Svenska Orienteringsförbundet

Silva League (WRE) med Göteborgsdubbeln - M21 Elite

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Jerker Lysell Rehns BK 00:33:40 -0,86
3 Johan Runesson Göteborg-Majorna OK 00:34:20 0,59
4 Jonas Leandersson Södertälje-Nykvarn OF 00:34:39 1,28
5 Gustav Bergman OK Ravinen 00:35:24 2,92
6 Albin Ridefelt OK Linné 00:35:39 3,47
7 Erik Rost Malungs OK Skogsmårdarna 00:35:40 3,51
8 Olle Boström Järla Orientering 00:35:58 4,16
9 Rassmus Andersson OK Linné 00:36:07 4,49
10 Pavlo Ushkvarok Södertälje-Nykvarn OF 00:36:09 4,56
11 Jonas Pilblad IFK Göteborg 00:36:13 4,71
12 Petter Eriksson Södertälje-Nykvarn OF 00:36:17 4,85
13 Fredrik Johansson IFK Lidingös Skid o OK 00:36:28 5,25
14 David Andersson Malungs OK Skogsmårdarna 00:36:39 5,65
15 Filip Dahlgren IFK Lidingös Skid o OK 00:36:42 5,76
16 Ola Martner Göteborg-Majorna OK 00:36:50 6,05
17 Joakim Svensk Stora Tuna OK 00:37:06 6,64
18 Kalvis Mihailovs IK Hakarpspojkarna 00:37:17 7,04
19 Oskar Sjöberg OK Linné 00:37:41 7,91
20 Mikael Eliasson Göteborg-Majorna OK 00:37:48 8,17
21 Johan Aronsson OK Tisaren 00:37:49 8,20
22 Roman Ryapolov IFK Moras OK 00:37:50 8,24
23 Christian Christensen IFK Göteborg 00:38:02 8,68
24 Erik Holmberg IK Hakarpspojkarna 00:38:08 8,89
25 Johan Strand Göteborg-Majorna OK 00:38:12 9,04
26 Karl Walheim Ärla IF 00:38:26 9,55
27 Olle Kalered OK Denseln 00:38:30 9,70
28 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 00:38:37 9,95
29 Anders Carlsson IFK Lidingös Skid o OK 00:38:43 10,17
30 Johan Nordlund Leksands OK 00:38:56 10,64
30 Oleksandr Kratov OK Orion 00:38:56 10,64
32 Anton Östlin Södertälje-Nykvarn OF 00:38:57 10,68
32 William Lind Malungs OK Skogsmårdarna 00:38:57 10,68
34 Erik Axelsson Halden SK 00:39:00 10,79
35 Joakim Hederskog IK Hakarpspojkarna 00:39:03 10,90
36 David Bejbom Järla Orientering 00:39:05 10,97
37 Mattias Karlsson Halden SK 00:39:08 11,08
38 Mats Troeng OK Linné 00:39:26 11,73
39 Sigge Lundedal OK Denseln 00:39:33 11,99
40 Jakob Lööf OK Pan-Kristianstad 00:39:43 12,35
41 Erik Liljequist Södertälje-Nykvarn OF 00:39:45 12,43
42 Lukas Peterson IFK Umeå 00:39:46 12,46
43 Nicolas Simonin IFK Lidingös Skid o OK 00:39:50 12,61
44 Anton Tynong Gävle OK 00:39:59 12,94
45 Andreu Blanes Reig Södertälje-Nykvarn OF 00:40:05 13,15
46 Andreas J Johansson Göteborg-Majorna OK 00:40:23 13,81
47 Josef Nordlund OK Linné 00:40:36 14,28
48 Fredrik Eliasson Halden SK 00:40:46 14,65
49 Johan Bäckman Malungs OK Skogsmårdarna 00:40:48 14,72
50 Jonas Nordström Tullinge SK 00:40:52 14,86
51 Robbin Kantarp OK Hällen 00:40:53 14,90
52 Artem Panchenko IFK Moras OK 00:41:15 15,70
54 Erik Thorsson Turun Metsänkävijät 00:41:23 15,99
55 Jacek Morawski Rehns BK 00:41:26 16,10
56 Aleksei Alekseyonok IK Hakarpspojkarna 00:41:27 16,14
57 Erik Ivarsson Sandberg OK Denseln 00:41:35 16,43
58 Anders Axenborg Göteborg-Majorna OK 00:41:45 16,79
59 Mathias Hallmén Attunda OK 00:41:47 16,87
60 Niklas Olofsson Helsingborgs SOK 00:41:57 17,23
62 Mikael Andersson Göteborg-Majorna OK 00:42:03 17,45
64 Mateusz Wenslaw OK Orion 00:42:25 18,25
65 Johan Modig OK Pan-Kristianstad 00:42:39 18,76
67 Andreas Höye Göteborg-Majorna OK 00:43:15 20,07
68 Jakob Enmark Gävle OK 00:44:09 22,04
69 Erik Pettersson OK Denseln 00:44:15 22,26
70 Andreas Peterson Hagaby GOIF 00:44:17 22,33
71 Sergej Fedatsenka Sävedalens AIK 00:44:45 23,35
72 Robbie Anderson Göteborg-Majorna OK 00:46:52 27,97
73 Erik Lind IFK Umeå 00:48:50 32,27
74 Ross Smith OK Linné 00:48:52 32,34
Pelle Engstrand Stora Tuna OK
Andreas Boesen OK Pan-Kristianstad

Annonser