Svenska Orienteringsförbundet

EOC Tour Public race 1 o JVM-test - D20 JVM-test

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Frida Sandberg Säterbygdens OK 01:01:06 4,87
2 Helena Karlsson IFK Lidingös Skid o OK 01:03:44 7,63
3 Lisa Risby OK Kåre 01:04:01 7,93
4 Moa Leijon-Lind Haninge SOK 01:05:33 9,54
5 Hanna Axelsson-Meyerson OK Linné 01:05:36 9,59
6 Rebecka Heinrup Tullinge SK 01:05:43 9,71
7 Alexandra Bjärrenholt Vallentuna-Össeby OL 01:06:57 11,00
8 Tove Lagerberg OK Södertörn 01:07:15 11,32
9 Sara Hagström Falköpings AIK OK 01:08:11 12,30
10 Josefine Klintberg Eksjö SOK 01:08:37 12,75
11 Johanna Erlandsson OK Skogsfalken 01:08:45 12,89
12 Agnes Leo Bredaryds SOK 01:09:18 13,47
13 Sofie Svensson Vimmerby OK 01:09:44 13,92
14 Linda Lindkvist Leksands OK 01:10:37 14,85
15 Hilda Forsgren Täby OK 01:11:12 15,46
16 Amilia Björklund Sävedalens AIK 01:11:15 15,51
17 Erika Lindqvist Sävedalens AIK 01:11:27 15,72
18 Julia Ohlsson Uddevalla OK 01:11:45 16,03
19 Annika Carlberg Vallentuna-Össeby OL 01:11:54 16,19
20 Julia Lauri OK Tisaren 01:12:01 16,31
21 Amanda Thellsén OK Roxen 01:12:24 16,72
22 Josefin Tjernlund OK Vilse 87 01:12:51 17,19
23 Stina Berg Helsingborgs SOK 01:12:55 17,26
24 Ellinor Tjernlund OK Vilse 87 01:13:54 18,29
25 Lovisa Hansson Bredareds IF 01:14:08 18,53
26 Amanda Leo Bredaryds SOK 01:15:09 19,60
27 Elin Svensson Nässjö OK 01:15:26 19,90
28 Frida Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 01:15:58 20,45
29 Frida Brogren Kungälvs OK 01:17:07 21,66
30 Jenny Eriksson OK Kåre 01:17:46 22,34
31 Linnea Adolfsson Tullinge SK 01:18:05 22,67
33 Amanda Hansson Bredaryds SOK 01:18:53 23,51
34 Helena Markstedt OK Södertörn 01:18:58 23,60
35 Annie Forsberg OK Ravinen 01:19:05 23,72
36 Linnea Sundström OK Renen 01:19:12 23,84
37 Elin Högstrand Markbygdens OK 01:19:34 24,23
38 Frida Hedin Hjärnarps GH OL 01:20:18 25,00
39 Linnea Landfors Lustens OK 01:21:07 25,85
40 Lisa Malmström GOIF Tjalve 01:22:05 26,87
41 Ida Kallur OK Ravinen 01:22:28 27,27
42 Olivia Kollberg Eksjö SOK 01:22:36 27,41
43 Maja Petersson OK Vilse 87 01:22:44 27,55
44 Aina Edgren Trollhättans SOK 01:22:45 27,57
45 Amanda Holmgren Vittjärvs IK 01:23:05 27,91
46 Marie Spångmyr Leksands OK 01:24:35 29,49
47 Lisa Andersson Ärla IF 01:24:41 29,59
48 Matilda Martinsson Falkenbergs OK 01:24:47 29,70
49 Elin Classon OK Orinto 01:24:54 29,82
50 Anna Wehlin Skogspojkarnas OK 01:25:38 30,59
51 Linnea Holmqvist Hagaby GOIF 01:25:54 30,87
52 Therese Enenge Bredareds IF 01:26:46 31,78
53 Anna Linde OK Linné 01:34:59 40,39
54 Emma Bjessmo Bromma-Vällingby SOK 01:36:03 41,51
55 Lovisa Adolfsson Tullinge SK 01:36:27 41,93
Malin Leandersson OK Tyr
Moa Enmark Gävle OK
Stina Nilsson Umeå OK

Annonser

OOCup 2022