Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Halland Etapp 4 - D40 Motion

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Karin Torstensson Falköpings AIK OK 00:31:24 33,65
3 Linda Wänström Trosabygdens OK 00:33:52 40,75
5 Pernilla Elmqvist Gamleby OK 00:34:59 43,96
6 Helena Falk Haninge SOK 00:35:16 44,78
7 Lotta Tegin Fransson OK Milan 00:35:55 46,65
8 Maria Lang Västerviks OK 00:36:33 48,47
11 Pernilla Hörwing OK Roxen 00:37:31 51,26
13 Anna-Karin Forsberg OK Kåre 00:38:26 53,89
14 Evonne Strand OK Linné 00:38:40 54,57
15 Ingela Rönnestrand Frösö IF 00:38:44 54,76
16 Katarina Rydén Markinhuhta Göteborgs SK 00:39:12 56,10
19 Jessica Elmersson OK Bävern 00:39:52 58,02
20 Gunilla Himmelmann Sjövalla FK 00:40:07 58,74
21 Anna-Karin Norrman Göteborg-Majorna OK 00:40:23 59,51
22 Ulrika Sander OK Milan 00:40:46 60,61
23 Mia Thulin Kungälvs OK 00:40:47 60,66
24 Susanne Grahn Gamleby OK 00:40:53 60,95
25 Marina Johansson OK Njudung 00:40:58 61,19
26 Mari Fläck Grycksbo IF OK 00:41:02 61,38
27 Sofia Erlandsson OK Milan 00:41:06 61,57
29 Pia Brag-Jonsson IK Gandvik 00:41:31 62,77
30 Karin Jonsell Vallentuna-Össeby OL 00:41:41 63,25
31 Annica Henrysson Tibro OK 00:41:43 63,34
32 Ann-Charlotte Dahl Visborgs OK 00:41:51 63,73
33 Lena Högrell Jönköpings OK 00:42:05 64,40
34 Helena Bånga Alfta-Ösa OK 00:42:22 65,21
36 Carina Sturesson Lerums SOK 00:42:26 65,41
37 Eva-Lotta Lundberg Ulricehamns OK 00:42:33 65,74
38 Lena Pihel Sjövalla FK 00:42:38 65,98
39 Annica Berglund Ulricehamns OK 00:42:46 66,37
41 AnnaLena Svärd OK Tylöskog 00:43:04 67,23
42 Annika Lidh OK Tranan 00:43:07 67,37
43 Josabeth Hultberg OK Kolmården 00:43:37 68,81
44 Kaisa Mårtensson Garphyttans IF 00:43:56 69,72
46 Maria Lillieström OK Roxen 00:44:15 70,64
47 Cecilia Forslund OK Kåre 00:44:16 70,68
49 Anna Djärv-Danielsson OK Kåre 00:45:12 73,37
50 Kristina Persson Härlövs IF 00:45:14 73,47
52 Jeanette Buusch Lidköpings VSK 00:45:35 74,47
55 Kristina Andersson Vimmerby OK 00:45:54 75,38
56 Inger Ström OK Skogsvargarna 00:45:56 75,48
57 Carina Eriksson Hjärnarps GH OL 00:46:06 75,96
58 Anette Nordberg OK Tranan 00:46:26 76,92
59 Siv Olsson OK Kroppefjäll 00:46:30 77,11
60 Ingeborg Nilsson OK Denseln 00:46:36 77,40
61 Åsa Fjellström KFUM Örebro OK 00:46:42 77,69
63 Anni Wessén Frösö IF 00:47:06 78,84
64 Malin Söderbergh IFK Göteborg 00:47:30 79,99
65 Malin von Essen OK Linné 00:47:42 80,56
66 Karin Hannrup IF Thor 00:47:53 81,09
67 Pernilla Karlsson OK Landehof 00:47:59 81,38
68 Ulrica Vidfelt Lindebygdens OK 00:48:05 81,67
69 Anneli Lidmar Snättringe SK 00:48:08 81,81
70 Maria Olsson Njurunda OK 00:49:12 84,88
71 Ann-Sophie Ohlin OK Tranan 00:49:18 85,17
