Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Halland Etapp 4 - D45 Motion

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Annika Hall Nyköpings OK 00:34:06 40,31
3 Helene Nilsson IF Start 00:34:20 40,98
4 Anna Eklöf IF Hallby SOK 00:35:56 45,53
5 Marita Karlsson Storviks IF 00:36:17 46,53
7 Gitte Kristiansson Trollhättans SOK 00:36:27 47,00
8 Lena Jakobsson Gamleby OK 00:36:33 47,28
9 Eva Påhlsson-Norlin IFK Moras OK 00:38:18 52,26
10 Helena Åhlin Helsingborgs SOK 00:38:28 52,74
11 Karin Johansson OK Orion 00:38:29 52,79
12 Eva Almgren OK Stigen 00:38:36 53,12
13 Susanne Johannesson Ronneby OK 00:38:38 53,21
14 Ann-Sofi Welander OK Djerf 00:38:46 53,59
15 Susanne Mikaelsson Husums IF OK 00:38:54 53,97
17 Susanne Domby OK Stigen 00:39:14 54,92
18 Monica Augustsson IFK Moras OK 00:39:22 55,30
19 Marie Carlsson OK Stigen 00:39:56 56,91
20 Kerstin Nykvist Jönköpings OK 00:40:21 58,10
22 Lena Fredén Falköpings AIK OK 00:40:57 59,81
23 Ingalill Grund OK Roto 00:41:07 60,28
24 Maria Tryggö Trollhättans SOK 00:41:12 60,52
25 Majt Eriksson IFK Moras OK 00:41:21 60,94
26 Helena Lindström Vittjärvs IK 00:41:58 62,70
28 Katarina Hansson OK Hammaren 00:42:15 63,51
29 Katarina Stejre Malmö OK 00:42:30 64,22
30 Sonja Forsberg IK Uven 00:42:44 64,88
31 Eva Larsson Åmåls OK 00:43:36 67,35
32 Kerstin Olsson Eslövs FK 00:43:48 67,92
33 Karin Svensson Köping-Kolsva OK 00:44:10 68,96
34 Helena Ekström OK Kåre 00:44:18 69,34
35 Eva Kappel Gotlands Bro OK 00:44:27 69,77
36 Monica Carlsson Nyköpings OK 00:44:32 70,00
37 Ulrika Logren Sjövalla FK 00:45:08 71,71
38 Elsa Brahm Långhundra IF 00:45:10 71,81
39 Birgitta Norlin Dahlström Kungälvs OK 00:45:14 71,99
40 Ann-Marie Johansson Bredaryds SOK 00:45:18 72,18
41 Anna Knapp Sundsvalls OK 00:45:21 72,33
42 Karin Olofsson Linköpings OK 00:46:05 74,41
43 Marit Äng Hagaby GOIF 00:46:21 75,17
44 Elisabeth Olsson Älvdalens IF OK 00:46:23 75,27
45 Carina Langmoen Kungälvs OK 00:46:51 76,60
46 Annika Björklund IFK Moras OK 00:46:59 76,97
47 Carina Stenberg OK Skogshjortarna 00:47:22 78,07
50 Annika Berntsson Väsby OK 00:48:11 80,39
51 Ingela Larsson Hestra IF 00:48:23 80,96
52 Bodil Jirskog Hed OK Skogsfalken 00:48:26 81,10
53 Christina Rygh Mariestads FK 00:48:30 81,29
54 Anki Åberg IFK Hedemora OK 00:48:42 81,86
56 Tina Rundström OK Landehof 00:48:53 82,38
57 Elisabeth Mellin Sundbybergs IK 00:48:56 82,52
58 Eva Lindgren KFUM Örebro OK 00:49:07 83,05
60 Anna Fröberg OK Roxen 00:49:37 84,47
61 Annette Wigertz Långhundra IF 00:49:45 84,85
62 Maritha Olander Täby OK 00:49:51 85,13
63 Lena Tuuri Älvsby IF OK 00:50:07 85,89
64 Annette Lunde OK Landehof 00:50:36 87,27
65 Anette Olsson Eksjö SOK 00:50:37 87,31
66 Ing-Marie Nilsson OK Södertörn 00:50:48 87,84
67 Maria Wejås Nyköpings OK 00:50:49 87,88
69 Annette Redtzer Attunda OK 00:50:56 88,22
73 Louise Dalhammer OK Roxen 00:51:52 90,87
74 Helen Andersson Boxholm-Mjölby OL 00:52:01 91,30
75 Maare Ollin Sävedalens AIK 00:52:02 91,35
76 Karin Ekebjär Kalmar OK 00:52:03 91,39
77 Ludwina Redtzer Attunda OK 00:52:38 93,05
78 Maud Gustavsson OK Bävern 00:52:39 93,10
79 Anna-Karin Mouazzen OK Letstigen 00:52:47 93,48
79 Maria Åberg OK Landehof 00:52:47 93,48
81 Gunnel Henrysson OK Dacke 00:53:13 94,71
82 Karin Skoglund OK Linné 00:53:22 95,14
83 Christina Björkqvist OK Landehof 00:53:40 95,99
84 Karin Holmgren Gamleby OK 00:53:50 96,47
86 Marita Salomonsson Vänersborgs SK 00:54:00 96,94
87 Marianne Jönsson Bredaryds SOK 00:54:09 97,37
88 Ingela Berglind OK Södertörn 00:54:28 98,27
90 Lena Fritzell Anderstorps OK 00:54:39 98,79
91 Chatarina Johansson OK Österåker 00:54:47 99,17
92 Annelie Nygren Skogspojkarnas OK 00:54:53 99,46
94 Birgitta Mattsson OK Kåre 00:54:59 99,74
96 Yvonne Jungbjer Göteborgs SK 00:56:11 103,15
99 Siri Einarsson Tormestorps IF 00:56:49 104,96
100 Catrine Stolt Hagaby GOIF 00:56:51 105,05
102 Åsa Kull-Persson Tormestorps IF 00:57:06 105,76
103 Christina Sälgblad Vallentuna-Össeby OL 00:57:30 106,90
104 Helene Arborelius IS Kullen 00:57:52 107,95
105 Lisa Nilsson OK Torfinn 00:58:07 108,66
106 Ann-Kristine Nilsson Skåneslättens OL 00:58:36 110,03
107 Anna Isaksson Mullsjö SOK 01:01:08 117,24
109 Maria Rasmussen Nyköpings OK 01:01:19 117,76
110 Lena Ingvarsson OK Skogsfalken 01:01:20 117,81
111 Annika Andreasson Frölunda OL 01:01:58 119,61
113 Maria Johansson Lunds OK 01:02:25 120,89
115 Elisabeth Stödeman Surahammars SOK 01:02:35 121,37
116 Åsa Larsson OK Hällen 01:02:45 121,84
117 Kerstin Morast Haninge SOK 01:04:05 125,64
118 Lucy Lou Tibro OK 01:04:12 125,97
120 Susanna Holmström OK Österåker 01:06:36 132,80
122 Cecilia Janzon OK Måsen 01:07:40 135,83
124 Marie Pettersson Västerviks OK 01:10:04 142,66
125 Elisabeth Runesson OK Orinto 01:10:23 143,56
126 Luise Heermann Njurunda OK 01:11:17 146,12
128 Lisa Jonasson Älvdalens IF OK 01:11:28 146,65
129 Marie Kram Bodafors OK 01:11:29 146,69
130 Pia Sundgren Vallentuna-Össeby OL 01:11:41 147,26
133 Margareta Eliasson Tenhults SOK 01:14:04 154,04
137 Sofia Porle Växjö OK 01:18:40 167,14
138 Marie Hallel Sjövalla FK 01:19:32 169,60
139 Ann-Katrin Johansson Västerviks OK 01:21:04 173,96
142 Ingemo Schölin Sundbybergs IK 01:30:41 201,33
143 Lotta Eriksson Strängnäs-Malmby OL 01:30:48 201,66
144 Maria Forsberg Tullinge SK 01:31:16 202,99
145 Marianne Hultqvist Vallentuna-Össeby OL 01:34:55 213,38
146 Annica Karlsson GOIF Tjalve 01:40:06 228,13
Annika Elmeke IF Hallby SOK
Marléne Lindström Sundsvalls OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF