Svenska Orienteringsförbundet

EOC Tour Public race 3 - H12-1

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Viktor Svensk Stora Tuna OK 00:15:20 218,91
2 Erik Hannrup IF Thor 00:15:23 219,86
3 Rasmus Wallström Nyköpings OK 00:16:11 235,16
4 Rasmus Täck OK Hammaren 00:17:02 251,41
6 Filip Johansson Trollhättans SOK 00:18:04 271,16
7 Noel Waldenfjord Järfälla OK 00:18:44 283,91
8 Martin Lamm Frölunda OL 00:19:10 292,19
9 Linus Lundberg OK Bävern 00:19:12 292,83
47 Emil Öhlund IK Hakarpspojkarna 00:26:03 300,00
10 Lukas Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:19:45 300,00
46 Alfred Pettersson Falköpings AIK OK 00:25:48 300,00
27 Erik Lindström OK Tranan 00:21:52 300,00
19 Johan Langerak Järfälla OK 00:20:44 300,00
37 Mattias Ivarez OK Södertörn 00:23:34 300,00
30 Erik Eriksson OK Älgen 00:21:57 300,00
49 Linus Albinsson Järfälla OK 00:26:55 300,00
16 Axel Blom Frölunda OL 00:20:19 300,00
23 Eric Berlin Trollhättans SOK 00:21:08 300,00
33 Algot Najvik FK Göingarna 00:22:20 300,00
44 Klas Johansson OK Tranan 00:25:47 300,00
29 Erik Wigle Södertälje-Nykvarn OF 00:21:55 300,00
56 Martin Skärlén Haninge SOK 00:35:36 300,00
11 Pontus Olofsson-Bierfeldt Ärla IF 00:19:47 300,00
12 Olof Ljunggren Linköpings OK 00:19:49 300,00
17 Alexander Käll Tumba-Mälarhöjden OK 00:20:26 300,00
39 Leo Pruth IK Hakarpspojkarna 00:24:21 300,00
48 Måns Holmgren OK Hammaren 00:26:09 300,00
61 Erik Flodman OK Hammaren 00:52:03 300,00
54 Daniel Ståhl Järbo OK 00:31:15 300,00
22 Viktor Berg Leksands OK 00:20:56 300,00
28 Joar Tryggö Trollhättans SOK 00:21:53 300,00
14 Joel Wahlqvist OK Roslagen 00:20:15 300,00
15 Gunnar Engström Linköpings OK 00:20:17 300,00
31 Nils Ottosson Gävle OK 00:22:12 300,00
32 John Granath Svärdsjö IF 00:22:17 300,00
12 Emanuel Herberthson Linköpings OK 00:19:49 300,00
38 Tobias Abrahamsson Sundbybergs IK 00:23:37 300,00
60 Theodor Nilsson IK Hakarpspojkarna 00:46:29 300,00
40 Elias Bergenfur IK Vikings OK 00:24:46 300,00
26 Elias Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 00:21:51 300,00
55 Simon Svahn Eksjö SOK 00:34:45 300,00
41 Oscar Karlsson Trollhättans SOK 00:25:30 300,00
59 Oskar Svahn Eksjö SOK 00:40:06 300,00
34 Linus Kristiansson Trollhättans SOK 00:22:27 300,00
35 Jakob Sjöberg Gävle OK 00:22:52 300,00
51 Axel Jonsson Lustens OK 00:29:50 300,00
58 Viktor Jonsson Lustens OK 00:38:04 300,00
21 Hugo Djurstedt Eksjö SOK 00:20:51 300,00
50 Rasmus Nordgren OK Landehof 00:29:12 300,00
36 Jonathan Uller Kils OK 00:23:33 300,00
43 Rasmus Kihl Sundbybergs IK 00:25:41 300,00
42 Alexander Knuts Trollhättans SOK 00:25:37 300,00
44 Axel Berglund Ulricehamns OK 00:25:47 300,00
24 Kristoffer Tengroth Sundbybergs IK 00:21:22 300,00
20 Jonatan Ståhl Sundbybergs IK 00:20:49 300,00
53 Tim Dalheimer IK Vikings OK 00:30:42 300,00
57 Oscar Nilsson Alvesta SOK 00:37:04 300,00
52 Casper Falk Valbo AIF 00:30:21 300,00

Annonser