Svenska Orienteringsförbundet

JVM-test, sprint - D20

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Frida Sandberg Säterbygdens OK 00:13:25 4,80
2 Sara Hagström Falköpings AIK OK 00:13:49 6,70
3 Hilda Forsgren Täby OK 00:14:17 8,93
4 Helena Karlsson IFK Lidingös Skid o OK 00:14:23 9,41
5 Stina Berg Helsingborgs SOK 00:14:27 9,72
6 Josefine Klintberg Eksjö SOK 00:14:31 10,04
7 Emma Bjessmo Bromma-Vällingby SOK 00:14:38 10,60
8 Hanna Axelsson-Meyerson OK Linné 00:14:39 10,68
9 Amilia Björklund Sävedalens AIK 00:14:42 10,92
10 Malin Leandersson OK Tyr 00:14:46 11,23
11 Tove Lagerberg OK Södertörn 00:14:47 11,31
12 Alexandra Bjärrenholt Vallentuna-Össeby OL 00:14:48 11,39
13 Amanda Thellsén OK Roxen 00:14:54 11,87
14 Frida Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:15:01 12,43
15 Erica Edman Korsnäs IF OK 00:15:05 12,74
16 Julia Lauri OK Tisaren 00:15:06 12,82
17 Lovisa Hansson Bredareds IF 00:15:08 12,98
18 Agnes Leo Bredaryds SOK 00:15:13 13,38
19 Elin Svensson Nässjö OK 00:15:16 13,62
20 Amanda Leo Bredaryds SOK 00:15:19 13,86
21 Ellinor Tjernlund OK Vilse 87 00:15:20 13,94
21 Moa Enmark Gävle OK 00:15:20 13,94
23 Annika Carlberg Vallentuna-Össeby OL 00:15:28 14,57
24 Linnea Sundström OK Renen 00:15:34 15,05
25 Sanna Skoog Kils OK 00:15:35 15,13
26 Linnea Holmqvist Hagaby GOIF 00:15:39 15,45
27 Frida Brogren Kungälvs OK 00:15:41 15,60
28 Maja Pettersson OK Vilse 87 00:15:45 15,92
28 Johanna Erlandsson OK Skogsfalken 00:15:45 15,92
30 Linnea Adolfsson Tullinge SK 00:15:49 16,24
31 Olivia Kollberg Eksjö SOK 00:15:50 16,32
32 Lisa Andersson Ärla IF 00:15:56 16,80
33 Rebecka Heinrup Tullinge SK 00:15:58 16,96
34 Matilda Martinsson Falkenbergs OK 00:16:02 17,27
35 Lovisa Adolfsson Tullinge SK 00:16:03 17,35
36 Josefin Tjernlund OK Vilse 87 00:16:04 17,43
36 Anna Linde OK Linné 00:16:04 17,43
36 Annie Forsberg OK Ravinen 00:16:04 17,43
39 Erika Lindqvist Sävedalens AIK 00:16:06 17,59
39 Sofie Svensson Vimmerby OK 00:16:06 17,59
41 Ida Kallur OK Ravinen 00:16:07 17,67
42 Julia Ohlsson Uddevalla OK 00:16:08 17,75
43 Lisa Risby OK Kåre 00:16:12 18,07
43 Laura DAngelo Attunda OK 00:16:12 18,07
45 Anette Önerud OK Ravinen 00:16:15 18,31
46 Amanda Hansson Bredaryds SOK 00:16:28 19,34
47 Amelie Ekström OK Kåre 00:16:33 19,74
48 Ebba Askeljung OK Klemmingen 00:16:37 20,06
49 Lisa Malmström GOIF Tjalve 00:16:41 20,37
50 Lina Lång Stora Tuna OK 00:16:49 21,01
51 Stefanie Andersson Vimmerby OK 00:16:52 21,25
52 Moa Leijon-Lind Haninge SOK 00:16:54 21,41
53 Malin Widén Uddevalla OK 00:16:59 21,80
54 Frida Hedin Hjärnarps GH OL 00:17:03 22,12
55 Ellen Johnsson OK Nackhe 00:17:06 22,36
56 Ebba Jansson-Järpling OK Klemmingen 00:17:10 22,68
57 Nicole Ljungdahl Hjärnarps GH OL 00:17:11 22,76
58 Frida Erkers Leksands OK 00:17:13 22,92
59 Maja Andersson OK Orion 00:17:20 23,47
60 Elina Von Krusenstierna OK Kåre 00:17:42 25,22
61 Julia Adolfsson OK Kåre 00:18:13 27,68
62 Sofie Gustafsson OK Tyr 00:18:15 27,84
63 Emma Backlund Säterbygdens OK 00:18:17 28,00
64 Hanna Sahlin OK Kåre 00:19:16 32,69
Tove Forshällen Attunda OK
Hanna Berglund OK Kåre
Jenny Eriksson OK Kåre

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr