Svenska Orienteringsförbundet

Silva League (WRE) med Husadubbeln - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Helena Jansson Leksands OK 01:04:59 -1,03
2 Annika Billstam OK Linné 01:07:57 1,62
3 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 01:08:15 1,89
4 Tanja Ryabkina Hellas Orientering 01:08:26 2,05
5 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 01:08:40 2,26
6 Lena Eliasson Domnarvets GOIF 01:09:04 2,62
7 Annica Gustafsson IFK Lidingös Skid o OK 01:10:56 4,29
8 Alva Olsson Västerås SOK 01:12:18 5,51
9 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 01:12:42 5,87
10 Eva Jurenikova Domnarvets GOIF 01:12:50 5,99
11 Kristin Löfgren OK Kolmården 01:13:50 6,88
12 Anna (Humlaröd) Persson FK Göingarna 01:13:54 6,94
12 Maria Magnusson Sävedalens AIK 01:13:54 6,94
14 Lilian Forsgren OK Tisaren 01:14:00 7,03
15 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 01:14:35 7,55
16 Annika Östman IFK Lidingös Skid o OK 01:15:03 7,97
17 Malin Leijon-Lind OK Kolmården 01:15:31 8,39
18 Therese Klintberg Eksjö SOK 01:15:35 8,45
19 Svetlana Mironova Hellas Orientering 01:16:02 8,85
20 Jenny Lönnkvist Tullinge SK 01:16:07 8,93
21 Catherine Taylor OK Linné 01:16:08 8,94
22 Anna Bachman IFK Lidingös Skid o OK 01:16:35 9,34
24 Iveta Duchova OK Linné 01:17:07 9,82
25 Rachael Rothman IFK Lidingös Skid o OK 01:17:23 10,06
26 Nadiya Volynska OK Orion 01:17:46 10,40
27 Emma Andersson Sävedalens AIK 01:17:47 10,42
28 Nastia Trubkina Hellas Orientering 01:17:59 10,60
29 Elin Sjölander OK Rodhen 01:18:04 10,67
30 Inga Kazlauskaite OK Linné 01:18:11 10,78
31 Sara Eskilsson Haninge SOK 01:18:29 11,04
32 Linda Take OK Tyr 01:18:30 11,06
33 Jenny Johansson IFK Göteborg 01:18:41 11,22
34 Gunilla Svärd IF Thor 01:18:47 11,31
35 Rasa Ptasekaite OK Linné 01:18:52 11,39
36 Dana Brozkova Domnarvets GOIF 01:18:55 11,43
37 Helena Andersson OK Tisaren 01:19:07 11,61
38 Elisabeth Hansson IFK Lidingös Skid o OK 01:19:44 12,16
39 Johanna Lindberg Domnarvets GOIF 01:19:48 12,22
40 Karolina A.Höjsgaard Domnarvets GOIF 01:19:50 12,25
41 Josefine Carlsson IFK Göteborg 01:20:24 12,76
42 Ivana Bochenkova OK Linné 01:20:38 12,97
43 Johanna Svensson OK Hällen 01:20:53 13,19
44 Olga Rieznychenko IFK Moras OK 01:21:09 13,43
45 Jana Knapová Södertälje-Nykvarn OF 01:21:16 13,53
46 Rebecka Olsson OK Skogsfalken 01:21:21 13,61
47 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 01:21:40 13,89
48 Emily Kemp OK Linné 01:22:29 14,62
49 Fredrika Vångell Linköpings OK 01:22:33 14,68
50 Samantha Saeger OK Linné 01:22:37 14,74
51 Elin Dahlstedt-Tysk Leksands OK 01:23:10 15,23
52 Beatrice Gustavsson Eksjö SOK 01:23:26 15,47
53 Johanna Sanderi IFK Lidingös Skid o OK 01:24:49 16,71
54 Rebecka Lindberg OK Linné 01:24:59 16,86
55 Magdalena Olsson IFK Moras OK 01:25:16 17,11
56 Christina Løvald Hellberg Täby OK 01:25:25 17,25
57 Sofia Törnqvist IFK Lidingös Skid o OK 01:25:27 17,28
58 Elin Ström IFK Lidingös Skid o OK 01:26:24 18,13
59 Kristina Roberto OK Linné 01:26:45 18,44
60 Evgeniya Ryapolova IFK Moras OK 01:28:51 20,32
61 My Westlund OK Tyr 01:30:55 22,17
62 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 01:30:58 22,21
63 Martina Karlsson Stora Tuna OK 01:32:16 23,38
64 Frida Nero Göteborg-Majorna OK 01:33:32 24,51
65 Carlotta Scalet OK Orion 01:33:56 24,87
66 Emma Andersson Ärla IF 01:35:43 26,46
67 Amy Rankka Linköpings OK 01:35:46 26,51
68 Elin Vedin Sundsvalls OK 01:40:06 30,39
69 Olga Sluta Alfta-Ösa OK 01:46:59 36,55
Emeli Pettersson Tullinge SK
Charlotte Bouchet OK Hällen
Benita Hansson Hagaby GOIF
Linnea Gustafsson OK Hällen

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF