Svenska Orienteringsförbundet

Silva League med Göteborgsdubbeln - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Annika Billstam OK Linné 01:13:09 -0,34
2 Tanja Ryabkina Hellas Orientering 01:14:39 0,87
3 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 01:15:30 1,56
4 Lena Eliasson Domnarvets GOIF 01:16:48 2,61
5 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 01:16:56 2,72
6 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 01:17:12 2,93
8 Emma Claesson Stora Tuna OK 01:17:18 3,01
9 Sara Eskilsson Haninge SOK 01:17:27 3,14
10 Linnea Martinsson Järla Orientering 01:19:08 4,50
11 Lilian Forsgren OK Tisaren 01:19:41 4,94
12 Anna (Humlaröd) Persson FK Göingarna 01:20:02 5,22
13 Nadiya Volynska OK Orion 01:20:47 5,83
15 Johanna Lindberg Domnarvets GOIF 01:21:28 6,38
16 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 01:21:33 6,45
17 Anna Bachman IFK Lidingös Skid o OK 01:22:03 6,85
18 Annica Gustafsson IFK Lidingös Skid o OK 01:22:34 7,27
19 Josefine Carlsson IFK Göteborg 01:22:35 7,29
21 Karolina A.Höjsgaard Domnarvets GOIF 01:22:53 7,53
22 Therese Klintberg Eksjö SOK 01:23:38 8,13
23 Inga Kazlauskaite OK Linné 01:24:06 8,51
24 Kristin Löfgren OK Kolmården 01:24:13 8,61
26 Rasa Ptasekaite OK Linné 01:24:41 8,98
27 Fredrika Vångell Linköpings OK 01:25:03 9,28
28 Emma Johansson Domnarvets GOIF 01:25:17 9,47
29 Signe Søes IFK Lidingös Skid o OK 01:25:28 9,62
30 Annika Östman IFK Lidingös Skid o OK 01:25:33 9,68
31 Emeli Pettersson Tullinge SK 01:25:40 9,78
32 Linda Take OK Tyr 01:25:42 9,80
33 Alva Olsson Västerås SOK 01:26:17 10,28
34 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 01:26:18 10,29
35 Helena Andersson OK Tisaren 01:26:26 10,40
36 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 01:26:41 10,60
37 Signe Klinting OK Pan Århus 01:27:16 11,07
38 Svetlana Mironova Hellas Orientering 01:27:20 11,12
39 Emma Andersson Sävedalens AIK 01:27:54 11,58
40 Beatrice Gustavsson Eksjö SOK 01:28:13 11,84
41 Olga Rieznychenko IFK Moras OK 01:29:20 12,74
42 Martina Karlsson Stora Tuna OK 01:29:49 13,13
43 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 01:29:53 13,19
44 Malin Andersson OK Nolaskogsarna 01:30:25 13,62
45 Sofie Johansson OK Linné 01:30:48 13,93
46 Lisa Carlsson OK Linné 01:31:39 14,61
48 Magdalena Olsson IFK Moras OK 01:32:38 15,41
49 Anastasiia Danylova Södertälje-Nykvarn OF 01:32:56 15,65
50 Samantha Saeger OK Linné 01:33:00 15,70
51 Frida Nero Göteborg-Majorna OK 01:34:03 16,55
52 My Westlund OK Tyr 01:34:06 16,59
53 Lisa Rönnols OK Linné 01:34:24 16,84
54 Sofia Salomonsson Vänersborgs SK 01:34:27 16,88
55 Malin Leijon-Lind OK Kolmården 01:34:52 17,21
56 Johanna Sanderi IFK Lidingös Skid o OK 01:35:31 17,74
57 Sofia Törnqvist IFK Lidingös Skid o OK 01:36:21 18,41
58 Benita Hansson Hagaby GOIF 01:37:01 18,95
59 Sanna Linsefors Göteborg-Majorna OK 01:37:23 19,25
60 Evgeniya Ryapolova IFK Moras OK 01:38:33 20,19
61 Sara Johansson Göteborg-Majorna OK 01:40:45 21,97
62 Niamh O Boyle Göteborg-Majorna OK 01:41:16 22,39
63 Amy Rankka Linköpings OK 01:42:42 23,55
64 Christina Løvald Hellberg Täby OK 01:42:49 23,64
65 Rebecka Nylin OK Tisaren 01:44:32 25,03
66 Emma Andersson Ärla IF 01:47:02 27,05
67 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 01:48:11 27,98
68 Elin Dahlin Domnarvets GOIF 01:50:40 29,98
69 Linn Grälls OK Kåre 01:50:55 30,19
Frida Andersson Falkenbergs OK
Elin Vedin Sundsvalls OK
Elsa Jansson Järla Orientering

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF