Svenska Orienteringsförbundet

O-Event 2011 - Downhill Sprint - H10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Olof Ljunggren Linköpings OK 00:11:09 289,76
1 Emanuel Herberthson Linköpings OK 00:11:09 289,76
28 Måns Persson Andrarums IF 00:17:43 300,00
34 Fabian Andersson Andrarums IF 00:19:16 300,00
40 Max Persson OK Skogsfalken 00:23:36 300,00
31 Erik Larsson Åmåls OK 00:18:39 300,00
10 Oscar Thornell Surahammars SOK 00:14:08 300,00
46 Nils Gyberg OK Skogsfalken 00:31:09 300,00
23 Gabriel Öhgren Sävedalens AIK 00:16:22 300,00
38 Jakob Nilsson Stigmännen Karlshamns OK 00:22:52 300,00
31 Olle Kallerbäck Emmaboda Verda OK 00:18:39 300,00
45 Albin Falsen Lindqvist OK Klyftamo 00:28:16 300,00
43 Edvin Månsson Växjö OK 00:25:43 300,00
33 Max Kärvhag OK Skogsfalken 00:18:55 300,00
4 Axel Elmblad Bredaryds SOK 00:12:07 300,00
41 Alexander Jansson OK Djerf 00:23:45 300,00
22 Viktor Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK 00:16:10 300,00
27 Axel Hermansson Kungälvs OK 00:17:15 300,00
36 Hampus Andersson Lidköpings VSK 00:20:46 300,00
25 Oskar Ekman OK Kullingshof 00:16:35 300,00
7 Casper Hedar Eskilstuna OL 00:13:26 300,00
35 David Erikmats Sävedalens AIK 00:20:22 300,00
5 Per Nordholm Sävedalens AIK 00:12:22 300,00
30 Fritjof Aderstedt Althoff Kungälvs OK 00:18:21 300,00
29 Brian Ahlm Andrarums IF 00:17:46 300,00
42 Stellan Gradin Andrarums IF 00:25:20 300,00
14 Oscar Kjellsson Falkenbergs OK 00:14:34 300,00
15 Frej Alm OK Enen 00:14:36 300,00
3 Samuel Pihlström OK Landehof 00:11:57 300,00
9 Johan Mårtensson OK Skogsstjärnan 00:13:55 300,00
37 Tor Rännare Hjobygdens OK 00:22:07 300,00
19 Teodor Lundborg Hjobygdens OK 00:15:18 300,00
21 Jacob Österman Vänersborgs SK 00:15:44 300,00
26 Alexander Roos OK Landehof 00:17:11 300,00
44 Viktor Arvidsson Hjärnarps GH OL 00:27:42 300,00
6 Daniel Knutsson Lerums SOK 00:13:17 300,00
8 Axel Eriksson Skattkärrs IF 00:13:38 300,00
13 Anton Karlsson Mariestads FK 00:14:33 300,00
20 Tim Dalheimer IK Vikings OK 00:15:19 300,00
11 Anton Gunnarsson Bredaryds SOK 00:14:11 300,00
39 Hugo Nilsson Stigmännen Karlshamns OK 00:23:00 300,00
16 Erik Thoresson Andrarums IF 00:15:03 300,00
18 Gustav Östensson OK Tranan 00:15:09 300,00
17 Lukas Larsson OK Skogshjortarna 00:15:05 300,00
12 Daniel Holmgren Sävedalens AIK 00:14:22 300,00
24 Gustav Ohlin OK Tranan 00:16:26 300,00
Jesper Lagerberg Sävedalens AIK

Annonser

Bagheera