Svenska Orienteringsförbundet

EOC Tour Public race 1 o JVM-test - H14-2

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Victor Imark Tullinge SK 00:25:47 70,69
2 Simon Imark Tullinge SK 00:25:53 71,25
3 Victor Helgesson Hestra IF 00:26:43 75,93
4 Hugo Eriksson OK Nolaskogsarna 00:27:05 77,99
5 Olle Josarp FK Friskus-Varberg 00:27:26 79,96
6 Albin Andersson Tullinge SK 00:27:59 83,05
7 Felix Axelsson Markbygdens OK 00:28:27 85,67
8 Axel Granqvist OK Ravinen 00:28:29 85,86
9 Olle Grywenz OK Linné 00:28:42 87,08
10 Fredrik Johansson OK Nackhe 00:30:17 95,98
11 Gustav Johnsson OK Tor 00:30:32 97,38
12 Elias Bäcklund-Ekvall Trollhättans SOK 00:30:46 98,70
13 Anders Magnusson OK Landehof 00:31:20 101,88
14 Gustaf Berglund Sigtuna OK 00:31:43 104,03
15 Erik Herne OK Ravinen 00:31:47 104,41
16 Ola Löseth Falköpings AIK OK 00:32:01 105,72
17 Eskil Tryggö Trollhättans SOK 00:32:02 105,81
18 Niklas Carlsson Sundbybergs IK 00:32:05 106,10
19 Johan Persson OK Österåker 00:32:06 106,19
20 Viktor Wohlgemuth OK Ravinen 00:32:12 106,75
21 Johan Lamm Frölunda OL 00:32:13 106,85
22 Georg Eklöw OK Södertörn 00:32:29 108,34
23 Johan Giberg Tumba-Mälarhöjden OK 00:32:46 109,94
24 Martin Skyggeson OK Nackhe 00:32:50 110,31
25 Daniel Rönnqvist OK Linné 00:33:02 111,44
26 Christoffer Nyqvist Järla Orientering 00:33:10 112,18
27 Simon Sjöberg Gävle OK 00:33:30 114,06
28 Benjamin Langerak Järfälla OK 00:33:33 114,34
29 Mårten Olsson Gävle OK 00:33:43 115,28
30 Waldemar Andersson OK Roslagen 00:33:47 115,65
31 Jesper Wikman OK Nolaskogsarna 00:33:52 116,12
32 Edvin Ljungberg Sjövalla FK 00:33:53 116,21
33 Hugo Thorell OK Ravinen 00:34:05 117,34
34 Erik Olsson Gävle OK 00:34:20 118,74
35 Hugo Lindbärg OK Södertörn 00:34:42 120,80
36 Adam Broberg IF Rigor 00:34:46 121,18
37 Linus Backlund OK Södertörn 00:34:51 121,65
38 Simon Larsson OK Hällen 00:34:58 122,30
39 Jonatan Larsson Sävedalens AIK 00:35:15 123,89
40 Lukas Wadsten OK Landehof 00:35:20 124,36
40 Gustav Nyholm OK Linné 00:35:20 124,36
42 Albin Claesson Sävedalens AIK 00:35:33 125,58
43 Linus Andersson OK Skogshjortarna 00:35:41 126,33
44 Jesper Hedar Eskilstuna OL 00:35:54 127,55
45 Viking Freij Snättringe SK 00:36:15 129,52
46 Pontus Thörn Rånäs OK 00:36:42 132,04
47 Jason Bransome Skogsluffarnas OK 00:37:47 138,13
48 Christian Redtzer Attunda OK 00:38:18 141,04
49 Albin Alsiö Falköpings AIK OK 00:39:09 145,82
50 Axel Kudinoff OK Södertörn 00:39:13 146,19
51 Simon Dahlberg OK Nolaskogsarna 00:39:17 146,56
52 Johan Herbert Täby OK 00:39:58 150,41
53 Lukas Torbiörnsson Järla Orientering 00:40:46 154,90
54 Oskar Persson Årsunda IF 00:40:57 155,93
55 Felix Lindell Öhman OK Måsen 00:41:57 161,55
56 Emil Andersson Haninge SOK 00:42:00 161,83
57 Adam Hedberg OK Södertörn 00:42:11 162,86
58 Niclas Sparrevik Lerums SOK 00:42:16 163,33
59 Emil Grehn OK Rodhen 00:44:42 177,01
60 Viktor Ivarsson OK Hammaren 00:44:59 178,60
61 Tobias Karlsson Snättringe SK 00:46:26 186,75
62 Axel Elmarsson Waxholms OK 00:47:37 193,40
63 Viktor Strand OK Linné 00:47:55 195,09
64 Oscar Stomberg IF Hagen 00:48:45 199,77
64 David Levin Svaide Roma SOK 00:48:45 199,77
66 Petter Boding IFK Lidingös Skid o OK 00:48:49 200,15
67 Christopher Brennan Södertälje-Nykvarn OF 00:50:25 209,14
68 Anton Nilsson Gotlands Bro Orienteringsklubb 00:57:31 249,05
69 Hjalmar Ljungberg Sjövalla FK 00:58:49 256,36
70 Casper Sneitz Järfälla OK 01:10:34 300,00
Lukas Hellgren OK Ravinen
Oskar Andersson OK Linné
Laban Thim Haninge SOK

Annonser