72 Sara Henriksson Tormestorps IF 00:49:28 85,65
73 Emma Simmerlein Haninge SOK 00:49:31 85,79
74 Carina Thomsen Malmö OK 00:49:42 86,32
75 Elizabeth Løchting OK Roslagen 00:49:50 86,71
76 Katarina Berggren Tullinge SK 00:50:11 87,71
78 Stina Alriksson Nybro OK 00:50:15 87,90
78 Malin Thörnkvist Sol Tranås 00:50:15 87,90
80 Maria Westlin Valbo AIF 00:50:22 88,24
81 Anna Reimer Tormestorps IF 00:50:53 89,73
83 Anna-Lena Jonsson FK Finn 00:51:06 90,35
84 Carin Ahl OK Tisaren 00:51:41 92,03
85 Anette Öst Vandrarringen 00:52:10 93,42
86 Katarina Konradsson IK Omega 00:52:47 95,20
88 Nina Ring Ronneby OK 00:54:35 100,38
89 Monika Fredriksson OK Dacke 00:54:36 100,42
90 Sara Göras Leksands OK 00:54:39 100,57
91 Anna Ericson Avesta OK 00:55:36 103,30
92 Anna-Stina Andersson Lidköpings VSK 00:56:14 105,13
93 Maria Johansson Liss Gagnefs OK 00:56:33 106,04
94 Helén Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 00:56:43 106,52
95 Magdalena Hoffsten-Arkäng Tullinge SK 00:56:47 106,71
96 Erika Rask Kungälvs OK 00:56:48 106,76
97 Ann-Sophie Nilsson Stigmännen Karlshamns OK 00:57:16 108,10
99 Karin Andersson OK Tisaren 00:57:51 109,78
102 Anna Gustafsson KFUM Örebro OK 00:58:27 111,51
103 Gölin Wikstrand OK Linné 00:58:33 111,79
104 Lotta Borg Linköpings OK 00:58:59 113,04
105 Marie Fransson Ronneby OK 00:59:16 113,86
107 Maria Lundblad OK Linné 01:00:00 115,97
108 Lena Nilsson OK Österåker 01:00:01 116,01
109 Karin Kolmodin Tumba-Mälarhöjden OK 01:00:05 116,21
110 Kristina Johansson OK Djerf 01:00:31 117,45
111 Kerstin Lundqvist Nybro OK 01:01:13 119,47
112 Marie Larsen Malmö OK 01:01:39 120,72
114 Annette Bergström Täby OK 01:01:50 121,24
115 Katarina Johansson Stångenäs AIS 01:02:00 121,72
116 Linda Thorén Ronneby OK 01:02:17 122,54
117 Åsa Camitz Lustens OK 01:03:15 125,32
118 Annelie Hermansson IFK Moras OK 01:03:43 126,66
119 Åsa Johansson Skattkärrs IF 01:03:49 126,95
120 Maria Eriksson Emmaboda Verda OK 01:04:19 128,39
121 Camilla Carlsson Härlövs IF 01:04:24 128,63
123 Christina Friberg Östersunds OK 01:05:14 131,03
124 Lotta Möller OK Linné 01:06:40 135,15
125 Carolina Sigrand OK Södertörn 01:10:40 146,67
126 Eva-Lotta Virgin Johansson Gotlands Bro OK 01:12:13 151,13
127 Maria Honeth Växjö OK 01:14:11 156,79
128 Pernilla Johansson OK Kullingshof 01:18:13 168,40
130 Maria Berggren OK Silvanus 01:20:41 175,50
131 Cecilia Roos OK Landehof 01:24:59 187,87
132 Gunilla Svensk Östergren Alvesta SOK 01:29:09 199,87
135 Annika Granqvist Värend GN OL 02:43:46 302,00
Malin Jonsson OK Hedströmmen
Ulrika Gustafsson IK Vista
Ylva Lorentzon OK Kåre
Maria Hallmén Järfälla OK
Lena Dahlberg OK Nolaskogsarna

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF