Svenska Orienteringsförbundet

EOC Tour Public race 1 o JVM-test - D10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tea Markholm Skåneslättens OL 00:15:03 258,00
2 Linnea Söderqvist OK Ravinen 00:15:37 269,94
3 Hilda Holmqvist Johansson IK Hakarpspojkarna 00:15:56 276,61
4 Kajsa Bogren Sundbybergs IK 00:16:54 296,99
47 Sanna Hedberg OK Södertörn 00:30:58 300,00
46 Klara Andersson Domnarvets GOIF 00:30:29 300,00
16 Lilian Palm HJS-Vansbro OK 00:20:30 300,00
58 Ida Edvardsson Eksjö SOK 00:38:30 300,00
40 Emma Ivarsson OK Kullingshof 00:26:41 300,00
18 Tilda Palm IK Hakarpspojkarna 00:20:49 300,00
24 Tove Sjöberg Tullinge SK 00:23:27 300,00
23 Malin Stomberg IF Hagen 00:23:05 300,00
60 Klara Johansson Västvärmlands OK 00:40:54 300,00
14 Maja Eriksson Strängnäs-Malmby OL 00:20:04 300,00
32 Hilma Brandshage IK Jarl Rättvik 00:24:53 300,00
5 Märta Ljungberg Sjövalla FK 00:17:12 300,00
45 Sofia Wigle Södertälje-Nykvarn OF 00:30:06 300,00
34 Emma Ericson Tjällmo-Godegårds OK 00:25:05 300,00
17 Alva Svensk Tjällmo-Godegårds OK 00:20:43 300,00
26 Alva Bäckman Gagnefs OK 00:23:37 300,00
25 Sofia Djerf Västerbergslagens OL 00:23:35 300,00
48 Fanny Östlund OK Kolmården 00:31:08 300,00
35 Rebecca Take OK Tyr 00:25:07 300,00
11 Ella Forsberg OK Ravinen 00:18:56 300,00
37 Sara Wänström Trosabygdens OK 00:25:21 300,00
55 Emma Eliasson FK Friskus-Varberg 00:36:17 300,00
7 Evelina Svensson Finndahl IK Hakarpspojkarna 00:17:31 300,00
38 Cecilia Hector Snättringe SK 00:26:04 300,00
62 Elsa Ek Markbygdens OK 01:31:48 300,00
42 Erica Bogren IF Hagen 00:27:16 300,00
61 Eira Hertin Västerviks OK 01:20:51 300,00
43 Sanna Sander OK Milan 00:29:11 300,00
10 Ella Karlsson Snättringe SK 00:18:33 300,00
50 Katja Leickt Tullinge SK 00:31:32 300,00
39 Alice Thornell Västerås SOK 00:26:21 300,00
12 Ida Hofstedt Vallentuna-Össeby OL 00:19:29 300,00
8 Malin Olofsson-Bierfeldt Ärla IF 00:17:46 300,00
36 Elin Lindberg Vandrarringen 00:25:18 300,00
59 Alva Gidlund OK Linné 00:40:31 300,00
6 Felicia Lorén OK Landehof 00:17:22 300,00
53 Ellen Sigvardson Bredaryds SOK 00:35:06 300,00
21 Ebba Lindell IF Thor 00:22:49 300,00
51 Tuva Falk Sundbybergs IK 00:33:06 300,00
31 Ebba Ottoson Gävle OK 00:24:39 300,00
19 Ida Skantze Sundbybergs IK 00:22:09 300,00
30 Ronja Ståhl Sundbybergs IK 00:24:38 300,00
15 Nike Pruth IK Hakarpspojkarna 00:20:27 300,00
28 Sigrid Carlsson Sundbybergs IK 00:23:52 300,00
49 Hanna Jonsell IF Thor 00:31:20 300,00
27 Kristina Lindgren Västerås SOK 00:23:42 300,00
20 Julia Funke Leksands OK 00:22:37 300,00
13 Emma Lilje Gävle OK 00:20:01 300,00
57 Thea Fagerström IFK Göteborg 00:38:15 300,00
33 Elsa Karlsson OK Landehof 00:24:57 300,00
28 Wilma Hedberg Gävle OK 00:23:52 300,00
9 Therese Nilsson OK Österåker 00:17:59 300,00
22 Ida Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:22:57 300,00
41 Irmelie Sjögren IK Hakarpspojkarna 00:26:44 300,00
44 Alva Lorefors IK Hakarpspojkarna 00:29:22 300,00
54 Klara Strand OK Linné 00:35:45 300,00
52 Alma Sand Västerbergslagens OL 00:33:17 300,00
56 Sabina Johansson Västerås SOK 00:37:19 300,00

Annonser

OOCup 2022