Svenska Orienteringsförbundet

EOC Tour Public race 4 - D12-2

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Isa Envall IK Hakarpspojkarna 00:16:49 172,13
2 Alma Wilhelmsson Falköpings AIK OK 00:18:18 192,54
3 Julia Arvidsson Vimmerby OK 00:18:41 197,81
4 Wilma Markholm Skåneslättens OL 00:19:08 204,00
5 Hanna Johannesson Ronneby OK 00:19:30 209,04
6 Ellen Blennow Falköpings AIK OK 00:19:37 210,65
7 Katrin Sjödén Älvdalens IF OK 00:19:45 212,48
8 Emma Eriksson OK Kolmården 00:19:56 215,00
9 Adelina Funke Leksands OK 00:20:41 225,32
10 Moa Alsiö Falköpings AIK OK 00:20:57 228,99
10 Louise Lagerkvist Ronneby OK 00:20:57 228,99
12 Carolin Gradin Andrarums IF 00:21:04 230,59
13 Maja Åkesson IK Hakarpspojkarna 00:21:06 231,05
14 Alva Sonesson Falköpings AIK OK 00:21:14 232,89
16 Ellen Wahlbom OK Orion 00:21:37 238,16
17 Ella Palm IK Hakarpspojkarna 00:22:51 255,12
18 Ronja Hugg Forsa OK 00:23:02 257,65
19 Felicia Järsenholt Ulricehamns OK 00:23:25 262,92
20 Moa Göransson Karlsbyhedens IK 00:23:26 263,15
21 Jonna Lundbäck Järfälla OK 00:23:58 270,48
22 Sara Junevik Leksands OK 00:25:09 286,76
23 Maja Porle Växjö OK 00:25:13 287,68
24 Tina Ljungqvist Lunds OK 00:25:20 289,28
32 Alma Holmqvist Johansson IK Hakarpspojkarna 00:29:24 300,00
27 Julia Rangert IK Hakarpspojkarna 00:27:29 300,00
43 Sofia Giding Vallentuna-Össeby OL 00:47:05 300,00
42 Frida Hector Snättringe SK 00:42:03 300,00
31 Wilma Bergander Eksjö SOK 00:28:48 300,00
44 Maria Bern Snättringe SK 00:47:18 300,00
36 Alicia Lundgren Växjö OK 00:31:39 300,00
25 Isa Lundqvist Järfälla OK 00:26:09 300,00
39 Julia Wanner Avesta OK 00:33:48 300,00
30 Anna Nordström Sigtuna OK 00:28:34 300,00
41 Beata Pettersson Gotlands Bro Orienteringsklubb 00:38:22 300,00
40 Katja Dalén Sala OK 00:37:16 300,00
29 Elsa Lindeblom IK Omega 00:27:38 300,00
38 Malin Kristiansson Trollhättans SOK 00:33:23 300,00
34 Elsa Aderstedt Althoff Kungälvs OK 00:30:08 300,00
26 Kajsa Carlsson Wallum Sävedalens AIK 00:27:19 300,00
45 Rebecca Lekberg Sävedalens AIK 00:56:00 300,00
35 Elin Bjessmo Bromma-Vällingby SOK 00:30:53 300,00
37 Stina Johansson OK Bävern 00:31:43 300,00
28 Maja Mörth Insjöns IF OK 00:27:31 300,00
46 Vendela Jonsell Vallentuna-Össeby OL 00:56:18 300,00
33 Emelie Brudin IFK Moras OK 00:29:54 300,00
Alma Kappel Gotlands Bro Orienteringsklubb

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
OK Orion