Nilsson IK Vista 00:22:07 259,46
86 Axel Prellner Skåneslättens OL 00:22:15 261,48
86 Felix Persson Haninge SOK 00:22:15 261,48
89 Johan Grahn IK Uven 00:22:39 267,51
90 Robert Cole Väsby OK 00:22:44 268,77
91 Erik Helmersson Vandrarringen 00:22:47 269,52
93 Felix Falk Göteborg-Majorna OK 00:23:13 276,06
95 Oscar Karlsson Trollhättans SOK 00:23:29 280,08
96 Jakob Ingström Bottnaryds IF 00:23:34 281,34
97 Ruben Bryngelsson Tullinge SK 00:23:36 281,84
98 Erik Eriksson OK Älgen 00:23:37 282,09
99 Måns Eriksson Östersunds OK 00:23:39 282,59
101 Klas Johansson OK Tranan 00:23:51 285,61
102 Joel Wahlqvist OK Roslagen 00:23:53 286,11
103 Simon Freyland SOK Aneby 00:23:55 286,61
104 Oscar Roos SOK Träff 00:23:59 287,62
105 Axel Johansson Finspångs SOK 00:24:15 291,64
107 Marcus Salomon-Sörensen Attunda OK 00:24:41 298,18
108 Victor Sannicolo Täby OK 00:24:45 299,18
131 Zeb Palm HJS-Vansbro OK 00:27:26 300,00
152 Nils Ottosson Gävle OK 00:35:20 300,00
109 Viktor Wallin Korsnäs IF OK 00:24:55 300,00
160 Olle Svangren Gotlands Bro OK 00:39:43 300,00
140 Erik Lund Stenungsunds OK 00:29:14 300,00
142 Lucas Granberg OK Kåre 00:29:27 300,00
130 Rasmus Virgin Gotlands Bro OK 00:27:11 300,00
114 John Granath Svärdsjö IF 00:25:21 300,00
132 Oliver Vallerius Gamleby OK 00:27:35 300,00
138 Nils Strand OK Linné 00:28:22 300,00
120 Johan Cahlin IF Marin Väst 00:26:11 300,00
134 Jacob Hördell Söders-Tyresö 00:27:57 300,00
121 Eric Valjus Hagaby GOIF 00:26:18 300,00
127 Martin Skärlén Haninge SOK 00:26:42 300,00
124 Rasmus Nordgren OK Kåre 00:26:30 300,00
137 Harald Eklöf IF Hallby SOK 00:28:18 300,00
118 Hugo Söderberg Tolered-Utby Ol-klubb 00:25:51 300,00
170 Björn Johansson Sundsvalls OK 01:03:56 300,00
129 Petter Hinder Tolered-Utby Ol-klubb 00:27:07 300,00
113 Nils Hammar Frölunda OL 00:25:19 300,00
136 Alexander Augustsson OK Bävern 00:28:07 300,00
116 Nial Simes OK Tyr 00:25:40 300,00
145 Leo Pruth IK Hakarpspojkarna 00:31:07 300,00
112 Måns Holmgren OK Hammaren 00:25:15 300,00
122 Oliver Fransson Lee OK Alehof 00:26:28 300,00
144 Gustav Johansson-Manlig Vittjärvs IK 00:30:11 300,00
126 Oskar Svahn Eksjö SOK 00:26:34 300,00
128 Tim Konradsson IK Omega 00:26:59 300,00
155 Lukas Kvist Hässleby SOK 00:36:23 300,00
146 Marcus Kohtamäki Finspångs SOK 00:31:34 300,00
157 Hannes Norrman Göteborg-Majorna OK 00:38:11 300,00
153 Hugo Håkansson IK Ymer 00:35:37 300,00
125 Love Carlsson OK Orion 00:26:33 300,00
154 Adam Bremer Boxholm-Mjölby OL 00:36:11 300,00
111 Alex Tikhomirov OMEGA RUS 00:25:13 300,00
117 Anton Hansson OK Djerf 00:25:41 300,00
159 Adrian Engström OK Silva 00:39:41 300,00
162 Oscar Nilsson Alvesta SOK 00:41:27 300,00
148 Filip Strandmark Halmstad OK 00:32:27 300,00
147 Samuel Jonsson Hallstahammars OK 00:31:35 300,00
163 Viggo Viebke Malmö OK 00:42:11 300,00
149 Johan Kindbom IF Hagen 00:32:55 300,00
158 Tobias Abrahamsson Sundbybergs IK 00:38:46 300,00
164 Simon Tynelius Västerbergslagens OL 00:43:09 300,00
133 Martin Danielsson OK Kåre 00:27:50 300,00
143 Richard Mårtensson Köping-Kolsva OK 00:29:58 300,00
156 Daniel Glimtén OK Löftan 00:36:33 300,00
166 Johan Björck IK Uven 00:50:23 300,00
123 Victor Ring Halmstad OK 00:26:29 300,00
171 Emil Forslund Linköpings OK 01:11:30 300,00
139 Gustav Andersson OK Skogsstjärnan 00:28:29 300,00
165 Emil Berg Garda IK 00:50:12 300,00
167 Gabriel Andersson Tholin OK Enen 00:54:06 300,00
150 Samuel Karlsson Långhundra IF 00:33:57 300,00
161 Isak Vidfelt Lindebygdens OK 00:41:05 300,00
Erik Axelsson Gamleby OK
Noel Agmarken Halmstad OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF