Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Halland Etapp 4 - D50 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Lena Sandgren Swartz OK Orion 00:31:47 23,35
3 Kia Nordström Täby OK 00:33:39 27,81
4 Linda Spjut-Asplund Järla Orientering 00:36:20 34,24
6 Maria Sanderi Lidköpings VSK 00:37:42 37,51
7 Kerstin Sjökvist OK Österåker 00:37:46 37,67
9 Lena Hellström OK Ravinen 00:38:07 38,50
10 Åsa Boberg Söderhamns OK 00:38:46 40,06
11 Ingalill Olsson OK Orion 00:38:59 40,58
12 Annika Svensson Solna OK 00:39:46 42,45
13 Katarina Tynong Tullinge SK 00:40:17 43,69
14 Titti Rudh Avesta OK 00:40:58 45,33
15 Mari-Louise Lundgren Stora Tuna OK 00:41:20 46,20
16 Helen Axelsson IK Uven 00:41:35 46,80
18 Marie Enoksson OK Österåker 00:42:11 48,24
19 Helena Larsson Hestra IF 00:42:18 48,52
20 Kristina Eriksson Dalaportens OL 00:42:34 49,15
20 Ann-Sofie Hultsved OK Tyr 00:42:34 49,15
22 Marita Sundström OK Renen 00:42:38 49,31
23 Annie Edvardsen Göteborg-Majorna OK 00:42:39 49,35
24 Marita Karlsson Mood Länna IF 00:42:42 49,47
26 Maria Andersson Bredaryds SOK 00:43:06 50,43
27 Anita Bodin Gällstadbygdens SOK 00:44:11 53,02
28 Pirkko Hammarström OK Måsen 00:44:35 53,98
29 Monika Wikström OK Tyr 00:44:36 54,02
30 Ingrid Johansson Linköpings OK 00:44:38 54,10
30 Mona Olsson Brattås CK 00:44:38 54,10
32 Anette Andersson OK Nolaskogsarna 00:44:39 54,14
33 Laila Spångmyr IK Jarl Rättvik 00:44:40 54,18
34 Charlotte Lundquist Nybro OK 00:44:46 54,42
35 Karin Bergdahl Sävedalens AIK 00:45:11 55,42
37 Karin Forsgren Forsa OK 00:45:26 56,02
39 Elisabet Nayström-Larsson OK 64 Torpa 00:45:29 56,14
40 Charlott Jönsson Tormestorps IF 00:45:36 56,41
41 Ewa-Liz Hedström-Säll OK Alferna 00:46:09 57,73
45 Marie Håkansson OK Kolmården 00:48:12 62,64
45 Gun Lundberg Istrums SK 00:48:12 62,64
47 Marianne Rosgren OK Njudung 00:48:13 62,68
48 Karin Mokvist Länna IF 00:48:20 62,96
49 Catarina Åkerström FK Herkules 00:48:29 63,32
51 Ingrid Roos Motala AIF OL 00:48:45 63,95
52 Leila Ljunggren Markbygdens OK 00:48:50 64,15
55 Ann Brenander SOK Viljan 00:51:36 70,78
58 Ingela Karlsson OK Klemmingen 00:53:04 74,29
60 Kerstin Olsson FK Snapphanarna 00:53:47 76,00
61 Annika Davidsson OK Klemmingen 00:54:35 77,92
63 Caroline Johansson Södertälje-Nykvarn OF 00:54:49 78,47
64 Monika Nilsson OK Alehof 00:55:19 79,67
67 Elsa Magnussen Skattkärrs IF 00:57:35 85,10
69 Eva Gustavsson Alvesta SOK 00:58:22 86,97
70 Ingrid Adolfsson OK Bävern 00:58:57 88,37
71 Kristina Hagfalk OK Hällen 00:59:26 89,52
72 Marianne Åhlström OK Storsjön 00:59:27 89,56
74 Inger Westborg Vittjärvs IK 00:59:32 89,76
76 Bitte Eldh Lidköpings VSK 01:00:13 91,40
77 Eva Warenius Dalaportens OL 01:00:48 92,79
77 Liselott Ottosson Haninge SOK 01:00:48 92,79
80 Gudrun Nilsson Andrarums IF 01:02:50 97,66
81 Cecilia Kroon Anderstorps OK 01:03:53 100,17
82 Carina Reichenberg Idefjordens SK 01:04:05 100,65
83 Gudrun Wadman Göteborg-Majorna OK 01:04:53 102,57
84 Agneta Johansson Rydboholms SK 01:04:58 102,77
85 Lena Hallebro OK Klemmingen 01:07:14 108,19
85 Åsa Ridefelt OK Linné 01:07:14 108,19
87 Yvonne Andersson Hässleholms OK 01:07:21 108,47
88 Ing-Mari Eskilsson Haninge SOK 01:07:25 108,63
89 Pia Westlin OK Måsen 01:08:46 111,86
91 Ann-Brith Strömberg OK Skogshjortarna 01:09:45 114,22
92 Karin Helmertz Frölunda OL 01:09:47 114,30
93 Marita Sandberg Forsa OK 01:13:27 123,07
94 Eva-Lena Falk Värend GN OL 01:14:00 124,39
96 Anneli Holmquist Avesta OK 01:16:43 130,89
99 Riina Larsson-Mänd Fredrikshofs IF Skid & OK 01:32:25 168,47
100 Anna-Lena Svensson Lidköpings VSK 01:42:49 193,36
Ann-Christine Lööf Eksjö SOK
Gunilla Reinholdsson IF Thor

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr