Svenska Orienteringsförbundet

EOC Tour Public race 4 - H16-2

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Simon Hector Snättringe SK 00:31:38 15,61
2 Oskar Lindqvist Sävedalens AIK 00:31:56 16,46
4 Nils Gumaelius Waxholms OK 00:34:01 22,38
5 Ville Johansson OK Kolmården 00:34:21 23,32
6 Harald Larsson Hagaby GOIF 00:34:51 24,74
7 Andreas Hultqvist Tullinge SK 00:35:39 27,02
8 Filip Wadsten OK Landehof 00:35:53 27,68
9 Olle Andersson Tullinge SK 00:35:56 27,82
10 Emil Thellsén OK Roxen 00:36:47 30,23
11 Amadeus Hansson Gotlands Bro Orienteringsklubb 00:36:48 30,28
12 Heino Ollin Sävedalens AIK 00:37:37 32,60
14 Niklas Sundqvist Tullinge SK 00:38:06 33,97
15 Jonathan Envall Tullinge SK 00:38:54 36,25
16 Joel Einarsson Tormestorps IF 00:39:02 36,62
17 Isak Langerak Järfälla OK 00:39:08 36,91
18 Jonas Kallhauge Snättringe SK 00:39:10 37,00
19 Lucas Sundblad Eksjö SOK 00:39:14 37,19
21 Philip Edvardsson Eksjö SOK 00:39:26 37,76
22 Simon Wikström Halmstad OK 00:39:28 37,86
23 Robin Karlsson Tormestorps IF 00:39:45 38,66
24 David Svensson FK Boken 00:40:13 39,99
25 Johan Lenning Skåneslättens OL 00:40:30 40,79
26 Henrik Eklund Växjö OK 00:40:43 41,41
27 Fredrik Levin Svaide Roma SOK 00:40:46 41,55
28 Oscar Renberg Sävedalens AIK 00:40:50 41,74
29 Sven Engström Linköpings OK 00:41:19 43,11
30 Felix Hellgren OK Ravinen 00:41:20 43,16
31 Daniel Andersson OK Löftan 00:41:22 43,25
32 Anton Hansson IK Hakarpspojkarna 00:41:54 44,77
33 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:42:04 45,24
34 Simon Runefors Växjö OK 00:42:15 45,76
35 Olle Skog Tullinge SK 00:42:58 47,80
35 Alexander Nilsson OK Södertörn 00:42:58 47,80
37 Erik Hagman Lerums SOK 00:44:30 52,15
38 Anton Gumaelius Waxholms OK 00:45:36 55,27
39 Hugo Dahlberg Haninge SOK 00:45:52 56,03
40 Johan Eklund Växjö OK 00:46:17 57,22
41 Karl Enges Attunda OK 00:46:21 57,41
42 Jonas Hammarskiöld Lunds OK 00:46:30 57,83
43 Lukas Olsson Väsby OK 00:46:45 58,54
44 Arvid Nord Sol Tranås 00:47:11 59,77
45 Henrik Johansson Umeå OK 00:47:13 59,87
46 Joakim Skärlén Haninge SOK 00:47:51 61,67
47 Emanuel Urdal Boxholm-Mjölby OL 00:48:07 62,42
48 Mattias Perneby IFK Lidingös Skid o OK 00:48:08 62,47
49 Erik Barr Zeilon Skåneslättens OL 00:48:23 63,18
50 Emil Elmarsson Waxholms OK 00:48:26 63,32
51 Carl Rämmal Lunds OK 00:49:04 65,12
53 Nils-Joel Persson Tormestorps IF 00:51:09 71,04
54 Anton Boberg IF Rigor 00:54:11 79,65
55 Rasmus Arfwedson Frölunda OL 00:56:36 86,52
56 Vidar Funkquist IF Hansa-Hoburg 00:56:55 87,42
57 Albin Evertsson Växjö OK 00:57:56 90,30
58 Oscar Sturk Waxholms OK 00:59:14 94,00
59 Elias Möller Skåneslättens OL 00:59:22 94,37
60 Per Knutes IFK Enskede 00:59:53 95,84
61 Josef Landén Söderhamns OK 01:00:13 96,79
62 Hampus Larsson FK Göingarna 01:00:29 97,55
63 Erik Calleberg Snättringe SK 01:01:12 99,58
64 Emil Sjöö Västerviks OK 01:01:30 100,43
65 Frej Hegg Svaide Roma SOK 01:01:43 101,05
66 Simon Elverö Väsby OK 01:03:10 105,17
67 David Gunnarsson IK Hakarpspojkarna 01:05:10 110,85
68 Axel Lindberg Svaide Roma SOK 01:05:28 111,70
69 Oscar Philipsson Markaryds FK 01:05:33 111,94
70 Oliver Klingefjord IFK Lidingös Skid o OK 01:06:43 115,25
71 Alfred Henriksson Lunds OK 01:09:46 123,91
72 Filip Olsson Väsby OK 01:18:53 149,80
Joel Pettersson Tullinge SK
Erik Forsberg OK Ravinen
Edvin Andersson Värend GN OL
Tobias Bjernulf Sundbybergs IK
Elias Fredriksson Söderhamns OK

Annonser