Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Halland Etapp 4 - H12 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Emil Auselius Bredaryds SOK 00:18:10 267,03
2 William Nilsson Nyköpings OK 00:19:50 296,92
3 Karl Brahm Långhundra IF 00:20:02 300,00
5 Jonathan Jylltorp Linköpings OK 00:22:30 300,00
9 Gustav Heldt Södertälje-Nykvarn OF 00:23:10 300,00
29 Samuel Eriksson Eds SK 00:33:39 300,00
16 Gustav Björklund IFK Moras OK 00:25:50 300,00
8 Sebastian Persson Eskilstuna OL 00:23:01 300,00
15 Axel Bovallius Järfälla OK 00:25:33 300,00
20 Samuel Håkansson Ronneby OK 00:28:03 300,00
31 Filip Bengtsson OK Lindena 00:33:47 300,00
24 Benjamin Pauli Istrums SK 00:30:15 300,00
7 John Hermansson IFK Moras OK 00:22:39 300,00
10 Daniel Kjellman OK Ravinen 00:24:24 300,00
18 Simon Camitz Lustens OK 00:27:18 300,00
11 Nils Lindell Trosabygdens OK 00:24:41 300,00
26 Malte Lindell Trosabygdens OK 00:30:51 300,00
29 Oscar Östman Attunda OK 00:33:39 300,00
33 Albin Hjertström FK Friskus-Varberg 00:34:18 300,00
35 Samuel Kullberg OK Skogsfalken 00:36:54 300,00
28 Emanuel Wennemo Lunds OK 00:32:44 300,00
41 Pontus Rosén Hästveda OK 00:50:41 300,00
39 Pontus Nordström Vandrarringen 00:45:19 300,00
13 Johan Martelius Attunda OK 00:25:11 300,00
4 Joel Rosell Linköpings OK 00:22:06 300,00
6 Jacob Ekstrand Västerbergslagens OL 00:22:37 300,00
36 Kalle Lundgren Tolered-Utby Ol-klubb 00:38:09 300,00
34 Simon Samuelsson Fjärås AIK 00:36:14 300,00
27 Jonathan Lind OK Lindena 00:31:45 300,00
19 Abel Meselu Nässjö OK 00:27:20 300,00
38 Jonathan Ljungberg OK Skogsfalken 00:44:22 300,00
40 Jesper Pettersson Tenhults SOK 00:48:01 300,00
37 Henrik Hallberg Falköpings AIK OK 00:38:31 300,00
12 Hampus Karmetun OK Bävern 00:24:48 300,00
43 Anders Lund IFK Moras OK 01:00:32 300,00
Arvid Nordin Gävle OK
Ivar Runvik Kvarnsvedens GOIF OK
Axel Kolsvik Hägersta GF

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF