Svenska Orienteringsförbundet

EOC Tour Public race 1 o JVM-test - H12-1

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Viktor Svensk Stora Tuna OK 00:18:18 188,10
2 Filip Johansson Trollhättans SOK 00:20:51 224,65
4 Allan Hedberg Lunds OK 00:21:09 228,95
5 Rasmus Wallström Nyköpings OK 00:21:37 235,64
7 Noel Waldenfjord Järfälla OK 00:23:19 260,01
8 Hugo Djurstedt Eksjö SOK 00:23:28 262,16
9 Rasmus Täck OK Hammaren 00:23:45 266,23
10 Jonatan Ståhl Sundbybergs IK 00:23:47 266,70
11 Emanuel Herberthson Linköpings OK 00:23:56 268,85
12 Viktor Berg Leksands OK 00:24:08 271,72
13 Johan Langerak Järfälla OK 00:24:30 276,98
14 Linus Lundberg OK Bävern 00:24:53 282,47
15 Erik Lindström OK Tranan 00:25:01 284,38
16 Erik Eriksson OK Älgen 00:25:36 292,75
17 Elias Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 00:26:05 299,67
31 Emil Öhlund IK Hakarpspojkarna 00:30:12 300,00
32 Mattias Ivarez OK Södertörn 00:30:16 300,00
42 Linus Albinsson Järfälla OK 00:35:08 300,00
26 Algot Najvik FK Göingarna 00:27:54 300,00
33 Klas Johansson OK Tranan 00:30:31 300,00
20 Erik Wigle Södertälje-Nykvarn OF 00:26:19 300,00
51 Martin Skärlén Haninge SOK 00:46:49 300,00
37 Pontus Olofsson-Bierfeldt Ärla IF 00:32:20 300,00
25 Martin Lamm Frölunda OL 00:27:34 300,00
35 Alexander Käll Tumba-Mälarhöjden OK 00:30:57 300,00
46 Leo Pruth IK Hakarpspojkarna 00:37:49 300,00
30 Erik Flodman OK Hammaren 00:30:07 300,00
44 Daniel Ståhl Järbo OK 00:37:20 300,00
28 Joar Tryggö Trollhättans SOK 00:29:17 300,00
48 Joel Wahlqvist OK Roslagen 00:41:36 300,00
22 Gunnar Engström Linköpings OK 00:26:49 300,00
18 Nils Ottosson Gävle OK 00:26:08 300,00
39 Emil Jonsell IF Thor 00:32:33 300,00
27 Tobias Abrahamsson Sundbybergs IK 00:28:49 300,00
52 Theodor Nilsson IK Hakarpspojkarna 00:53:29 300,00
40 Elias Bergenfur IK Vikings OK 00:33:26 300,00
34 Simon Svahn Eksjö SOK 00:30:44 300,00
41 Oscar Karlsson Trollhättans SOK 00:33:40 300,00
47 Povel Hedberg Lunds OK 00:38:38 300,00
49 Oskar Svahn Eksjö SOK 00:42:51 300,00
23 Linus Kristiansson Trollhättans SOK 00:26:53 300,00
19 Jakob Sjöberg Gävle OK 00:26:17 300,00
45 Rasmus Nordgren OK Landehof 00:37:34 300,00
29 Jonathan Uller Kils OK 00:29:41 300,00
21 Rasmus Kihl Sundbybergs IK 00:26:21 300,00
38 Axel Berglund Ulricehamns OK 00:32:27 300,00
36 Kristoffer Tengroth Sundbybergs IK 00:31:17 300,00
43 Tim Dalheimer IK Vikings OK 00:35:27 300,00
50 Oscar Nilsson Alvesta SOK 00:44:04 300,00
Axel Blom Frölunda OL
Eric Berlin Trollhättans SOK
Olof Ljunggren Linköpings OK

Annonser