Svenska Orienteringsförbundet

EOC Tour Public race 2 o JVM-test - H20 JVM-test

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Martin Regborn Hagaby GOIF 00:35:00 1,23
2 Jens Wängdahl Nyköpings OK 00:36:08 3,67
3 Eric Börjeskog Södertälje-Nykvarn OF 00:36:48 5,11
4 Fredrik Edén OK Kåre 00:37:18 6,19
5 Johan Högstrand Markbygdens OK 00:37:55 7,52
6 Oskar Svensson Finspångs SOK 00:39:27 10,82
7 Emil Svensk Stora Tuna OK 00:39:48 11,58
8 Simon Hector Snättringe SK 00:39:58 11,94
9 Ludwig Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 00:40:23 12,84
10 Anton Johansson OK Orion 00:40:24 12,87
11 Ludvig Åhlund OK Nolaskogsarna 00:40:43 13,55
12 Daniel Svensson IFK Moras OK 00:40:49 13,77
13 Fredrik Ingelsson Rehns BK 00:40:50 13,81
14 Måns Östman Göteborg-Majorna OK 00:41:22 14,96
15 Linus Rapp IFK Moras OK 00:41:52 16,03
16 JOAR SVARTHOLM Gammelstads IF 00:42:15 16,86
17 Hugo Mattsson Skåneslättens OL 00:42:17 16,93
18 Andreas Holmberg IFK Moras OK 00:42:29 17,36
19 Jonas Larson Bergnäsets AIK 00:42:33 17,51
20 Mandus Ridefelt OK Linné 00:42:36 17,62
21 Jonatan Aronsson OK Tisaren 00:42:51 18,15
22 Max Peter Bejmer Bromma-Vällingby SOK 00:43:08 18,77
23 Martin Larsson Hestra IF 00:43:14 18,98
24 Emil Granqvist OK Ravinen 00:43:21 19,23
25 Simon Smedberg OK Skogsfalken 00:43:37 19,81
26 Assar Hellström OK Ravinen 00:43:38 19,84
27 Erik Boman Gävle OK 00:44:03 20,74
28 Erik Andersson OK Orion 00:44:11 21,03
29 Philip Pålsson Skåneslättens OL 00:44:27 21,60
30 Karl-Johan Westberg IFK Moras OK 00:44:55 22,61
31 Kalle Bergman OK Ravinen 00:45:28 23,80
32 Axel Wrådhe Attunda OK 00:45:38 24,16
33 Erik Karlsson Målilla OK 00:45:40 24,23
34 Marcus Andersson OK Nolaskogsarna 00:46:23 25,77
35 Oskar Andrén OK Tisaren 00:46:26 25,88
36 Rasmus Palmqvist Aslaksen Järfälla OK 00:46:52 26,81
37 Niklas Gustafsson OK Tisaren 00:47:02 27,17
38 Egil Edvardsen Göteborg-Majorna OK 00:47:24 27,96
39 Joakim Eliasson Göteborg-Majorna OK 00:47:32 28,25
40 Daniel Nilsson Nyköpings OK 00:47:41 28,58
41 Martin Gelinder Attunda OK 00:48:04 29,40
42 Niklas Aldén OK Linné 00:48:17 29,87
43 Martin Ahlberger Hestra IF 00:48:20 29,98
44 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 00:48:31 30,37
45 Love Berzell Attunda OK 00:48:35 30,52
46 Marcus Jansson KFUM Örebro OK 00:49:12 31,85
47 Marcus Svensson Skåneslättens OL 00:49:13 31,88
48 Pontus Petersson OK Orion 00:49:28 32,42
49 Oskar Lundqvist OK Orion 00:49:36 32,71
50 Leif Svensson OK Tisaren 00:49:41 32,89
51 Marcus Berggren Nyköpings OK 00:50:25 34,47
52 William Eriksson Högåkers OK 00:50:34 34,79
53 Jonas Lundgren Linköpings OK 00:50:46 35,22
54 Jonas Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:51:57 37,78
55 Robin Pousette Rånäs OK 00:52:27 38,85
56 Erik Magnusson OK Nolaskogsarna 00:53:19 40,72
57 Daniel Wejås Nyköpings OK 00:55:17 44,96
58 Didrik Hall Nyköpings OK 01:03:53 63,50
Love Sintring Hagaby GOIF
Jakob Ivarsson Haninge SOK
Joakim Wigertz Långhundra IF

Annonser