Svenska Orienteringsförbundet

Silva League med Göteborgsdubbeln - D18 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Sandrine Müller Gävle OK 00:47:56 5,71
2 Sara Hagström Falköpings AIK OK 00:50:15 8,86
3 Frida Sandberg Säterbygdens OK 00:51:17 10,27
4 Frida Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:51:19 10,31
5 Malin Leandersson OK Tyr 00:53:31 13,31
6 Olivia Kollberg Eksjö SOK 00:55:00 15,32
7 Julia Ohlsson Uddevalla OK 00:55:41 16,25
8 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:55:48 16,41
9 Felicia Stuhlhofer OK Landehof 00:56:08 16,86
10 Matilda Martinsson Falkenbergs OK 00:56:19 17,11
11 Moa Leijon-Lind Haninge SOK 00:57:21 18,52
12 Josefine Klintberg Eksjö SOK 00:58:08 19,58
13 Evelina Wickbom Vittjärvs IK 00:59:18 21,17
14 Frida Brogren Kungälvs OK 00:59:23 21,28
16 Johanna Öberg Ryda SK 00:59:36 21,58
17 Julia Dahl Helsingborgs SOK 00:59:53 21,96
18 Emma Bjessmo Bromma-Vällingby SOK 01:00:30 22,80
19 Josefine Kristiansson Trollhättans SOK 01:00:35 22,92
20 Laura DAngelo Attunda OK 01:00:45 23,14
21 Tove Lagerberg OK Södertörn 01:01:15 23,82
22 Moa Svensson Nässjö OK 01:01:30 24,16
23 Amelie Ekström OK Kåre 01:01:38 24,34
24 Andrea Svensson Finspångs SOK 01:01:53 24,68
25 Linnea Landfors Lustens OK 01:01:55 24,73
26 Stina Magnusson OK Nolaskogsarna 01:02:31 25,54
27 Lisa Malmström GOIF Tjalve 01:03:05 26,31
28 Aina Edgren Trollhättans SOK 01:03:06 26,34
29 Annika Carlberg Vallentuna-Össeby OL 01:04:06 27,70
30 Malin Widén Uddevalla OK 01:04:18 27,97
31 Anna Wehlin Skogspojkarnas OK 01:04:31 28,26
32 Stina Nilsson Umeå OK 01:04:34 28,33
33 Ida Kallur OK Ravinen 01:04:48 28,65
34 Ellinor Eriksson KFUM Örebro OK 01:04:59 28,90
35 Josefin Wallenhammar Hagaby GOIF 01:05:07 29,08
36 Louise Lundgren Växjö OK 01:06:29 30,94
37 Erica Edman Korsnäs IF OK 01:06:45 31,30
38 Linnea Wahlgren Sjövalla FK 01:06:58 31,60
39 Ellen Reimer Tormestorps IF 01:07:07 31,80
40 Katarina Hammas Väsby OK 01:07:34 32,41
41 Elin Classon OK Orinto 01:07:40 32,55
41 Frida Hedin Hjärnarps GH OL 01:07:40 32,55
43 Lovisa Leman Göteborgs SK 01:07:45 32,66
44 Rebecka Hylander Nyköpings OK 01:07:58 32,95
45 Nathalie Rygh OK Tisaren 01:08:00 33,00
46 Johanna Larsson Köping-Kolsva OK 01:08:33 33,75
47 Sanna Skoog Kils OK 01:09:02 34,41
48 Anna Kindlundh Södertälje-Nykvarn OF 01:09:59 35,70
49 Ebba Askeljung OK Klemmingen 01:10:05 35,83
50 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 01:10:15 36,06
51 Kristin Olovsson Rehns BK 01:10:32 36,45
52 Erica Pettersson Sjövalla FK 01:12:36 39,26
53 Filippa Spånér Sävedalens AIK 01:12:38 39,30
54 Emma Backlund Säterbygdens OK 01:14:40 42,07
55 Filippa Johansson Jönköpings OK 01:20:10 49,54
56 Ebba Jansson-Järpling OK Klemmingen 01:20:38 50,18
57 Maria Andersson Västerbergslagens OL 01:23:20 53,85
Elin Håkansson OK Kolmården
Elina Von Krusenstierna OK Kåre

Annonser

OOCup 2022