Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Halland Etapp 4 - D55

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Karin Rabe Ulriksbergs IK 00:33:50 14,67
5 Kerstin Andersson Ryda SK 00:38:32 23,61
6 Carina Hall OK Tisaren 00:38:47 24,09
7 Lotta Valentin Gustavsbergs OK 00:39:14 24,95
8 Ingrid Svantesdotter FK Göingarna 00:39:35 25,61
9 Elisabeth Öström OK Tyr 00:39:37 25,68
10 Ina Lindeberg Skåneslättens OL 00:39:47 25,99
12 Inger Onsbring Eskilstuna OL 00:40:25 27,20
13 Ann-Christin Nero Ronneby OK 00:41:21 28,97
14 Lena Larsson Sala OK 00:41:57 30,12
15 EvaLena Ericson Södertälje-Nykvarn OF 00:42:22 30,91
16 Eva Rabe-Magnusson IF Hagen 00:42:23 30,94
17 Lena Jansson Järla Orientering 00:42:33 31,26
19 Anneli Brander Stenungsunds OK 00:43:38 33,32
20 Marianne Klasson Ulricehamns OK 00:43:48 33,64
21 Eva Tykesson Rävetofta OK 00:43:53 33,80
22 Karin Gillberg Centrum OK 00:43:56 33,89
23 Ulla Westerlund Täby OK 00:44:01 34,05
25 Ulla Niklasson Markbygdens OK 00:44:44 35,41
27 Pia Svensson Falköpings AIK OK 00:45:25 36,71
28 Gunilla Larsson Bredareds IF 00:45:44 37,32
29 Eva-Karin Skullman OK Kolmården 00:45:58 37,76
30 Annika Frantz Stigmännen Karlshamns OK 00:46:04 37,95
31 Lisa Annersand OK Tyr 00:46:24 38,59
32 Kerstin Burman Kvillebyns SK 00:46:41 39,12
33 Stella Käll OK Älme 00:47:04 39,85
34 Katarina Kvick Forsa OK 00:47:11 40,08
35 Margareta Andersson Hellas Orientering 00:47:32 40,74
36 Anna-Karin Johansson Vandrarringen 00:47:59 41,60
37 Gun Henriksson Eksjö SOK 00:48:06 41,82
38 Britt-Marie Forsgren OK Tisaren 00:48:18 42,20
39 Jannike Wåhlberg OK Kåre 00:48:34 42,71
42 Lena Fröberg GOIF Tjalve 00:52:15 49,72
43 Anne-Marie Karlsson Svaide Roma SOK 00:52:33 50,29
44 Birgitta Nilsson Stigmännen Karlshamns OK 00:53:38 52,35
46 My Rönnols Täby OK 00:54:23 53,78
48 Solveig Hedenblom Sjövalla FK 00:54:55 54,79
49 Ann-Charlotte Wallenhammar Hagaby GOIF 00:55:24 55,71
50 Lena Persson Gamleby OK 00:55:38 56,16
52 Britt Gunnarsson Kristinehamns OK 00:56:42 58,19
53 Britt-Marie Andersson OK Amne 00:56:43 58,22
54 Barbro Törnroth Hjobygdens OK 00:56:49 58,41
55 Gerd Uppsäll-Larsson Hagaby GOIF 00:56:57 58,66
57 Linnea Carlsson Skarpnäcks OL 00:58:17 61,20
58 Anki Gustafsson Katrineholms OK 00:58:30 61,61
60 Gunilla Pettersson KFUM Örebro OK 00:58:50 62,25
61 Anita Galin Härnösands OK 00:59:00 62,57
62 Barbro Isaksson OK Tisaren 00:59:26 63,39
66 Elise Johansson Falköpings AIK OK 01:02:06 68,47
67 Britt Larsson Länna IF 01:02:16 68,78
68 Gudrun Persson Hallstahammars OK 01:02:52 69,93
69 Helena Skoglund OK Renen 01:03:42 71,51
71 Yvonne Carlsson Stora Tuna OK 01:04:26 72,91
72 Sonja Friberg OK Klemmingen 01:04:58 73,92
74 Eva Marianne Rönnestrand Frösö IF 01:05:34 75,06
77 Marie Malmberg Kvarnsvedens GOIF OK 01:06:18 76,46
78 Monica Abrahamsson Gudhems IF 01:06:50 77,47
80 Ann-Charlotte Jakobsson Istrums SK 01:09:04 81,73
81 Monica Martinsson OK Tranan 01:11:02 85,47
82 Gunilla Johansson OK Skogsstjärnan 01:11:19 86,01
84 Annette Ragvald Vingåkers OK 01:14:05 91,27
85 Britt Karlsson Stenungsunds OK 01:17:23 97,55
86 Agneta Söderberg OK Storsjön 01:19:03 100,73
90 Gunilla Holmberg Herrestads AIF 01:23:39 109,48
93 Eva Lingegård OK Gipen 01:33:19 127,88
94 Brith Mohlin IK Stern 01:41:58 144,34
Bente Käll Växjö OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF