Svenska Orienteringsförbundet

EOC Tour Public race 2 o JVM-test - H12-1

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Viktor Svensk Stora Tuna OK 00:15:33 206,58
3 Linus Lundberg OK Bävern 00:16:09 217,41
4 Hugo Djurstedt Eksjö SOK 00:16:10 217,72
5 Alexander Käll Tumba-Mälarhöjden OK 00:16:15 219,22
6 Emanuel Herberthson Linköpings OK 00:16:38 226,14
7 Filip Johansson Trollhättans SOK 00:16:39 226,44
8 Linus Kristiansson Trollhättans SOK 00:16:51 230,06
9 Gunnar Engström Linköpings OK 00:17:07 234,87
10 Jonatan Ståhl Sundbybergs IK 00:17:10 235,77
11 Jakob Sjöberg Gävle OK 00:17:15 237,28
12 Rasmus Täck OK Hammaren 00:17:16 237,58
13 Mattias Ivarez OK Södertörn 00:17:34 243,00
15 Viktor Berg Leksands OK 00:17:54 249,02
16 Erik Wigle Södertälje-Nykvarn OF 00:18:24 258,05
17 Pontus Olofsson-Bierfeldt Ärla IF 00:18:27 258,95
18 Noel Waldenfjord Järfälla OK 00:18:38 262,26
19 Olof Ljunggren Linköpings OK 00:18:43 263,76
20 Martin Lamm Frölunda OL 00:18:57 267,98
21 Nils Ottosson Gävle OK 00:19:00 268,88
22 Klas Johansson OK Tranan 00:19:05 270,39
23 Joar Tryggö Trollhättans SOK 00:19:07 270,99
24 Jonathan Uller Kils OK 00:19:08 271,29
25 Joel Wahlqvist OK Roslagen 00:19:09 271,59
26 Eric Berlin Trollhättans SOK 00:19:17 274,00
28 Tobias Abrahamsson Sundbybergs IK 00:19:23 275,80
29 Erik Eriksson OK Älgen 00:19:32 278,51
30 Johan Langerak Järfälla OK 00:20:04 288,14
31 Elias Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 00:20:18 292,36
32 Algot Najvik FK Göingarna 00:20:39 298,68
33 Rasmus Kihl Sundbybergs IK 00:20:43 299,88
51 Emil Öhlund IK Hakarpspojkarna 00:26:33 300,00
53 Lukas Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:27:33 300,00
35 Erik Lindström OK Tranan 00:20:46 300,00
40 Linus Albinsson Järfälla OK 00:22:39 300,00
37 Axel Blom Frölunda OL 00:21:04 300,00
54 Martin Skärlén Haninge SOK 00:28:54 300,00
46 Rasmus Wallström Nyköpings OK 00:24:35 300,00
39 Leo Pruth IK Hakarpspojkarna 00:22:31 300,00
43 Erik Flodman OK Hammaren 00:23:05 300,00
42 Daniel Ståhl Järbo OK 00:22:54 300,00
38 John Granath Svärdsjö IF 00:21:14 300,00
41 Emil Jonsell IF Thor 00:22:42 300,00
58 Theodor Nilsson IK Hakarpspojkarna 00:42:55 300,00
36 Elias Bergenfur IK Vikings OK 00:21:02 300,00
44 Simon Svahn Eksjö SOK 00:23:21 300,00
45 Oscar Karlsson Trollhättans SOK 00:23:33 300,00
57 Povel Hedberg Lunds OK 00:36:34 300,00
59 Allan Hedberg Lunds OK 01:03:57 300,00
52 Oskar Svahn Eksjö SOK 00:26:35 300,00
48 Rasmus Nordgren OK Landehof 00:25:04 300,00
50 Pontus Eriksson Hjärnarps GH OL 00:26:30 300,00
56 Alexander Knuts Trollhättans SOK 00:33:41 300,00
55 Axel Berglund Ulricehamns OK 00:29:02 300,00
34 Kristoffer Tengroth Sundbybergs IK 00:20:44 300,00
47 Tim Dalheimer IK Vikings OK 00:24:46 300,00
49 Oscar Nilsson Alvesta SOK 00:25:57 300,00

Annonser