Svenska Orienteringsförbundet

O-Event 2011 - Zoorienteringen - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Sara Wadman IFK Moras OK 00:15:13 11,23
2 Amanda Blennow Falköpings AIK OK 00:16:42 18,14
3 Sanna Skoog Kils OK 00:16:45 18,37
4 Moa Pettersson OK Dacke 00:16:49 18,68
5 Tilda Johansson OK Orion 00:17:06 20,00
6 Aina Edgren Trollhättans SOK 00:17:12 20,47
7 Hanna Östenberg Hultsfreds OK 00:17:16 20,78
8 Josefine Kristiansson Trollhättans SOK 00:17:27 21,63
9 Kajsa Hedin Hjärnarps GH OL 00:17:29 21,78
10 Johanna Öberg Ryda SK 00:17:30 21,86
11 Ellen Sarenmark Leksands OK 00:17:36 22,33
12 Julia Adolfsson OK Kåre 00:17:56 23,88
13 Elin Classon OK Orinto 00:18:21 25,82
14 Elsa Wilhelmsson Falköpings AIK OK 00:18:27 26,28
15 Moa Svensson Nässjö OK 00:18:29 26,44
16 Ellen Johnsson OK Nackhe 00:18:36 26,98
17 Felicia Feurstein Tormestorps IF 00:18:43 27,52
18 Ulrika Toftered IF Rigor 00:18:46 27,76
19 Jessica Nilsson OK Torfinn 00:18:50 28,07
20 Lovisa Leman Göteborgs Skidklubb 00:18:57 28,61
21 Sofia Sjögren OK Kullingshof 00:18:58 28,69
22 Hanna Djerf Lerums SOK 00:19:01 28,92
23 Hanna Sahlin OK Kåre 00:19:07 29,39
24 Hanna Barkegren Stora Tuna OK 00:19:17 30,16
25 Hanna Aspfors Stora Tuna OK 00:19:29 31,09
26 Klara Pålsson Kungälvs OK 00:19:39 31,87
27 Sanna Stenholm Kils OK 00:19:44 32,26
28 Elin Lindberg OK Djerf 00:19:52 32,88
29 Hanna Berglund OK Kåre 00:20:04 33,81
30 Linnéa Andersson Bredaryds SOK 00:20:07 34,04
31 Stina Nero Mullsjö SOK 00:20:11 34,35
32 Patricia Edgarsson Andrarums IF 00:20:16 34,74
33 Sofia Johansson OK Nackhe 00:20:19 34,97
34 Minda Langmoen Kungälvs OK 00:20:34 36,14
35 Anna Skoglund Kils OK 00:20:36 36,29
36 Ebba Ekman Lustens OK 00:20:43 36,83
37 Sofia Löseth Falköpings AIK OK 00:20:48 37,22
38 Sara Josarp FK Friskus-Varberg 00:20:53 37,61
39 Amanda Johansson OK Dacke 00:20:56 37,84
40 Caroline Lindelöw Härlövs IF 00:21:03 38,39
41 Petra Olejnik SOK Viljan 00:21:07 38,70
42 Lisa Wassén Vänersborgs SK 00:21:13 39,16
43 Emelie Andersson Hultsfreds OK 00:21:18 39,55
43 Petra Gunnarsdotter Tenhults SOK 00:21:18 39,55
45 Kristin Höög OK Kullingshof 00:21:24 40,01
46 Lisa Elmblad Bredaryds SOK 00:21:28 40,32
47 Stina Larsson IF Hagen 00:21:30 40,48
47 Madeleine Green Strängnäs-Malmby OL 00:21:30 40,48
49 Ida Johansson Hjärnarps GH OL 00:21:35 40,87
50 Maja Enges Leksands OK 00:21:47 41,80
51 Ida Nordberg OK Tranan 00:21:56 42,50
52 Sofia Liljeqvist Stenungsunds OK 00:22:06 43,27
53 Linn Eriksson Ryda SK 00:22:21 44,44
54 Karin Håll HJS-Vansbro OK 00:22:41 45,99
55 Clara Mannfolk Ulricehamns OK 00:23:05 47,85
56 Cherie Sjöblom Frölunda OL 00:23:57 51,88
57 Jennifer Hallel Sjövalla FK 00:24:04 52,43
58 Jenny Edgren Trollhättans SOK 00:24:05 52,50
59 Sophie Nilsson IS Kullen 00:24:16 53,36
60 Maria Lund Stenungsunds OK 00:24:24 53,98
61 Elina Arvidsson Säterbygdens OK 00:24:37 54,99
62 Danielle Fröstad Kungälvs OK 00:25:00 56,77
63 Amy Lundberg Ulricehamns OK 00:25:11 57,62
64 Emma Svärd Oskarströms OK 00:25:18 58,17
65 Alice Hägnander Lidköpings VSK 00:25:55 61,04
66 Hanna Larsson Hjobygdens OK 00:26:00 61,43
67 Linnea Bergstrand Kungälvs OK 00:26:01 61,50
68 Moa Wåhlin OK Skogsfalken 00:26:08 62,05
69 Linnea Herngren IF Hagen 00:26:09 62,12
70 Johanna Andersson Lidköpings VSK 00:26:13 62,43
71 Julia Ladefoged Falkenbergs OK 00:26:14 62,51
72 Sara Magnusson OK Måsen 00:26:21 63,05
73 Lovisa Nilsson Tormestorps IF 00:26:23 63,21
74 Anna Björklund Bjursås OK 00:26:38 64,37
75 Ellen Leijon Trollhättans SK 00:26:51 65,38
76 Sofia Helmertz Frölunda OL 00:27:59 70,66
77 Nathalie Andersson Strängnäs-Malmby OL 00:28:21 72,36
78 Malin Svensson Markbygdens OK 00:30:03 80,28
78 Moa Strålman IF Hagen 00:30:03 80,28
80 Agnes Granberg Sävedalens AIK 00:30:27 82,14
81 Elin Jern Istrums SK 00:31:31 87,10
82 Siri Nordberg OK Skogshjortarna 00:34:11 99,51
83 Fanny Jonasson Boxholm-Mjölby OL 00:56:24 202,92
Emelie Andersson Vänersborgs SK
Sofie Svenungsson OK Gipen
Elin Kjellsson Falkenbergs OK

Annonser

OOCup 2022