Svenska Orienteringsförbundet

Silva League med Husadubbeln - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tanja Ryabkina Hellas Orientering 00:31:23 -1,85
2 Emma Johansson Domnarvets GOIF 00:33:22 1,78
3 Lilian Forsgren OK Tisaren 00:33:27 1,93
4 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 00:33:40 2,32
5 Nadiya Volynska OK Orion 00:33:44 2,45
6 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:33:52 2,69
7 Malin Leijon-Lind OK Kolmården 00:33:57 2,84
8 Anna Bachman IFK Lidingös Skid o OK 00:34:35 4,00
9 Kristin Löfgren OK Kolmården 00:34:42 4,21
10 Annika Billstam OK Linné 00:34:47 4,36
10 Jenny Lönnkvist Tullinge SK 00:34:47 4,36
12 Gunilla Svärd IF Thor 00:35:09 5,03
13 Lena Eliasson Domnarvets GOIF 00:35:17 5,28
14 Helena Jansson Leksands OK 00:35:24 5,49
16 Inga Kazlauskaite OK Linné 00:35:53 6,37
17 Frida Bakkman IFK Lidingös Skid o OK 00:36:08 6,83
18 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 00:36:16 7,07
19 Johanna Svensson OK Hällen 00:36:23 7,29
20 Karolina A.Höjsgaard Domnarvets GOIF 00:36:24 7,32
21 Sara Eskilsson Haninge SOK 00:36:44 7,93
22 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 00:36:52 8,17
23 Nastia Trubkina Hellas Orientering 00:37:03 8,51
24 Martina Karlsson Stora Tuna OK 00:37:06 8,60
25 Eva Jurenikova Domnarvets GOIF 00:37:12 8,78
26 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:37:22 9,08
27 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 00:37:26 9,21
28 Annica Gustafsson IFK Lidingös Skid o OK 00:37:33 9,42
28 Charlotte Bouchet OK Hällen 00:37:33 9,42
30 Jenny Johansson IFK Göteborg 00:37:35 9,48
31 Johanna Sanderi IFK Lidingös Skid o OK 00:37:48 9,88
31 Johanna Lindberg Domnarvets GOIF 00:37:48 9,88
33 Therese Klintberg Eksjö SOK 00:38:01 10,27
34 Olga Rieznychenko IFK Moras OK 00:38:09 10,52
35 Svetlana Mironova Hellas Orientering 00:38:15 10,70
36 Emma Andersson Sävedalens AIK 00:38:30 11,15
37 Dana Brozkova Domnarvets GOIF 00:38:33 11,25
38 Anna (Humlaröd) Persson FK Göingarna 00:38:53 11,85
39 Linnea Gustafsson OK Hällen 00:39:14 12,49
40 Josefine Carlsson IFK Göteborg 00:39:17 12,59
41 Elin Karlsson OK Linné 00:39:18 12,62
42 Elin Dahlstedt-Tysk Leksands OK 00:39:29 12,95
43 Lisa Carlsson OK Linné 00:39:37 13,19
44 Alva Olsson Västerås SOK 00:39:39 13,26
45 Eva Svensson IFK Moras OK 00:39:43 13,38
46 Rachael Rothman IFK Lidingös Skid o OK 00:39:44 13,41
47 Karolin Ohlsson Järla Orientering 00:39:46 13,47
48 Elin A Skantze Järla Orientering 00:40:01 13,93
49 Johanna Jonsson IK Hakarpspojkarna 00:40:07 14,11
50 Sofia Lönnkvist Tullinge SK 00:40:17 14,41
51 Iveta Duchova OK Linné 00:40:26 14,69
52 Evgeniya Ryapolova IFK Moras OK 00:40:27 14,72
53 Lina Bäckström OK Linné 00:40:39 15,08
54 Stina Jansson Järla Orientering 00:40:57 15,63
55 Fredrika Vångell Linköpings OK 00:41:07 15,93
56 Catherine Taylor OK Linné 00:41:32 16,70
57 Rebecka Lindberg OK Linné 00:41:57 17,46
58 Elin Sjölander OK Rodhen 00:42:17 18,07
59 Linda Take OK Tyr 00:42:36 18,64
60 My Westlund OK Tyr 00:42:37 18,68
61 Annika Östman IFK Lidingös Skid o OK 00:43:11 19,71
62 Maria Sjölander OK Rodhen 00:43:22 20,05
63 Sanna Linsefors Göteborg-Majorna OK 00:43:33 20,38
64 Rasa Ptasekaite OK Linné 00:43:39 20,56
65 Jenny Wegmüller OK Rodhen 00:43:41 20,62
65 Linnea Lidström OK Kolmården 00:43:41 20,62
67 Linn Bränneby OK Kolmården 00:46:06 25,04
68 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 00:46:55 26,53
69 Mélanie Dharréville OK Denseln 00:47:19 27,26
70 Kristin Hylander Nyköpings OK 00:47:48 28,14
71 Jana Knapová Södertälje-Nykvarn OF 00:49:46 31,74
72 Elsa Jansson Järla Orientering 00:52:48 37,28
73 Johanna Öberg OK Hällen 01:12:32 73,33

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr