Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Halland Etapp 4 - D50 Motion

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ing-Marie Lindahl OK Milan 00:36:26 33,68
2 Eva Emanuelsson Helsingborgs SOK 00:38:20 38,19
5 Ann-Mari Johansson OK Klyftamo 00:39:22 40,64
6 Marie Hermansson OK Kullingshof 00:39:52 41,82
7 Ingrid Svensson Finspångs SOK 00:39:57 42,02
8 Ingela Skarin Håkansson IK Uven 00:41:44 46,25
9 Gunilla Sandström KFUM Örebro OK 00:43:42 50,91
10 Christina Wahlgren Gotlands Bro OK 00:43:49 51,19
11 Eva Bohm OK Vildhussen 00:43:56 51,47
12 Petra Wikström IK Jarl Rättvik 00:44:00 51,63
13 Maritha Schön Andrarums IF 00:44:30 52,81
15 Gunilla Sandström OK Stigen 00:45:43 55,70
16 Agneta Jonzon Söderhamns OK 00:45:49 55,93
17 Berit Runefors Växjö OK 00:46:29 57,52
18 Susanne Hagelin/Bengtsson OK Tyringe 00:47:59 61,07
19 Anita Olsson Skåneslättens OL 00:49:09 63,84
20 Carolina Önsten IK Vista 00:49:13 64,00
21 Agneta Petersson Ronneby OK 00:50:41 67,48
23 Carina Göransson Ystads OK 00:50:56 68,07
24 Agneta Samuelsson Fältjägarnas IF 00:51:41 69,85
25 Karin Perérs Korsnäs IF OK 00:52:05 70,80
26 Marianne Jeppson Katrineholms OK 00:53:28 74,08
27 Lisbeth Carlsson Alvesta SOK 00:53:48 74,87
28 Ingela Bengtsson Sala OK 00:54:00 75,34
29 Kjerstin Markstedt OK Södertörn 00:54:04 75,50
29 Anette Johansson OK Tranan 00:54:04 75,50
32 Kerstin Önerud-Ågren OK Ravinen 00:54:38 76,84
33 Karin Helmius OK Reftele 00:55:03 77,83
34 Anita Sundling Njurunda OK 00:55:40 79,29
35 Karin Öhlund Ockelbo OK 00:56:06 80,32
36 Kristina Tinglöf Degerfors OK 00:57:36 83,88
38 Kerstin Olesund OK Landehof 00:59:28 88,31
40 Hanne Jensen Eds SK 01:00:36 90,99
41 Annette Olofsson OK Skogshjortarna 01:01:10 92,34
43 Marie Schulz Helsingborgs SOK 01:01:48 93,84
45 Christina Englöf Köping-Kolsva OK 01:03:47 98,54
46 Susanne Göransson Frosta OK 01:04:11 99,49
47 Åsa Wängdahl OK Gipen 01:05:14 101,98
48 Eva-Maria Runvik Kvarnsvedens GOIF OK 01:05:20 102,22
50 Carina Thidell IK Hakarpspojkarna 01:05:47 103,29
51 Britt-Marie Sjölund Söderhamns OK 01:05:58 103,72
55 Marie Golsäter Eksjö SOK 01:08:03 108,66
56 Viveka Arbeståhl Lundqvist Järfälla OK 01:09:27 111,98
57 Eva-Marie Runnby Göteborg-Majorna OK 01:10:02 113,37
59 Barbro Zetterling OK Tyr 01:10:34 114,63
60 Elke Myrhede Motala AIF OL 01:10:38 114,79
62 Vivianne Edblom Hägglunds IoFK 01:11:22 116,53
63 Inger Ericsson Köping-Kolsva OK 01:11:55 117,83
64 Agneta Huhta OK Måsen 01:12:06 118,27
65 Annika Mårtensson Lunds OK 01:12:48 119,93
66 Sylvia Broström OK Hedströmmen 01:14:09 123,13
67 Eva Lind OK Tor 01:15:33 126,45
68 Helena Diedrichs OK Kåre 01:16:12 127,99
71 Berith Larsson Norbergs OK 01:17:35 131,27
72 Maria Wallin-Johansson OK Skogshjortarna 01:17:55 132,06
73 Britt Björklund Bjursås OK 01:18:02 132,34
74 Anna-Karin Norlin IFK Moras OK 01:20:51 139,02
75 Maria Björklund Trollhättans SOK 01:21:38 140,88
76 AnnCatrin Walfridsson Sundsvalls OK 01:26:55 153,41
77 Birgitta Palm IK Ymer 01:32:11 165,90
80 Anne Hammarskiöld Lunds OK 01:35:26 173,61
81 Christina Hägglund OK Ödmården 01:38:41 181,31
82 Lena Hammersberg Frölunda OL 01:49:38 207,28
83 Kristina Svenning Falköpings AIK OK 01:49:58 208,07
Anita Lilja Jönköpings OK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr